“Ούτε στην Ουγκάντα...”
Κριτική για: Food plaza

Food plaza

Στέκομαι στην ταμία να παραγγείλω.Μπαίνει ένας (από άλλη είσοδο) κ μου κλέβει την σειρά. Μπαίνει δεύτερος κ μου κλέβει την σειρά. Ταμίας ψήστες αδιάφοροι όλοι. Διαμαρτύρομαι. Δεν δέχομαι την συγνώμη του. Με βρίζει και με απειλεί με ξύλο. Στο μαγαζί αδιάφοροι χαχανίζουν. Ο τύπος συνεχίζει να με βρίζει κ απειλές για ξύλο. Τον εξυπηρετούν κανονικά και φεύγει. Έμεινα εγώ με μια συγνώμη χωρίς σημασία. FOOD PLAZA: Γυράδικο ζούγκλα όπου επικρατεί ο νόμος του πεζοδρομίου εις βάρος των κορόιδων. Τον πολιτισμένο πελάτη θα του κλέψουν την σειρά, θα τον βρίσουν και θα τον απειλήσουν με ξύλο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, PavlosDK

Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020

Χρόνια μαζί μας να μας χαρίζει απίστευτες γεύσεις με υψηλή ποιότητα προιοντων άψογη εξυπηρέτηση γρήγορο σέρβις και delivery!

Ευχαριστούμε, Elpida P
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ νόστιμο το φαγητό του, πολύ καλή εξυπηρέτιση και πολύ φθηνά γενικά τα φαγητά.Πρέπει να το επισκεφτείτε σίγουρα!!!

1  Ευχαριστούμε, Leonidasgeor
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2020

Κάκιστη εξυπηρέτηση! Παραγγείλαμε στις 11 το πρωί στις 25 Μαρτίου μια μερίδα μπακαλιάρο για να τη φέρουν γύρω στις 2μιση το μεσημέρι.Στις 2μιση ακριβώς μας τηλεφώνησαν και μας είπαν ότι δεν μπορούν να μας εξυπηρετήσουν.θα μπορούσαν να ενημερώσουν νωρίτερα και όχι Τελευταία στιγμη..ενω είχα τονίσει από το πρωί αν θα ισχύει σίγουρα η παραγγελία.Φυσικα δεν θα το προτιμησω ξανά!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, FrequentFlier724187
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2020

Μεγάλες ποσότητες και πολύ νόστιμα πιάτα .. χορταστικά ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα ! Τιμές φυσιολογικές για την ποσότητα που παρέχουν! Προσφέρουν και γλυκό στο τέλος !
Επίσης ήσυχο περιβάλλον!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _R7621EJ

Food plaza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Food plaza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα