“Φοβερό”

Τρύπια Ποτήρια Μπιτ Παζαρ
Εύρος τιμών: 3 € - 12 €
Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2024

Τέλειο μέρος με υπέροχη διακόσμηση και υπέροχο φαγητό ! Ο σερβιτόρος με το σπάνιο όνομα που μας εξυπηρέτησε πολύ ευγενικός και κοινωνικός . Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ
Ο/η Έφη Τοπαλίδου, Agency / Consultant του Τρύπια Ποτήρια Μπιτ Παζαρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Απριλίου 2024

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που πήρατε για να μας αξιολογήσετε και για τα υπέροχά σας λόγια! Είμαστε ευτυχείς που απολαύσατε το φαγητό μας και την εξυπηρέτησή μας! Είναι πάντα χαρά μας να σας εξυπηρετούμε. Ευχαριστούμε για την άριστη αξιολόγηση!

Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2024

Υπέροχο μαγαζί, έχει γίνει το στέκι μας πλεον, το φαγητό πολυ προσεγμενο, τα πιατα φτιαγμένα με μεράκι κ αγάπη, το προσωπικο κ ο ιδιοκτήτης πολυ ευχάριστοι κ άμεσα προθυμοι να μας εξυπηρετήσουν.. Θα το προτεινα ανεπιφύλακτα

• Ποιότητα
    • Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, John P

Σας ευχαριστούμε θερμά για την υπέροχη κριτική σας και για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο εστιατόριό μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που το περιβάλλον, οι γεύσεις και το σέρβις σας άφησαν τόσο θετικές εντυπώσεις.

Η ομάδα μας καταβάλλει συνεχείς προσπάθειες για να προσφέρει εξαιρετικές γεύσεις σε ένα φιλόξενο και άνετο περιβάλλον, και το γεγονός ότι το εκτιμήσατε είναι για εμάς μεγάλη τιμή.

Ανυπομονούμε να σας έχουμε ξανά μαζί μας στα "Τρύπια Ποτήρια" και να σας προσφέρουμε ακόμη περισσότερες μοναδικές γαστρονομικές εμπειρίες.

Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2024

Καταπληκτικά πιάτα, πολύ νόστιμα και όλα ήταν φρέσκα,το προτείνω ανεπιφύλακτα,το service ήταν πολύ γρήγορο και πολύ ευγενικό

Ευχαριστούμε, Αχιλλεας Ε
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2024

Καθόλου ευχαριστημένος
Το φαγητό όχι τόσο προσεγμένο..
Παραψημενα σχεδόν καμένα κρέατα...
Ο χώρος αν και όχι ιδιαίτερα γεμάτος εκείνη την ημέρα οι τουαλέτες παραμελημενες σε μεγάλο βαθμό...
η τιμές υπερβολικές θα έλεγα!!
Το προσωπικό τουλάχιστον έχει την απαραίτητη ευγένεια και χαβαλέ σώζει τη κατάσταση σε κάποια σκηνικά στην κουζίνα...
Θα το σκεφτόμουν πάρα πολύ να το επισκεφτώ, πόσο μάλλον να το προτείνω

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2024
Ευχαριστούμε, John S
Ο/η Sakis Koukouvis, Agency / Consultant του Τρύπια Ποτήρια Μπιτ Παζαρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Απριλίου 2024

Γεια σας. Είμαστε ανοιχτοί σε κάθε κριτική ακόμα κι όταν δεν είναι καλή για εμάς. Δίνουμε σημασία σε αυτά που ζητούν οι πελάτες μας και προσπαθούμε όσο το δυνατόν να τα συμπεριλάβουμε στις βελτιώσεις που κάνουμε καθημερινά. Παρόλα αυτά θα θέλαμε να επισημάνουμε κάποια σημεία που μας προβλημάτισαν στην κριτική σας:
Πρώτα, μας φάνηκε περίεργο που βάλατε κριτική 2 μήνες σχεδόν μετά την επίσκεψή σας. Συνήθως οι αξιολογήσεις γίνονται την ίδια ημέρα ή λίγες ημέρες μετά. Τι σας έκανε να θυμηθείτε να καταγράψετε την εμπειρία σας 2 μήνες μετά;
Το δεύτερο που μας προβλημάτισε είναι ότι παρόλο που η εμπειρία σας όπως την περιγράφετε ήταν αρνητική είχατε και κάποια θετικά στοιχεία μέσα στο κείμενο. Ωστόσο η βαθμολογία σας είναι η χειρότερη δυνατή. Θα μπορούσατε, με βάση αυτά που λέτε να βάλετε και 2 ή και τρία αστέρια.
Το τρίτο είναι ότι σε τέτοιες περιπτώσεις, συνηθίζεται και συνιστάται, να ανεβάζουν οι επισκέπτες κάποιές φωτογραφίες που να αποδεικνύουν την εμπειρία τους. Δεν είδαμε κάτι τέτοιο στην περίπτωσή σας.
Για αυτό παρόλες τις ενστάσεις μας υποδεχόμαστε την αξιολόγησή σας και θα την συνυπολογίσουμε. Το ότι ακούμε τους πελάτες μας και ότι προσπαθούμε να γινόμαστε πάντα καλύτεροι, αποδεικνύεται με το ότι τόσα χρόνια είμαστε στα πέντε πρώτα μαγαζιά και κάθε χρόνο παίρνουμε το βραβείο του Tripadvisor στη λίστα των καλύτερων εστιατορίων της Θεσσαλονίκης.

Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2024

Φάγαμε προβατινα στην γαστρα που απλά δεν υπάρχει και γενικά όλα τα φαγητά ήταν προσεγμένα, ωραίο μέρος και καλή εξυπηρέτηση

• Ποιότητα
    • Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, Manos M

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που πήρατε για να μας αξιολογήσετε! Χαιρόμαστε που απολαύσατε την ατμόσφαιρα, το φαγητό και την εξυπηρέτησή μας! Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε τη θετική σας εμπειρία μαζί μας! Σας περιμένουμε και πάλι στο εστιατόριό μας "Τρύπια Ποτήρια"!

Τρύπια Ποτήρια Μπιτ Παζαρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Τρύπια Ποτήρια Μπιτ Παζαρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!