“Καταπληκτική Εμπειρία”

Thria Restaurant
Περιγραφή: Πολυτελές
Περιγραφή: Πολυτελές
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Τετάρτη απόγευμα, το προσωπικό χαμογελαστό, εξυπηρετικό, επεξηγηματικό, σεφ φιλικός προσιτός, υλικά φρεσκότατα,μαγειρεμένα με φροντίδα και αγάπη.
Το γλυκό λόγω ειδικών συνθηκών,για τη μικρή, από τον σεφ, έκλεισε την καταπληκτική μας εμπειρία. Θα ξαναπάμε.Ευχαριστούμε

Ευχαριστούμε, spapandr

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλά στημένα πιάτα, χωρίς ωστόσο η γεύση να είναι το ίδιο εντυπωσιακή με την εικόνα των εδεσμάτων! Όμορφος χώρος σε μια προνομιακή περιοχή της πόλης, πολύ κοντα στο Μέγαρο Μουσικής

Ευχαριστούμε, Panagiotis S
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Ο χώρος ωραίος με χαλαρωτική μουσική και ησυχία, η εξυπηρέτηση επίσης πολύ καλή, η ταλιάτα που πήρα ήταν γευστική, πολύ καλό και το ριζότο μανιταριών, δεν έχω να πω κάτι αρνητικό γενικώς, τώρα αν αξίζει τα χρήματα που δίνεις είναι ένα ερώτημα, νομίζω θα μπορούσε να είναι ένα κλικ πιο φτηνό, δηλάδη σίγουρα υπάρχουν πιο value for money μαγαζία κατα την άποψη μου, ωστόσο δεν έκλαψα τα λεφτά μου, νομίζω θα ξαναπήγαινα αν ήθελα κάτι σε τέτοιο στυλ

Ευχαριστούμε, stavros Y
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Αν εισαι λαικος καλυτερα να μην πας εκει. Ασε τα σαλονια και μην το παιζεις αν δεν το χεις. Τα μεταξωτα βρακια θελουν και πορτοφολια με 500ρικα. Σολομός, δυο φιλετακια ουτε καν το μισο ψαρι, 20 εουρος. Λιγκουινι με γαριδες 16 εουρος. Λιγο κρασακι λιγο ψωμακι λιγο το ενα λιγο το αλλο, 80+ ευρουλακια. Ωραιο εστιατοριο, χαμογελαστα τα παιδια εκει μεσα, αλλα πολυ ακριβο και τα πιατα δεν ειναι και τιποτα ουαου. Ουτε το γλυκο στο τελος κερνανε.

5  Ευχαριστούμε, Duke P
Ο/η Γιαννακούλια Β, Από την ομάδα του Thria Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ κύριε,
μάλλον δεν είναι το Thria το εστιατόριο που αναζητάτε... Πρόκειται για μια συνολική εμπειρία γαστρονομίας που ο κάθε ένας τη "γεύεται" μέχρι εκεί που θέλει. Άλλωστε δεν υπάρχει όριο στην απόλαυση...
Σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας.

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή βράδυ σε ένα υπέροχο χώρο,με φοβερή θέα.. φόντο το ηλιοβασίλεμα άμα έρθεις εκείνη την ώρα, έκανα ένα από τα καλύτερα γεύματα που έχω κάνει ever..οι γεύσεις που δοκίμασα με χαιδευαν απαλά τον ουρανίσκο,ήταν καλομαγειρεμενα όλα και από τα καλύτερα υλικά,η εξυπηρέτηση άψογη..και επειδή όπως μου έχουν πει κάποτε.."τα λεφτά είναι για να φτιάχνουν αναμνήσεις" οι τιμές στο κατάστημα ήταν προσιτές σχεδόν για όλους...δεν θα το ξεχάσω ποτέ.μολις έφτιαξα μια ωραία ανάμνηση!!!!

Ευχαριστούμε, tsorbicop

Thria Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Thria Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!