“Το ωραιότερο πρωινό φαγητό!!”
Κριτική για: High School Pizza Bar

High School Pizza Bar
Κουζίνες: Ιταλική
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε πάει πολλές φορές για φαγητό ή για πίτσα και πάντα όλα ήταν ωραία. Πήγαμε πρώτη φορά να φάμε πρωινό και μείναμε έκπληκτες! Μεγάλη μερίδα και πεντανόστιμη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Despoina P

Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το αγαπημένο μου μαγαζί για όλες τις ώρες της ημέρας.. Πολύ ωραίο φαγητό με θέα.. Η πίτσα είναι καταπληκτική ❤ Κατάλληλο και για μεγάλες παρεες..! Η εξυπηρέτηση είναι άψογη και το μέρος πολύ όμορφο... Το συνιστώ οποιαδήποτε σε όλες τις ηλικίες!!

Ευχαριστούμε, dimitra l
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον με όμορφη διακόσμηση, το προσωπικό ευγενικό και γρήγορο, μια καλή πρόταση γα καφε..

3  Ευχαριστούμε, Antouli
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Ωραία τοποθεσία με θέα το λιμάνι (με υπέροχα ηλιοβασιλέματα), ευγενικό προσωπικό, λίγο τσιμπημένες οι τιμές στο φαγητό (για τα δικά μου δεδομένα). Την τελευταία φορά πήγαμε για απογευματινό καφέ αλλά σε προηγούμενη επίσκεψη πριν μερικούς μήνες φάγαμε εξαιρετική πίτσα και σαλάτα! Μοναδική αρνητική πινελιά η κουζίνα στον επάνω όροφο που επιβάλει να περνάνε οι σερβιτόροι με τα πιάτα μπροστά από τις τουαλέτες... Αλλά υποθέτω σε πολλά μαγαζιά δεν πρέπει να έχουν οι ιδιοκτήτες επιλογή διαφορετικής διαρρύθμισης χώρου και γίνεται κάτι παρόμοιο, άρα δείχνουμε κατανόηση.

Ευχαριστούμε, Sigma K
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προσωπικό ευγενικοτατο, ο μετρ - P. R ήταν πολύ ευγενικός κ έσπευσε να μας βολέψει σύμφωνα με τις προτιμήσεις - απαιτήσεις μας. Πήραμε 2 μακαρονάδες, η μία καλύτερη από την άλλη. Φοβερή καρμπονάρα κ μια με μοσχαρίσιο κιμά κ κρέμα γάλακτος. Ήταν υπέροχα κ τα 2 πιάτα. Δοκιμάστε τα και θα με θυμηθείτε. Γρήγορη εξυπηρέτηση και ικανοποιητικες τιμες για το επίπεδο του καταστήματος. Επίσης έχει μια μπύρα που δεν την έχω συναντήσει αλλού κ μου πρότεινε η σερβιτόρα να δοκιμάσω ονόματι Grimbergen και μου άρεσε πάρα πολύ. Αξίζει και με το παραπάνω η επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί.

Ευχαριστούμε, Σωτήρης Μ

High School Pizza Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

High School Pizza Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!