“Αξιόλογο φαγητό ακόμη κ αν δεν είσαι vegan!”
Κριτική για: Roots Vegan & Vegetarian Place

Roots Vegan & Vegetarian Place
Περιγραφή: Το rOOTS είναι ένα Vegan & Vegetarian εστιατόριο, όπου μπορείς να απολαύσεις εκλεκτά πιάτα, καφέδες καθώς και εξαιρετικά Cocktails! Κουζίνα: 12.00-00.30
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίο περιβάλλον, ευγενικό το προσωπικό, μας βολεψανε κ μας σέρβιραν εξίσου σύντομα. Παραγγείλαμε κεφτέδες από μπρόκολο οι οποίοι ήταν ένα ενδιαφέρον πιάτο αλλά εκείνου τους παραδέχομαι είναι στο Μπέργκεν με μπιφτέκι από μανιτάρια. απλά τελειο! Το μπουριτο με γύρο σόγιας δεν θα το συνιστούσα.. Από οικονομικής απόψεως μπορώ να πω πώς ήταν σε λογικα επιπεδα. 4 πιάτα μαζί με το ορεκτικό 31 ευρώ..

Ευχαριστούμε, Σωτήρης Μ

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφα πιάτα, φρέσκα προϊόντα, ζεστός χώρος και χαμογελαστοί άνθρωποι. Δεν νομίζω να χρειάζεται κάτι παραπάνω. Αν και είχε την φήμη ακριβού εστιατορίου, δεν ισχύει!

Ευχαριστούμε, giota_kou
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θα πρεπει να παραδεχτω οτι παρολο που ειμαι λατρης μιας μπιστεκας η ενος ζουμερου μπεργκερ μου αρεσε παρα πολυ η επισκεψη μου εδω. Ενα ευχαριστο φιλικο περιβάλλον με χαμογελαστο σερβις και πιάτα με φαντασια ειναι οτι πρεπει για ενα πετυχημένο δειπνο. Ολα πολύ νοστιμα εκτος απο το κάρυ που δυστυχώς ηταν αδιάφορο. Μπραβο που υπαρχει ενα τέτοιο μαγαζι στην πόλη.

Ευχαριστούμε, george v
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018

Υπέροχα πιάτα. πολλές επιλογές για vegan και vegetarian.
Φιλικό προσωπικό.
Άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Theano1974
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κατα την περιοδο της νηστειας των Χριστουγεννων επιλεξαμε πολυ νοστιμα burger λαχανικων μανιταρια και σαλατες γευστικες . Τιμες ικανοποιητικες

Ευχαριστούμε, nicoltass

Roots Vegan & Vegetarian Place: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Roots Vegan & Vegetarian Place: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!