“Καλό.”
Κριτική για: La Pasteria

La Pasteria
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό,όμορφο περιβάλλον,λογικές τιμες.Τις γεύσεις δεν τις λες συγκλονιστικές,απλά συμπαθητικές.Δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι προσελκύει κυρίως οικογένειες,είναι ότι,τι πρέπει μετά από πρωϊνή βόλτα στο Cosmos.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, NorthStar101585

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017

Ένα ικανοποιητικό "ιταλικό" εστιατόριο ελληνικού τύπου, καθώς η κρέμα γάλακτος στην καρμπονάρα μόνο "ιταλική" δεν είναι.... Κατά τα άλλα συμπαθητικός χώρος, kids friendly θα μπορούσα να πω, με ευγενικό προσωπικό και κανονικές τιμές. Επισήμανση: καλό είναι το πιπέρι να μην χρησιμοποιείται ως γαρνιτούρα στα πιάτα γιατί δεν αρέσει σε όλους.

Ευχαριστούμε, Ioanna_JLK
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2017

Το μαγαζί είναι αρκετά συμπαθητικό με ευχάριστο διάκοσμο, στα υπέρ ότι είχε χώρο για μη καπνίζοντες, το φαγητό κάλο άλλο όχι κάτι σπουδαίο καθώς οι τιμές είναι αρκετά τσιμπημένες, ένα πανεράκι με ψωμάκια μας το χρέωσε στα 8ευρω και 6ευρω δυο μπουκάλια νερό. ήμασταν πέντε άτομα πήραμε τέσσερις μακαρονάδες και μια σαλάτα & ένα μπουκαλι κρασί όλα μαζί 84 ευρώ. Το προσωπικό γενικά σου προκαλούσε μια νευρικότητα καθώς πηγαινοεφερναν συνεχώς πράγματα και δημιουργούσαν αρκετούς θορύβους ιδιαιτερα ενοχλητικούς άλλα προσπαθούσαν να είναι ευγενικοί και μόλις φάγαμε και την τελευταία μπουκιά αμέσως μα ς μάζεψαν τα πιάτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, mixalisagg
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθήκαμε το κατάστημα μετά από μεγάλο χρονικό διάστημα.Την πρώτη φορά μείναμε αρκετά ικανοποιημένοι.Την δεύτερη φορά όμως ήταν σκέτη απογοήτευση.Η παραγγελία για τρία άτομα ήρθε 45 λεπτά αργότερα,χωρίς κανείς να μας προσέχει όση ώρα ήμασταν εκεί κ περιμέναμε κ μόνο ένας ήρθε κ μας ζήτησε συγνώμη ενώ κάποιος άλλος είχε κ υφάκι χωρίς να γνωρίζουμε τον λόγο.Δεν μας άρεσαν καθόλου οι μακαρονάδες,οι σαλάτες ήταν πολύ μικρές κ η όλη συμπεριφορά καθόλου σωστή.Ίσως να έτυχε ίσως επειδή ήταν στην κατηγορία ολοκληρωμένα μενού.Εύχομαι απλα να έτυχε γιατί θα ήταν κρίμα μιά κ σαν περιβάλλον ήταν ωραία.

Ευχαριστούμε, 134delis
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πίτσα αρκετά καλή όπως και τα μακαρόνια και το προσωπικό φιλικό ..... Αλλά έτυχε επειδή ήταν γιορτές .... Να θέλουν συνέχεια να πάρουν τα πιάτα μας και να φύγουμε .... Μας ζάλισαν ... Πάντα με ευγένεια ... Όμως

Ευχαριστούμε, D2505WObillp

La Pasteria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

La Pasteria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!