“Μηδέν!”
Κριτική για: Παραδοσιακό

Παραδοσιακό
Περιγραφή: Στο Παραδοσιακό πιστεύουμε πως η γαστρονομία δεν είναι αποκλειστική υπόθεση των ακριβών εστιατορίων. Για εμάς, ο όρος της σημαίνει την τέχνη απόλαυσης εκλεκτής τροφής, στην οποία συμπεριλαμβάνεται η επιλογή, η παρασκευή αλλά και το σερβίρισμά της. Η γεύση καθώς και η διατροφική αξία που συνοδεύει όλα τα προϊόντα, είναι αποτέλεσμα της φιλοσοφίας μας ενάντια στη μαζική παραγωγή και ξεκινά από την πρώτη ύλη, συνεχίζει με τη δημιουργία των προϊόντων μας και καταλήγει με την εξυπηρέτηση σας. Ένα "ταξίδι" που επαναλαμβάνουμε καθημερινά με στόχο τη δική σας ικανοποίηση.
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2021

Πήρα 9 ωρα να φαμε οικογενειακός πήγε 11 και ακόμα δεν έχει ερθει η παραγγελία !! Απαραδεκτοι πραγματικα . Μέχρι τις 11 τα μισά προϊόντα που πήρα δεν υπηρχαν καν στο μαγαζί και έπρεπε να πάρω καινουρια . ...Τελικά ακυρωσαμε την παραγγελία. Μου έχει ξανά συμβεί να περιμένω τοσο . Αρκετές φορες πολλά φαγητά του κατάλογου δεν υπαρχουν καν .

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Z9517VC_

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Εξυπηρέτηση, ποικιλία, ποιότητα γευμάτων και ροφημάτων, χώρος
Όλα παίρνουν άριστα!
Δε μας έχει απογοητεύσει ποτέ
Συγχαρητήρια !

Ευχαριστούμε, Jenny T
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2020

Φρέσκο προϊόν πολύ καλός καφες και χαμογελαστό προσωπικό παρόλη την πίεση που έχουν. Μπράβο παιδιά! Θα ξανάρθουμε

Ευχαριστούμε, Mikey Z
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020

αγορασα πολλες φορες κουρου τυροπιτακια με διαφορες γευσεις ολικης αλεσης με διαφορα τυρια μου αρεσουν πολυ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 368katerinaa
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020

Φρεσκοτατες νοστιμες μπαγκετες που με εκαναν να το επισκεφτω κ την επομενη μερα. Κ ευτυχως πηρα κ καφε. Ο καλυτερος φρεντο που εχω πιει. 2.80€ βεβαια, αλλα πραγματικα υπεροχος. Κ το βραδυ ξαναπηγα για γλυκο. Θαυμασιο το μπραουνι! Κ ευγενικοτατες οι κοπελες που αν κ εκλειναν κ σφουγγαριζαν με εξυπηρετησαν με χαμογελο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Tsavoulis

Παραδοσιακό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Παραδοσιακό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!