“Μοναδικές γευσεις”
Κριτική για: Φαίδιμος

Φαίδιμος
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2021

Πήγα με παρέα στο Φαιδιμος και οφείλω να ομολογήσω ότι μας αρεσε παρά πολυ. Τα φαγητά εξαιρετικά, όπως και η εξυπηρέτηση. Ήρθε και ο ιδιοκτήτης να μας ρωτήσει αν είμαστε ευχαριστημένοι με το φαγητό και μας έδωσε ένα κουπόνι με καποια έκπτωση που θα έχουμε σε επόμενη επίσκεψη μας. Θα το ξανά επισκεφτούμε σίγουρα.

1  Ευχαριστούμε, anastasiost2021

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020

Όλα ήταν πολύ νόστιμα και ποιοτικά φτιαγμένα! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι! Οι υπάλληλοι ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί! Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσουμε!

1  Ευχαριστούμε, Anastasia_por
Ο/η Dimitriosth, Ιδιοκτήτης του Φαίδιμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ, χάρη της αγάπης σας θα προσπαθήσουμε να γίνουμε καλύτεροι

Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική επιλογή εστιατορίου, με πολύ νόστιμη κουζίνα και ευγενικό προσωπικό. Ωραία ατμόσφαιρα και πολύ καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, rozad370
Ο/η Dimitriosth, Ιδιοκτήτης του Φαίδιμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ και σας περιμένουμε σύντομα

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή... το φαγητό πολύ προσεγμένο, σπιτικό θα το χαρακτήριζα, ακόμα ποιο προσεγμένος κ καλαίσθητος ο χώρος... αλλά ακόμα ποιο ωραίο κ εξυπηρετικό το προσωπικό κ ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού! Σίγουρα θα ξαναπάμε...

Ευχαριστούμε, gklavats

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Το εστιατόριο βρίσκεται σε πολύ κεντρικό χώρο αλλά συγχρόνως και απόμερο αφού η κρυμμένη του αυλή σου εξασφαλίζει ηρεμία και μια σχετική απομόνωση. Εντυπωσιάστηκα από την εμφάνιση του σεφ ο οποίος ευγενικότατα μας ρώτησε για το φαγητό, η κοπέλα στο σέρβις υπέροχη κι ευγενική, και τα πιάτα αντιπροσωπευτικά. Δηλαδή ένα μενού τόσο όσο χρειάζεται για να υποστηρίζει απόλυτα τα πιάτα που βγάζει έξω. Δοκιμάσαμε εσκαλόπ, μπριζόλα λαιμού, φάβα και σαλάτα, ήπιαμε κρασί ξηρό, όλα απόλυτα επιτυχημένα πιάτα. (η μόνη ένσταση στην μπριζόλα αντί για πατάτες τηγανητές πατάτες baby, sorry για την παρέμβαση!). Φαινόταν η προσωπική πινελιά του σεφ και η δουλειά που είχαν τα πιάτα. Συγχαρητήρια τόσο για τις καλές τιμές, την εξυπηρέτηση, την ποιότητα παρά το αντιεπιχειρηματικό περιβάλλον της χώρας. Μπράβο σας!

1  Ευχαριστούμε, SOFOKLIS-THESSALONIK

Ευχαριστώ πολύ για την επίσκεψη, την κριτική και τα καλά σας λόγια, μα πάνω από όλα σας ευχαριστώ πολύ για την επιλογή σας να μας τιμήσετε δεύτερη φορά σε μια εβδομάδα. Μου δώσατε τέσσερα αστέρια που με τιμούν περισσότερο και από τα πέντε γιατί πιστεύω ότι βλέπετε στο πρόσωπο μου περισσότερα. Σας ευχαριστούμε ακόμη μια φορά για τις επισκέψεις σας και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Φαίδιμος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Φαίδιμος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!