“.”
Κριτική για: Κωνσταντινίδης

Κωνσταντινίδης
Περιγραφή: Μια οικογένεια Ήταν το 1920, όταν ένας Μικρασιάτης δάσκαλος αποφάσιζε να ασχοληθεί με τη ζαχαροπλαστική και από τότε, το όνομα Κωνσταντινίδης αποτελεί συνώνυμο με τη γλυκιά απόλαυση. 4 Τέσσερις γενεές Ο πατριάρχης της οικογενείας, Γρηγόρης ξεκίνησε πρώτος να δημιουργεί γλυκίσματα και τρείς γενιές αργότερα, οι απόγονοί του συνεχίζουν να προσφέρουν γλύκα στους Έλληνες. 90+ Κοντά έναν αιώνα ποιότητα Από την πρώτη κουταλιά ζάχαρη που αναμείχθηκε με βούτυρο, αλεύρι και μυρωδικά το 1920 μέχρι σήμερα, η ποιότητα παραμένει το βασικό συστατικό των συνταγών μας. 3 Τρία βραβεία Δύο βραβεία γεύσης και ένα καλύτερου καταστήματος λιανικής πώλησης, πιστοποιούν την ποιότητά μας, όμως η σταθερή προτίμηση του κόσμου αποτελεί τη μεγαλύτερη επιβράβευσή μας. 21 Είκοσι ένα καταστήματα παραγωγής & πώλησης Το 1925 ήταν μια παράγκα στη Λάρισα. Το 2014, είκοσι ένα καταστήματα υψηλής αισθητικής προσφέρουν στους πελάτες μας, μια μοναδική εμπειρία των πέντε αισθήσεων. 100+ Πάνω από εκατό μοναδικά προϊόντα Είμαστε ιδιαίτερα περήφανοι για το εύρος της ποικιλίας στα προϊόντα μας που όμως δεν έχει επηρεάσει το δίπτυχο, ποιότητα-φρεσκάδα το οποίο αποτελεί τη βάση της παραγωγής μας. 300+ Πάνω από τριακόσιοι εργαζόμενοι Σε μια εποχή που οι προσταγές της επιχειρηματικότητας απαιτούν τη μείωση του εργατικού δυναμικού, εμείς επενδύουμε στον ανθρώπινο παράγοντα ο οποίος αποτελεί την ψυχή της εταιρίας μας.
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2020

Καλησπέρα. Σήμερα αγοράσαμε μετά από πολύ καιρο και φυσικά πήραμε το περίφημο μιλφειγ. Δυστυχώς αν και πολύ φρέσκο δεν καταφέραμε να το φάμε γιατί έχουν χαλάσει πολύ την ποιότητα της κρέμας τους. Δεν τρωγόταν.καμια σχέση με την κρέμα που είχαν παλιότερα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 511fannif

Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2020

Το προσωπικό ήταν και είναι πάντα πολύ εξυπηρετικό, το ατομικό ΚΟΚ δεν ανταποκρίνεται ούτε γευστικά ούτε εξωτερικά στο όνομα Κωνσταντινίδης.
Όσο για το ατομικό cheesecake ήταν από τα αγαπημένα μου, δυστυχώς χτες δεν ήταν πολύ φρέσκο. Κρίμα ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Adventure645099
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

1.30 ώρα αναμονής για αυτή την εικόνα απαράδεκτοι .... μακριά από αυτό το ζαχαροπλαστείο!!!! Υπάρχουν πολύ καλύτερα ζαχαροπλαστεία στην Θεσσαλονίκη

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _U290JC
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

2η φορά που φεύγω από το μαγαζί χωρίς να πάρω τιποτα, μόνο κ μόνο για την αγένεια κ την ειρωνεία του συγκεκριμένου υπαλλήλου. Ελπίζω να μην φταει η διοίκηση του μαγαζιού για την τόσο αρνητική κ επιθετική του διάθεση!!!

Ευχαριστούμε, 326elinae
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020

εξαιρετικο μιλφειγ το καλυτερο που εχω δοκιμασει.
μου αρεσει που βλεπεις μπροστα σου απο τη βιτρινα τους ζαχαροπλαστες να δημιουργουν τα γλυκα εκεινη τη στιγμη !

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 368katerinaa

Κωνσταντινίδης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Κωνσταντινίδης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα