Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2017

Πολύ άνετη σουίτα. Μεγάλη και καθαρή. Πολύ ήσυχο και κατάλληλο για χαλάρωση. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική αφού είναι δίπλα στο κέντρο και στην παραλία. Το πρωινό ανέλπιστα καλό και με αρκετά μεγάλη ποικιλία, που δεν περιμέναμε να βρούμε σε τόσο μικρό boutique hotel. Η τιμή ίσως αρκετά λίγο "τσιμπημένη"...

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, ChristinaP1434
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Diamond Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητή κ.Χριστίνα,

Ευχαριστούμε ολόθερμα για το χρόνο που αφιερώσατε ώστε να αξιολογήσετε θετικά το ξενοδοχείο μας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε τη διαμονή σας και μείνατε ευχαριστημένη από τις υπηρεσίες μας. Όσον αφορά την τιμολογιακή πολιτική, προσπαθούμε να βρισκόμαστε σε πλήρη ισορροπία σύμφωνα με τις υπηρεσίες που προσφέρουμε για τη βέλτιστη εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά.

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στην Princess σουίτα ένα βράδυ. Η διαμονή ήταν καλή και οι εντυπώσεις εξίσου καλές.
Οι χώροι του ξενοδοχείου είναι προσεγμένοι και το κλίμα είναι όμορφο. Το δωμάτιο είναι ακριβώς όπως απεικονίζεται, με πολλές παροχές και άψογο decor. Ο χώρος της reception στριμώχνεται όπως όπως μέσα στο χώρο του μπαρ και της τραπεζαρίας και στην αρχή μου έκανε κάκκιστη εντύπωση. Παρ’ ολ’ αυτά, η εξυπηρέτηση ήταν ό,τι καλύτερο έχω συναντήσει.
Αυτό που με δυσαρέστησε ήταν η ποιότητα του πρωινού. Πήραμε το πρωινό στο δωμάτιο, οπότε δεν μπορώ να ξέρω πως ήταν στημένος ο μπουφές, αλλά μας σέρβιραν το πρωινό σε άθλια κατάσταση. Τα υποτιθέμενα ζεστά ήταν κρύα, το κουβέρ δεν είχε ποικιλία και τα δημητριακά ήταν ήδη σερβιρισμένα με γάλα με αποτέλεσμα να έχουν μαλακώσει και να μην τρώγονται. Και από γεύσεις, γενικότερα, δεν ήταν καλές. Τα τηγανιτά αβγά ήταν σχεδόν ωμά, το ίδιο και τα λουκάνικα.
Γενικότερα, μείναμε ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, kellynikolaou
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Diamond Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητή Κέλλυ,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Diamond Suites για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη. Όλα τα σχόλια είναι πολύ σημαντικά για εμάς. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι από την διαμονή σας και ότι σας άρεσε ιδιαότερα η Princess Suite. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2017

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στα Λαδάδικα,πολύ κοντά στο κέντρο και στην αγορά.Δεν διαθέτει parking αλλά υπάρχουν αρκετά εκεί γύρω.Το προσωπικό πού ευγενικό κι εξυπηρετικό.Τα δωμάτια πολύ ωραία διακοσμημένα,λειτουργικά και βολικά.Διαθέτει τα πάντα,μεχρι ειδη ξυρίσματος και οδοντόβουρτσες και οδοντόκρεμες.Χαρακτηριστικές οι μπανιέρες.Το μπάνιο άνετο και αρχιτεκτονικά τέλεια χωρισμένο.Οι τιμές σχετικά καλές,οχι πολύ υψηλές σε σχέση με την ποιότητα.Το πρωινό καλό και σχετικά πλούσιο.Λείπουν προιοντα χαμηλών λιπαρών,γιαούρτι 2%,μαργαρίνη κλπ.Και μια παρατήρηση,Τα σκαλιά μπροστά στην είσοδο του ξενοδοχείου είναι 2 πολύ ψηλά,επικινδυνα,δύσβατα και δυσανάλογα.Πρέπει να γίνουν 3 τα σκαλιά άμεσα.Το δωμάτιο που μείναμε είχε συσκότιση και καθόλου θόρυβο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, AmaliaZacharaki
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Diamond Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν μια ευχάριστη εμπειρία για εσάς και απολαύσατε τις υπηρεσίες και το πρωινό μας. Τα σχόλια και οι προτάσεις σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη από τη διοίκηση του ξενοδοχείου μας και θα φροντίσουμε ώστε η επόμενη διαμονή σας να είναι ακόμη καλύτερη από την προηγούμενη.

Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο μέλλον
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απολαύσαμε την διαμονή μας σε αυτό το butiquehotel στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με υπέροχο πρωινό!!!θα ξαναέρθουμε σίγουρα!Ανετα και υπέροχα δωμάτια που λάμπουν σαν διαμάντια!!!
Αξιόλογη πρόταση της εταιρείας μας!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Jessica1sisi6

Σας ευχαριστούμε ολόθερμα για την κριτική σας! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένη από το πρωινό και τον χώρο μας.

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2017

Εξαιρετίκο ξενοδοχείο σε απίστευτη τοποθεσία σε μια από τις πιο γραφικές περιοχές της πόλης. Νόστιμο και προσεγμένο πρωινό και πολύ ευγενικό προσωπικό. Τέλος το δωμάτιο ηταν τελειο και σίγουρα θα προσπαθήσω να μείνω παλι εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, GiannisKard
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Diamond Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουνίου 2017

Aγαπητέ κ. Γιάννη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Diamond Suites για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονικη. Όλα τα σχόλια είναι πολύ σημαντικά για εμάς και τα λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψιν μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδουμε στο μέλλον.