“Ζεστό περιβάλλον”
Κριτική για: Pizzicotto - ΚΛΕΙΣΤΟ

Pizzicotto
Κουζίνες: Ιταλική
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το περιβάλλον ζεστό, ο ιδιοκτήτης φιλικός και ευγενέστατος. Τα πιάτα ι τ α λ ι κ α με όλη τη σημασία της λέξης. Επίσκεψη οπωσδήποτε!

Ευχαριστούμε, foteini-thessaloniki

Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω λόγια να περιγράψω το ποσό τέλεια πίτσα έφαγα! Η παρέα μου πεινούσε.... Εγώ όμως όχι! Δοκιμάζοντας ένα κομμάτι κατέληξα να τρώω μόνη μου όλη την πίτσα. Προσωπικά για μένα η πιο τέλεια πίτσα που έχω φάει!!! Όχι μόνο τέλεια αλλά έφυγα και με ελαφρύ στομάχι. Εννοειται το συνιστώ ανεπιφύλακτα και θα ξανά φάω σύντομα!!! Μπράβο σε όλους σας!!!

Ευχαριστούμε, harileny12
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο σε ιταλική πίτσα στην Θεσσαλονίκη. Ο Massimo κάνει τρομερή δουλειά στο να ενθουσιάσει τον ουρανίσκο. Μαγαζί που πρέπει να επισκεφθείτε οπωσδήποτε. Όλα κατευθείαν από την Ιταλία.

1  Ευχαριστούμε, AntonisMan
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2017

Αυθεντικό Ιταλικό εστιατόριο,οι πίτσες και τα ζυμαρικά εξαιρετικά!Η τοποθεσία του συμφέρει λόγω του ότι βρίσκεται στο κέντρο αλλά βρίσκεται σε γειτονιά περίεργη..Θα μπορούσε να βρίσκεται σε καλύτερη τοποθεσία ώστε να έχει και περισσότερο κόσμο.Όσον αφορά τη διακόσμηση,απλή,θα μπορούσε να βελτιωθεί.

Ευχαριστούμε, ariapap
Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αγνό σπιτικό ιταλικό φαγητό που άμα βρίσκεσαι στο κέντρο "επιβάλλεται" να δοκιμάσεις. Οι τιμές σε normal επίπεδα και η εξυπηρέτηση ευγενική και άμεση .

Ευχαριστούμε, TheoVel

Pizzicotto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης