Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 1:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Ωραίος καφές, ήρεμο περιβάλλον

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020
anonimos86
Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Love it💕

Το έχω επισκεφτεί αμέτρητες φορές . Πολύ καλό !!! Ειδικά για όσους ψάχνουν κάποιο χώρο για διάβασμα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2020
Foodtourgr
Ρέθυμνο, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν ήταν μεγαλητερος ο χώρος με κάποια extra διακόσμηση θα έβαζα 5/5. Ωραίος καφές. Είναι και τα υποδήματα Tom's που μπορείς να κοιτάξεις, να αγοράσεις και επίσης αγοράζοντας 1 ζευγάρι, κάνεις δώρο 1 ζευγάρι παπούτσια σε κάποιο παιδί που το έχει ανάγκη! Πολύ γλυκιά χειρονομία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, anonimos86
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικός καφές! Εξαιρετική ποιότητα!Εξυπηρετικό και πολύ φιλικο προσωπικό! Μπράβο! Να συνεχίσετε έτσι! Επισης,
εκτός από καφέ, το κατάστημα φιλοξενεί ολοκληρωμένη συλλογή από παπούτσια, τσάντες και γυαλιά TOMS. Όλα υπέροχα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
2  Ευχαριστούμε, Ap1299
Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2020

Το έχω επισκεφτεί αμέτρητες φορές .
Πολύ καλό !!!
Ειδικά για όσους ψάχνουν κάποιο χώρο για διάβασμα ο κάτω όροφος είναι ιδανικός .

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Foodtourgr
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για μια καφετέρια με ιδιαίτερα ξεχωριστό και ζεστό περιβάλλον. Εάν επιθυμείς έναν γρήγορο καφέ, ένα ωραίο σνακ ή γλυκό το προτείνω ανεπιφύλακτα. Κατά την γνώμη μου είναι ιδανικό για παρέες νέων και φοιτητές καθώς έχει ένα ‘casual’ (χαλαρό) ύφος (+ευχάριστος χώρος για διάβασμα με χαλαρή μουσική). Τιμές σχετικά καλές. Από τα αγαπημένα μου μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, nikoleta_kl
Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θεόξινος εσπρέσο! Σε παρατήρηση μας μας είπαν ότι ο καλός εσπρέσο είναι έτσι, είναι θέμα γούστου. ΟΚ αυτοί ξέρουν καλύτερα! Κάποια μέρα θα πρέπει να μάθουν και τους Ιταλούς να πίνουν εσπρέσο.
Συμπαθητικός χώρος που ήταν γεμάτος με χαριτωμένα παιδάκια που ουρλιάζανε και χοροπηδούσανε στα καθίσματα, γύρω από τα τραπέζια. Χαλαροί ήταν μόνο οι θαμώνες που είχαν ακουστικά στα αυτιά και ήταν αφοσιωμένοι στα laptop τους και οι γονείς (εναλλακτικοί κυρίως) που είχαν κλεισμένα τα καημένα κουτσούβελα για πολλές πολλές μέρες στα διαμερίσματα και απολάμβαναν αγγελούδια τους, ευτυχισμένοι μάλλον που γλύτωναν τα έπιπλα τους από το μένος των καταπιεσμένων-φυλακισμένων τέκνων!
Ουφ το επισκεφτήκαμε κι αυτό. Κι άλλο κακό να μην μας βρει!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, geonakas