“Καλο αλλα ακριβο”

Thria Restaurant
Περιγραφή: Πολυτελές
Περιγραφή: Πολυτελές
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη κουζινα,αλλα μικρες μεριδες.Επαγγελματικο σερβις.Ωραιος χωρος κι εξω ακομα καλυτερα γιατι εχει θεα τον θερμαικο και τη νεα παραλια.Αρκετα ακριβο ομως σε σχεση με αυτο που προσφερει.Αν ετρωγα θαλασσινα θα το δεχομουν αλλα δεν παρηγγειλα κανενα πιατο με θαλασσινο και μου φανηκε υπερβολικο το κοστος.

1  Ευχαριστούμε, dio-popi

Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Το μαγαζί είναι urban και minimal. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο. Η κάρτα του μενού λίγο φτωχή σε σχέση με τα κρεατικά και στα κρασιά που προσφέρονται σε ποτήρι. Η πάπια καταπληκτική, τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Γενικά, είναι ένα πολύ καλό εστιατόριο, βεβαίως, ακριβό, με μέσο όρο ηλικίας πελατών άνω των πενήντα. Στα συν ότι δεν επιτρέπεται το κάπνισμα. Στα πλην ο χαμηλός φωτισμός έξω από το κατάστημα, και η αλάνα δίπλα χωρίς πεζοδρόμιο… περπατάς μέσα στο δρόμο, στις λάσπες και στα σκοτάδια για να φτάσεις…

Ευχαριστούμε, P522CTbarbarav
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Τετάρτη απόγευμα, το προσωπικό χαμογελαστό, εξυπηρετικό, επεξηγηματικό, σεφ φιλικός προσιτός, υλικά φρεσκότατα,μαγειρεμένα με φροντίδα και αγάπη.
Το γλυκό λόγω ειδικών συνθηκών,για τη μικρή, από τον σεφ, έκλεισε την καταπληκτική μας εμπειρία. Θα ξαναπάμε.Ευχαριστούμε

Ευχαριστούμε, spapandr
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλά στημένα πιάτα, χωρίς ωστόσο η γεύση να είναι το ίδιο εντυπωσιακή με την εικόνα των εδεσμάτων! Όμορφος χώρος σε μια προνομιακή περιοχή της πόλης, πολύ κοντα στο Μέγαρο Μουσικής

Ευχαριστούμε, Panagiotis S
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Ο χώρος ωραίος με χαλαρωτική μουσική και ησυχία, η εξυπηρέτηση επίσης πολύ καλή, η ταλιάτα που πήρα ήταν γευστική, πολύ καλό και το ριζότο μανιταριών, δεν έχω να πω κάτι αρνητικό γενικώς, τώρα αν αξίζει τα χρήματα που δίνεις είναι ένα ερώτημα, νομίζω θα μπορούσε να είναι ένα κλικ πιο φτηνό, δηλάδη σίγουρα υπάρχουν πιο value for money μαγαζία κατα την άποψη μου, ωστόσο δεν έκλαψα τα λεφτά μου, νομίζω θα ξαναπήγαινα αν ήθελα κάτι σε τέτοιο στυλ

Ευχαριστούμε, stavros Y

Thria Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Thria Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!