“Klein mine”
Κριτική για: Μπουγάτσα Γιάννης

Μπουγάτσα Γιάννης
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά μέτρια μπουγάτσα.. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί είναι τόσο υπερεκτιμημένη στη Θεσσαλονίκη.. ναι πήγα μετά από ποτό και μου φάνηκε και εμένα τέλεια, αλλά μην μπερδεύεσαι, έχουμε φάει και καλύτερες..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, katerinab0136

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη μπουγάτσα που έχω φάει στην ζωή μου,πραγματικά χωρίς υπερβολές δεν έχω φάει καλύτερη πουθενά ,είμαι λάτρης της μπουγάτσα ,δοκίμασα μια αλμυρή και μια γλυκιά και ήταν το κάτι άλλο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Dim5871
Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καμία σχέση με κορυφαία. Μέτρια σε ποιότητα και υψηλή σε τιμή, χωρίς καν να είναι ικανοποιητική μερίδα. Υπάρχουν στη πόλη πολύ πολύ καλύτερες.
Το μόνο που έχει είναι τα εφέ στα στησιματα του σουφλέ και η τάχα διαφοροποίηση με τη μερεντα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
2  Ευχαριστούμε, MisterDimi
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μέτρια μπουγάτσα που πιστεύω κι ολας ότι τα τελευταία χρόνια έγινε χειρότερη!Εγινε γνωστή ως μέρος μετα τα ξενύχτια αλλα στις 4 και στις 5 μετα από ποτα ολα ωραια σου φαίνονται!

1  Ευχαριστούμε, Velen1991
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020

Μία απλή και μετριότατη μπουγάτσα σε ένα παλαιό κατάστημα με μικρά τραπεζάκια στο πεζοδρόμιο και μερικά στο εσωτερικό.. Self servise η όλη κατάσταση με αναμονή.. Αυτή που δοκίμασα με κρέμα, ήταν απλή χωρίς κάτι ιδιαίτερο που θα την έκανε να ξεχωρίζει.. π.χ. η κρέμα ή το φύλλο.. Στην δεύτερη κάναμε το λάθος και διαλέξαμε με μερέντα και κανέλα.. πήρε η υπάλληλος ένα κουτάλι, το γέμισε σε ένα κουτί μερέντας κα το πασάλειψε πάνω στη μπουγάτσα.. φάγαμε λοιπόν μερεντα με μπουγάτσα και όχι το αντίθετο.. κάλυψε εντελώς την γεύση της μπουγάτσας και δεν ξεκαθάριζες τίποτα.. άσε που ήταν πάρα πολύ γλυκός συνδυασμός.. Και κάτι ακόμη.. τα κομμάτια ήταν μετριότατα σε μέγεθος ως μικρά θα έλεγα.. δοκιμάσαμε πολύ καλύτερη μπουγάτσα σε άσχετα σημεία της πόλης χωρίς τόσες τυμπανοκρουσίες..

10  Ευχαριστούμε, 527yannisk

Μπουγάτσα Γιάννης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μπουγάτσα Γιάννης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.