“ΟΤΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ”
Κριτική για: Τα Τρια Γουρουνακια

Τα Τρια Γουρουνακια
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, σ’ ένα πανέμορφο διατηρητέο κτίριο των αρχών του αιώνα, τα τρία γουρουνάκια σας ανεβάζουν καθημερινά στην κορυφή της γεύσης και γράφουν τη δική τους, νόστιμη ιστορία, στον ουρανίσκο της πόλης.
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξερετικο φαγητό πολύ καλό σέρβις όμορφο περιβάλλον.Υ.Σ.πεντακαθαρες τουαλέτες τι άλλο να θέλεις από ένα εστιατόριο?

Ευχαριστούμε, L894WN_

Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2020

Πολύ εμπορικότητα αδιάφορο σέρβις.Καθοτι μας έφεραν λαθος πιάτο μας το είπαν στο τέλος χωρίς αιτιολόγηση..ενώ το υποσχόμενο περιβάλλον σε συνδυασμό με την ωραία κάρτα μας γοήτευσε μείναμε ουδέτεροι..θα δώσουμε αλλη μια ευκαιρία στο μελλον

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Alexandros T
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Ήταν ολά τέλεια!!!Έιμαστε μια οικογένεια τριών ατόμων.Οι τιμέ ήταν ικανοποιητικές .Το μοσχαράκι έλιωνε στο στόμα , ο πουρές γλυκοπατάτας ήταν αφρός και για πρωτο πιάτο σου πρόσφεραν μια πεντανόστιμη καρατόσουπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, teodoraa373
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2020

Ήμασταν 8 άτομα, παραγγείλαμε 2 ορεκτικά, 2 σαλάτες, 4 κυρίως και 3 μπουκάλια κρασι και πληρώσαμε 15.5 το άτομο! Το φαγητό ήταν οκ, παρόλα αυτά ήταν τσίμπημα και όχι κανονικό γεύμα. Οι σερβιτόροι δεν μας βοήθησαν να επιλέξουμε κάτι απ'το κατάλογο, παρά μόνο μας προέτρεπαν να πάρουμε περισσότερα πιάτα ενώ ήταν πάνω από το κεφάλι μας μέχρι που τους πληρώσαμε και εξαφανίστηκαν. Ενώ πληρώσαμε 125 ευρώ δεν μας κερασαν κανένα γλυκάκι και ούτε μας χαιρέτησαν όταν φύγαμε! Υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές στην πόλη για ποιοτικό και φθηνό φαγητό, δεν το προτείνω!

Ευχαριστούμε, Annaki1212
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2020

Επίσκεψη για μεσημεριανό με την οικογένεια. Π χώρος αρκετα προσεγμένος από πλαυράς διακόσμησης και σχετικά άνετος. Ευχάρστη έκπληξη η εκτός παραγγελίας σούπα καλωσορίσματος. Όσα πιάτα δοκιμάσαμε ήταν αρκετά γευστικά με προσεγμένη παρουσίαση. Οι τιμές ελαφρώς τσιμπιμένες αλλά όχι απαγορετυτικές. Γενικά ένα καλό εστιατόριο στο οποίο ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, makrygiannisi

Τα Τρια Γουρουνακια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Τα Τρια Γουρουνακια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!