“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!!”

Κουζίνες: Αμερικανική
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό φαγητό!!! Εξαιρετικά cocktail αλλά το σημαντικότερο είναι το προσωπικό. Ξεκινώντας από τις υπεύθυνες και στη συνέχεια τα άτομα που σου σερβίρουν φροντίζουν είναι ευγενικοί, με διάθεση να ακούσουν τις επιθυμίες των πελατών και να προτείνουν γευστικές επιλογές!!!

1  Ευχαριστούμε, OlgaTh

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Δεν ήταν η πρώτη φορά που πήγαμε . Ακριβά όλα τα είδη .100 και ευρώ για τέσσερα άτομα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο είναι πολλά . Το περιβάλον άνετο και η συμπεριφορά του προσωπικού άψογη. 10 ευρώ όμως για ένα γλυκό είναι πολλά. Το rib eye δεν ήταν καθόλου καλό. Με πολύ λίπος και στεγνό.
Θα μπορούσαν να βελτιωθούν στην ποιότητα και στις τιμές

Ευχαριστούμε, Stergios K
Ο/η Tgif G, Customer Support του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Γεια σου,

Ευχαριστούμε πολύ για το feedback. Μέσα από τις κριτικές σας έχουμε την ευκαιρία να διορθώνουμε τις αστοχίες μας και να βελτιώνουμε συνεχώς τις υπηρεσίες μας με σκοπό να προσφέρουμε μοναδικές Fridays™ εμπειρίες. Όσον αφορά τις τιμές μας, στόχος μας είναι να τις διατηρούμε σε λογικά επίπεδα για την εποχή, σύμφωνα πάντα  με την εκλεκτή ποιότητα των υλικών μας, αλλά και την άρτια εξυπηρέτησή μας.
Λυπούμαστε πολύ που το rib eye δεν ανταποκρίθηκε στις απαιτήσεις σας. Προφανώς πρόκειται για αστοχία, δεδομένης της έμφασης που δίνουμε στην σωστή επιλογή των steaks μας. Θα χαρούμε πολύ να μας δώσετε την ευκαιρία να επανορθώσουμε καλώντας μας στο 210.6129933  ώστε να συζητήσουμε σχετικά με τα όσα μας περιγράφετε.

Φιλικά, Η ομάδα των TGI Fridays™

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα όπως πάντα! Υπέροχες γεύσεις κ πολύ ευγενικό προσωπικό! Θα ήταν καλό μόνο η μουσική να ήταν λίγο πιο χαμηλά ή πιο lounge

Ευχαριστούμε, Ioanna R
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό ευχάριστο κλίμα καταπληκτικοί σερβιτόροι πολύ γρήγορο μπαρ!!!!!μια άψογη επιλογή για βραδινή έξοδο

Ευχαριστούμε, despoina t
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο υπάρχει, μπορώ να είμαι κάθε μέρα έδω !!! Εκτός από το καταπληκτικό φαγητό , η ευχάριστη ατμόσφαιρα ξεκινά από την υποδοχή και καταλήγει στο ζεστό αποχαιρετισμό των σερβιτόρων !!!! Τέλειο κλίμα που βγαίνει προς τα έξω !!! Keep going !!!here is always Friday’s

Ευχαριστούμε, Betty L

TGI Fridays: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

TGI Fridays: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;