“Σταθερη αξία!”

Κουζίνες: Μπαρ, Kαφέ, Wine Bar
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέγουμε το συγκεκριμένο εστιατόριο πολύ συχνά, μικρό με όμορφη ατμόσφαιρα! Το μενού είναι εξαιρετικό, ποτέ δε μας έχει απογοητεύσει, με μεγάλη λίστα κρασιών. Τα παιδιά που εργάζονται εκεί πάντα ευγενικά και με την καλύτερη εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, Olympia M

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφη ζεστη γωνια για καφεδακι με υπεροχη ποιοτικη μουσικη. Ευγενικο προσωπικο, γρηγορη εξυπηρετηση.

Ευχαριστούμε, 678panagiotis
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έδωσα δεύτερη ευκαιρία στο εστιατόριο αυτό. Αυτή τη φορά κάθισα μέσα. Ο κατάλογος είναι πολύ μεγάλος, με επιρροές από παρα πολλές κουζίνες από Ευρώπη, Αμερική μέχρι Ασία, με αποτέλεσμα όμως κανένα πιάτο να μην απογειώνεται. Π.χ. Τα noodles ήταν πολύ κατώτερα από γνωστή αλυσίδα της Θεσσαλονίκης... και στη διπλάσια τιμή... Η δε σαλάτα ημέρας ήταν μια κλασική, απλή σαλάτα, σε ποσότητα που έφτανε ίσα ίσα για ένα άτομο... και η τιμη της γύρω στα 13 ευρώ... Ο χώρος μέσα είναι κάπως κλειστοφοβικος... Ακόμα και αν υπάρχουν άδεια τραπέζια, θα σε βάλουν να καθίσεις σε τραπέζι 2 ατόμων αν είσαι ζευγάρι, που μπορεί να είναι αρκετά στριμωγμένο, απλά για να κρατήσουν διαθέσιμο τραπέζι για μεγαλύτερη παρέα. Όμως αυτό δεν κάνει καλή εντύπωση... Η εξυπηρέτηση είναι φιλική, αλλά το υψηλό επίπεδο τιμών δεν ανταποκρίνεται στο φαγητό... Γενικώς, δήθεν...

1  Ευχαριστούμε, Lichoudis
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο μαγαζί με φίλους μου για φαγητό!το φαγητό μέτριο δεν τρελαθηκαμε!αρκετα ακριβό χωρίς λόγο!αργοτερα όταν είχαμε τελειώσει το φαγητό μας ήρθαν άλλοι δυο φίλοι μας και αποφασίσαμε να συνεχίσουμε με ποτό στο ίδιο μαγαζί στο ίδιο τραπεζι!!!προς δυσάρεστη έκπληξη μας ήρθες ενας εκ των ιδιοκτητών και μας είπε ότι δεν μπορούμε να συνεχίσουμε να δεσμεύουμε το τραπέζι γιατί μας είχαν ενημερώσει από την αρχή ότι μετά από κάποια ώρα ήταν ρεζερβέ (πράγμα που δεν συνέβη)!!!!το θεωρώ απαράδεκτο ενώ έχουμε κάνει ήδη ένα λογαριασμό από φαγητό να σου λένε να φύγεις επειδή θα συνεχίσεις απλά για ποτό γιατί αυτοί θέλουν να εξυπηρετήσουν άλλους πελάτες για φαγητό και άρα μεγαλύτερη κατανάλωση!!!ελλειψη επαγγελματισμού και καθόλου καλή συμπεριφορά όταν θέλεις να λέγεσαι ότι αποτελεις ένα από τα καλά στέκια της πόλης!

1  Ευχαριστούμε, lawyerthess
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κάθισαμε έξω όπου δεν ακουγόταν ούτε λίγη μουσική από τα ηχεία. Οι τιμές εκτός από το κρασί ημέρας το οποίο ήταν πολύ κακό γευστικά ήταν πολύ ανεβασμένες. Η κοπέλα που μας εξυπηρετήσε ωστόσο ήταν μια χαρά.

Ευχαριστούμε, ste_pap24

Local Thessaloniki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Local Thessaloniki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!