“Αγενής υπάλληλος ”
Κριτική για: Κωνσταντινίδης

Κωνσταντινίδης
Περιγραφή: Μια οικογένεια Ήταν το 1920, όταν ένας Μικρασιάτης δάσκαλος αποφάσιζε να ασχοληθεί με τη ζαχαροπλαστική και από τότε, το όνομα Κωνσταντινίδης αποτελεί συνώνυμο με τη γλυκιά απόλαυση. 4 Τέσσερις γενεές Ο πατριάρχης της οικογενείας, Γρηγόρης ξεκίνησε πρώτος να δημιουργεί γλυκίσματα και τρείς γενιές αργότερα, οι απόγονοί του συνεχίζουν να προσφέρουν γλύκα στους Έλληνες. 90+ Κοντά έναν αιώνα ποιότητα Από την πρώτη κουταλιά ζάχαρη που αναμείχθηκε με βούτυρο, αλεύρι και μυρωδικά το 1920 μέχρι σήμερα, η ποιότητα παραμένει το βασικό συστατικό των συνταγών μας. 3 Τρία βραβεία Δύο βραβεία γεύσης και ένα καλύτερου καταστήματος λιανικής πώλησης, πιστοποιούν την ποιότητά μας, όμως η σταθερή προτίμηση του κόσμου αποτελεί τη μεγαλύτερη επιβράβευσή μας. 21 Είκοσι ένα καταστήματα παραγωγής & πώλησης Το 1925 ήταν μια παράγκα στη Λάρισα. Το 2014, είκοσι ένα καταστήματα υψηλής αισθητικής προσφέρουν στους πελάτες μας, μια μοναδική εμπειρία των πέντε αισθήσεων. 100+ Πάνω από εκατό μοναδικά προϊόντα Είμαστε ιδιαίτερα περήφανοι για το εύρος της ποικιλίας στα προϊόντα μας που όμως δεν έχει επηρεάσει το δίπτυχο, ποιότητα-φρεσκάδα το οποίο αποτελεί τη βάση της παραγωγής μας. 300+ Πάνω από τριακόσιοι εργαζόμενοι Σε μια εποχή που οι προσταγές της επιχειρηματικότητας απαιτούν τη μείωση του εργατικού δυναμικού, εμείς επενδύουμε στον ανθρώπινο παράγοντα ο οποίος αποτελεί την ψυχή της εταιρίας μας.
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

2η φορά που φεύγω από το μαγαζί χωρίς να πάρω τιποτα, μόνο κ μόνο για την αγένεια κ την ειρωνεία του συγκεκριμένου υπαλλήλου. Ελπίζω να μην φταει η διοίκηση του μαγαζιού για την τόσο αρνητική κ επιθετική του διάθεση!!!

Ευχαριστούμε, 326elinae

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020

εξαιρετικο μιλφειγ το καλυτερο που εχω δοκιμασει.
μου αρεσει που βλεπεις μπροστα σου απο τη βιτρινα τους ζαχαροπλαστες να δημιουργουν τα γλυκα εκεινη τη στιγμη !

Ευχαριστούμε, 368katerinaa
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2019

Υπεροχος κορμος Χριστουγέννων , φρεσκοτατος και πεντανοστιμος !
Μα οοοολα σας τα γλυκα τελικά είναι υπέροχα
Λατρεύουμε ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινιδη ❤️
Respect στην ευγένεια στα χαμόγελα και την μοναδική εξυπηρετηση των πωλητών της Παύλου Μελα

Ευχαριστούμε, Zina_1969
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2019

Επίσκεψη στο κατάστημα της Τσιμισκή. Πολύ κακό για το τίποτα. Ο πωλητής αντί να προσπαθει να αφήσει ευχαριστημένο τον πελάτη κοιτούσε πως θα χρεώσει μόνο παραπάνω. Το δε μιλφειγ δεν ηταν τιποτα το ιδιαίτερο. Ξανά ούτε απ έξω!

1  Ευχαριστούμε, Stastaf
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ φρέσκα γλυκα! Ευγενέστατο προσωπικό! Πολυ καλές τιμες! Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!!! Αξίζει να το επισκεφτεί ο οποιοσδήποτε!!!

Ευχαριστούμε, tony_tzanoudakis

Κωνσταντινίδης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Κωνσταντινίδης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.