“Δειπνο γενεθλιων”
Κριτική για: Μανιτάρι

Μανιτάρι
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικη κουζινα, άψογο σέρβις και ευγενεστατο προσωπικό, ιδανικός χώρος, καταπληκτική σχέση τιμών και παροχών.

Ευχαριστούμε, ΧΡΉΣΤΟΣ Π

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Δεν μπορώ να πω ότι φάγαμε άσχημα ή ότι δεν μας εξυπηρέτησαν καλά ή ότι οι τιμές δεν ήταν λογικές και γενικά ότι δεν είναι καλό εστιατόριο......απλά εμένα δεν μου έβγαλε την επιθυμία να θέλω να ξαναπάω. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτό νοιώθω και αυτό περιγράφω. Συμβαίνουν και αυτά.

1  Ευχαριστούμε, stratigos n
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικά πιάτα σε ένα μικρό αλλά ζεστό κ συμπαθητικό περιβάλλον!!αριστη εξυπηρέτηση κ καθαρό μαγαζί!!διαθετει κ έτοιμα μαγειρευτά φαγητά όλα πεντανόστιμα!το πιάτο tikka masala που πήραμε μπορεί να συγκριθεί ανετα με αυτό στα καλύτερα ινδικά εστιατόρια!τιμες απίστευτα χαμηλές!!!το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Thomie K
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί και καλό φαγητό σε προσιτές τιμές. Ότι έφαγα μου άρεσε και ιδιαίτερα τα κρεατικά του και οι πατάτες του. Πραγματικά πολύ καλή ποιότητα στα κρέατα ότι έφαγα ήταν καλό και γευστικό. Οι πατάτες δικές του και τραγανές και οι μερίδες μεγάλες. Ο χώρος ήταν στενός αλλά η ατμόσφαιρα όμορφη .

Ευχαριστούμε, Ροδόλφος Β
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

τα πιάτα ήταν πεντανόστιμα. εγώ και ο φίλος μου παραγγείλαμε καρμπονάρα και χοιρινή τηγανιά και δεν απογοητευτήκαμε καθόλου. αξίζει όμως και το ρακόμελο αλλά και το κρασί τους.

Ευχαριστούμε, madalenagt

Μανιτάρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μανιτάρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!