“Εξαιρετικό φαγητο και εξαιρετικά φιλικό περιβάλλον.”
Κριτική για: Φαίδιμος

Φαίδιμος
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σπανίζουν τέτοιοι οικοδεσπότες. Ο επαγγελματισμός είναι διάχυτος στον χώρο αλλά ας μιλήσουμε για το πιο σημαντικό το φαγητό! Σπάνια μου αρέσουν όλα τα πιάτα σε ένα μαγαζί.. επιλέξαμε σαλάτα πανδαισία η οποία είχε πράσινο μήλο, ροδι και κολοκυθόσπορο μαζί με πολύ καλά φυλλώδη λαχανικά, κολοκυθοκεφτεδες νομίζω για βραβείο! Ακριβώς όπως τους κάνει η μαμά μου λεπτούς και τραγανουσ όπως πρέπει να είναι. Ποικιλία μανιταριών με δενδρολίβανο και λαδολεμενο εξαιρετική, χανουμ κρεπα με καπνιστό τυρί και σουτζουκι πολύ γευστικό, κεμπάπιγκο απ τα καλύτερα κεμπάπ που μπορεί να δοκιμάσει κάνεις στην πόλη της Θεσσαλονίκης και ribs μελωμενα που πρέπει οπωσδήποτε κάποιος να δοκιμάσει έστω μια φορά με τα χεράκια του!!!! Το κρασάκι χύμα μαλαγουζια πάρα πολύ καλή ποιότητα. Δυστυχώς πεινουσαμε πολύ Και δεν πρόλαβα να βγάλω φωτογραφία, επιφυλάσσομαι όμως για την επόμενη φορά.

Ευχαριστούμε, aggeliki p

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό και νόστιμο το φαγητό. Πολύ ωραίο και ζεστό περιβάλλον. Θα σας ξαναεπισκεφτω σίγουρα. Συγχαρητήρια.

1  Ευχαριστούμε, Anastasia N
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

ο τίτλος νομίζω περιγράφει καλύτερα απ΄όλα .Μεγάλες μερίδες, προσεγμένες και πολύ ευγενικό προσωπικό. Αν ο καιρός το επιτρέπει επιλέξτε τη βεράντα του

Ευχαριστούμε, stefanos s
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Πηγαίνω συχνά. Έχει εξαιρετικό φαγητό, και μεγάλες μερίδες. Ο χώρος και το κλίμα είναι υπέροχα. Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό ( αγαπάω κυρίως Κουζίνα - Φωτεινή είσαι αδερφή) . Και φυσικά με καταπληκτικούς ιδιοκτήτες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! :)

Ευχαριστούμε, Triantafullia D
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με τους φίλους μας 2 φορές, πήραμε μπιφτέκι, τηγανιά και τριλογία κοτόπουλο και ήπιαμε λευκο κρασί. Όλα εξαιρετικά, μεγάλες μερίδες και πολύ νορμάλ τιμές! Φυσικά και θα ξαναπάμε!!

1  Ευχαριστούμε, Sgrppc

Φαίδιμος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Φαίδιμος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;