“Όλα ήταν εξαιρετικά!”
Κριτική για: Seros Prime Dining

Seros Prime Dining
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Άριστη εξυπηρέτηση, πολύ νόστιμα πιάτα με ωραίες γεύσεις! Αυτό που προτείνω και κέρδισε εμένα ήταν το beef Wagyu fillet! Εξαιρετικό θα έλεγα! Συγχαρητήρια στο σεφ για την επιμέλεια ενός υψηλής γαστρονομίας menu

Ευχαριστούμε, themis a

Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε την τύχη να βρεθούμε σε αυτό το υπέροχο εστιατόριο..Όλα ήταν μοναδικά και το φαγητό αλλά και η εξυπηρέτηση.. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον διευθυντή του ξενοδοχείου που μας το σύστησε και δεν είχε άδικο τελικά..Θα ξαναβρεθούμε σύντομα

Ευχαριστούμε, VLASSIS P
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Seros Prime Dining, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Νοεμβρίου 2017

Καλησπέρα κύριε VLASSIS P ,

Σας ευχαριστούμε πολύ που πήρατε τον χρόνο να αξιολογήσετε την εμπειρία σας στο εστιατόριο μας. Χαιρόμαστε πολύ όταν διαβάζουμε κριτικές σαν και τη δική σας καθώς αποτελούν πηγή άντλησης δύναμης ώστε να συνεχίσουμε να προσφέρουμε υψηλής ποιότητας υπηρεσιών και φαγητού.

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο εστιατόριο Seros Prime Dining.

Ελένη Λεονταρίδου
Guest Relations Manager

Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλύτερος restaurant manager που έχω συναντήσει. Η ποιότητα των φαγητών ήταν εκπληκτική. Το προσωπικό γενικότερα πολύ εξυπηρετικό σε ότι κι αν ζητήσαμε. Είναι η δεύτερη φορά που το επισκέπτομαι και σίγουρα θα το ξανά προτιμήσω!

Ευχαριστούμε, Danae R

Αγαπητή danaikkx,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Seros Prime Dining και που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μέσω του Tripadvisor.

Είναι πραγματικά μεγάλη μας χαρά να διαβάζουμε ότι μείνατε ικανοποιημένη από την ποιότητα των φαγητών και την εξυπηρέτηση από το κατάλληλα εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό μας.

Επίσης, με μεγάλη χαρά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχουμε ετοιμάσει ένα μοναδικό δείπνο στο εστιατόριο μας για την Παραμονή της Πρωτοχρονιάς, με συνοδεία ζωντανής μουσικής και σαξόφωνου. Σας προσκαλούμε λοιπόν να γιορτάσουμε μαζί την αλλαγή της χρονιάς και να απολαύσετε τα μοναδικά πιάτα που έχει επιμεληθεί ο Executive Chef Βασίλης Τσόντζος.

Για πληροφορίες & κρατήσεις μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο 2310 549 090

Ελένη Λεονταρίδου
Guest Relations Manager

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο σέρβις,υπέροχο περιβάλλον.το συνιστώ σε όσους ενδιαφέρονται για ιδιαίτερες γεύσεις στον ουρανισκο. Δοκιμασαμε την bistecca fiorentina και ηταν τελεια. Οπως και τα επιδορπια του

Ευχαριστούμε, ΤΣΕΡΑΝΙΔΗΣ Ν
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2017

Δοκίμασα το brunch που σέρβιρε το ξενοδοχείο πριν από λίγες ημέρες και ήταν όλα εξαιρετικά! Ενθουσιάστηκα με τις γεύσεις, το σέρβις αλλά και την εμφάνιση των πιάτων! Ό,τι δοκίμασα ήταν πραγματικά ολόφρεσκο και γευστικό!

Ευχαριστούμε, MariaTravelDetails

Seros Prime Dining: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Seros Prime Dining: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!