Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν υπέροχο.Το προσωπικό ήταν ευγενικό και πρόθυμο να βοηθήσει. Μείναμε στην Emerald suite. Στο δωμάτιο κατα την άφιξη μας είχαμε ενα μπουκάλι κρασι και φρουτοσαλάτα και το επόμενο πρωί είχαμε πρωινό στο δωμάτιο απο την romantic offer στην ιστοσελίδα τους. Λογικές τιμές.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, Niki D
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Diamond Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2016

Αγαπητή Νίκη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας στο Trip Advisor.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η συνολική διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν μια ευχάριστη εμπειρία για εσάς.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Για την δεύτερη επέτειο του γάμου μου επέλεξα αυτο το ξενοδοχειο και η επιλογή μου αυτη με δικαίωσε. Τα δωμάτια καθαρά και πολυ μεγάλα με όλες τις ανέσεις. Στο δωμάτιο ειχε τζακούζι και φυσικά το απολαύσαμε. Το προσωπικο πολυ ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει κάθε ανάγκη. Σίγουρα θα ξανα επέλεγα !!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, ikaisos

Αγαπητέ Ιωάννη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια.
Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο μέλλον και σας ευχόμαστε ό,τι καλύτερο.

Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2015

Στο ξενοδοχείο αυτό βρήκα το δωμάτιο των ονείρων μου. Η princess suite είναι αυτό ακριβώς που επιζητούσα κ τελικά το είχα! Ξεπερνώντας κάθε μου προσδοκία με άφησε άφωνη. Το ιδανικότερο δωμάτιο για ζευγάρια. Η ατμόσφαιρα ειδυλλιακή, φωτεινό την μέρα κ πολύ ρομαντικό για τα βράδια. Η πισίνα δίπλα στο κρεβάτι είναι ...το κερασάκι στην τούρτα! Η διαμονή μας ήταν απλά τέλεια κ πλέον έχουμε ανεβάσει τον πήχη για τις επόμενες επιλογές μας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Ευχαριστούμε, Sofia K

Αγαπητή Neraidela,

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2015

Τη προηγούμενη εβδομάδα ηρθαμε με το αγόρι μου εκδρομή στην ομορφη Θεσσαλονίκη και μείναμε στο diamond suites. Κάναμε κράτηση στο princess με το στρόγγυλο κρεβάτι ηταν όλα τελεια. Το προσωπικό, η φιλοκξενία, όλα φανταστικά!!! Συνιστώ για όλες τις ηλικίες και όλες τις περιπτώσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Antonis_tmps

Αγαπητή Μαρία,

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2015

Πάρα πολύ όμορφο ξενοδοχείο..εξυπηρετικό προσωπικό,καθαρά δωμάτια και τέλεια θέα σουίτας!!Η σουίτα του Diamond Suites είναι από τα πιο ωραία δωμάτια που έχω μείνει ποτέ,καταπληκτική διακόσμηση με πάρα πολλές παροχές που έκαναν ακόμη πιο ευχάριστη την διαμονή μας εκεί!Ένα ακόμη συν είναι το πλούσιο πρωινό που μας περίμενε την επόμενη μέρα!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, ΕΙΡΗΝΗ Ι