“Καφε”
Κριτική για: Starbucks

Starbucks
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος καφές και οικονομικότερος
Από άλλα καφέ της παραλιακής
Δε διαφέρει από τις άλλες καφετέριες της παραλιακής
Μου άρεσε πήγα δύο φορές !!

Ευχαριστούμε, Symeon A

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καφε της γνωστής αλυσίδας, έχει ωραία θέα και γρήγορη εξυπηρέτηση, διαθέτει πολλές ποικιλίες καφέ.

3  Ευχαριστούμε, Antouli
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018

μεγαλη ποικιλια σε καφεδες,ωραια τοποθεσια αλλα πολυ ακριβο,κριση εχουμε κατεβαστε τις τιμες!ανοιξαν κ αλλα καφε!

Ευχαριστούμε, Georgia S
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018

Πρώτη μας φορά στο συγκεκριμένο κατάστημα Starbucks.
Πολλή κακή εντύπωση από την πρώτη στιγμή, η κοπέλα στο ταμείο με το καλημέρα άρχισε έναν βομβαρδισμό προώθησης των νέων προιόντων. Το έκανε με τόσο έντονο τρόπο που μόνο μίλαγε και δεν άκουγε την παραγγελία.
Τελικά έκανε το προιόν που με τόσο ζήλο προωθούσε ενώ παραγγείλαμε κάτι άλλο. Μάρτυρες μας και οι άλλοι πελάτες στην ουρά.
Μας το άλλαξαν πρόθυμα και μας επέστρεψαν τα χρήματα που αρχικά πληρώσαμε.
Το συγκεκριμένο μας παράπονο ακουγόταν και από άλλους πελάτες, ένας κύριος της είπε, δε θέλω τυραμισσού, θέλω ένα απλό καπουτσίνο, με έντονο τρόπο.

Επίσης ο καφές ήταν μέτριος, δε θύμιζε Starbucks. Τα Ελληνικά Starbucks είναι πολύ κοντά στα Αμερικάνικα (υπήρξα πολίτης στην Αμερική για χρόνια), το συγκεκριμένο όμως θυμίζει άλλη φίρμα, πολύ πιο φτηνή.

Ελπίζω οι υπεύθυνοι του καταστήματος να το πάρουν υπόψιν τους. Είναι πολιτική των καταστημάτων να προωθούν νέα προιόντα τους, αλλά αυτός ο τρόπος οδηγεί σε άλλα αποτελέσματα.

1  Ευχαριστούμε, Thanos V
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2018

Στα θετικά του ότι δεν επιτρέπει το κάπνισμα .
Χεώνει κάτι πάρα πάνω ,
αλλά προσφέρει καθαρή ατμόσφαιρα , καλό καφέ
και πολύ γρήγορο ιντερνέτ .

2  Ευχαριστούμε, Γεωργιος Π

Starbucks: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Starbucks: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!