“ΧΑΛΙΑ εξυπηρετηση-Μικρες μεριδες-Μεγαλη αναμονη για τα φαγητα”
Κριτική για: Κρασοδικείο Ουζερή

Κρασοδικείο Ουζερή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Πραγματικά η χειροτερη ταβέρνα που πηγα. Πήγαμε για την προσφορα που ειναι 13 ανα ατομο αλλα ΜΑΚΡΙΑ. Η εξυπηρετηση χαλια, τους λεγαμε να παραγγειλουμε μας ελεγαν ενταξει και δεν ερχοταν κανενας, αυτο γινοταν συνεχεια. Στην πρωτη παραγγελια ηρθαν τα 2/3 των πιατων που παραγγειλαμε μετα απο αρκετη ωρα αναμονη φυσικα. Οι μερίδες ηταν στο μισο της κανονικης(οπως φαινεται και στην φωτογραφια). Στην δευτερη παραγγελια που ειπαμε πανω απο 5 φορες σε σερβιτορους για να παραγγειλουμε, αργησαν παλι καποια πιατα να λοιπουν. Συνολικα 3 ωρες για να φαμε, κυριως αναμονης, και μεσα στα νευρα. ΜΑΚΡΙΑ. 13 ευρω το ατομο τρως και αλλου αξιοπρεπως και χωρις να νευριαζεις με την απαθεια του προσωπικου και το να σε γραφουν επιτηδες. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

Ευχαριστούμε, Tasos T

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ΚΡΑΣΟΔΙΚΕΙΟ για μένα και τους φίλους μου είναι Πόλος έλξης Αποτελεί πρώτη επιλογή στην έξοδο για φαγητό και ποτό Απίστευτες γεύσεις ελληνικές γεύσεις αγαπημένες τιμές σαν να μην πληρώσαμε ποτέ για αυτά που φάγαμε και ήπιαμε μπράβο στα παιδιά.....

Ευχαριστούμε, Stavros K
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Εχω παει 5 φορες την πρωτη φορα μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα περιμενα λογω της προσφορας να μας συμπεριφερθουν οι σερβιτοροι με αγενεια αλλα ισα ισα το αντιθετο παραγγειλαμε σχεδον ολο τον καταλογο που ηταν μεσα στην προσφορα και δεν ειπαν τιποτα και στο τελος μας κερασαν ακομα μια κανατα κοκκινο ημιγλυκο κρασι πρωτη φορα εντυπωσιατηκα αλλα τις επομενες φορες δεν ηταν και τοσο εξυπηρετικοι οι σερβιτοροι και οι μεριδες μετριες προς την ποσοτητα και διαβαζω κατι σχολια περι ειρωνιας σερβιτόρων εχετε δικιο παιδια το service πολλες φορες σε ειρωνευεται και με ειρωνεύτηκαν και εμενα ολες οι φορες ηταν μετριες εκτος απο την πρωτη φορα που ηταν εντυπωσιακα

Ευχαριστούμε, Plaza B
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκα το μαγαζι 4 φορες. Πηραμε την προσφορά με τα 13Ε το ατομο.Το φαγητο ηταν κακό οι σερβιτοροι αν ηθελες να παραγγειλεις κατι ακομα ( οσο ηταν σε ισχύ η προσφορα) σε απεφευγαν η εκαναν οτι το ξεχνουσαν. Ακομα κ οταν δωσαμε την αρχικη παραγγελία ο σερβιτορος μας ελεγε "ενταξει φτανει"
Πραγματικα απαράδεκτοι! Σε περιπτωση που ο ιδιοκτήτης αμφισβητεί το οτιδηποτε απ τα παραπανω ειμαι στη διαθεση του να τα πω ονομαστικα κ απο κοντα. Δεν το συνιστώ σε καμια περιπτωση.

Ευχαριστούμε, xristospam
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα τα πιάτα νόστιμα και με 13€ τρως και πίνεις όσο θες. Δεν υπάρχει καλύτερη επιλογή. Μπράβο τους..

Ευχαριστούμε, GeorgeTsaggadas

Κρασοδικείο Ουζερή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τριανδρία, Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Κρασοδικείο Ουζερή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!