“Ενας τιμιος γυρος”
Κριτική για: Ο Γυρος Της Ελλαδος

Ο Γυρος Της Ελλαδος
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Περιποιημενος χωρος με ευγενικο προσωπικο! Ωραιος γυρος οχι πολυ λαδερος ,ωραια σουτζουκακια μπορεις να πας για ενα γρηγορο φαγητο τετοιου ειδους με την παρεα σου ή την οικογενεια σου!Οι τιμες ισως λιγο τσιμπημενες.

Ευχαριστούμε, Leonidastria
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ο Γυρος Της Ελλαδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ που μας επισκεφτήκατε και απολαύσατε τον γύρο μας και τα υπόλοιπα πιάτα μας!

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Η εξυπηρέτηση του προσωπικού ήταν άψογη σε όλα. Ευγενέστατοι και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν παρότι σαββατόβραδο και γεμάτο. Το μαγαζί πεντακάθαρο. Ο δε κλαμπ γύρος που πήραμε ήταν πολύ νόστιμος, και μεγάλος σε ποσότητα. Με ικανοποίησε πάρα πολύ και σίγουρα θα ξαναπάω

Ευχαριστούμε, Christos_tza

Σας ευχαριστούμε για αυτή σας την κριτική! Η καλοπέραση των πελάτων μας είναι προτεραιότητα και εξυπηρέτηση τους το ίδιο!

Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό μαγαζί με ωραίο φαγητό. Γρήγορη εξυπηρέτηση και η πίτα... Τεραστιων διαστάσεων. Μέχρι σνιτσελ μπορείς να επιλέξεις να βάλεις στην πίτα σου. Και πολύυυυυυυυυ οικονομικά όλα.

Ευχαριστούμε, Xristiana V

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που σας άρεσε το φαγητό που προσφέρουμε και φυσικά σας περιμένουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο μαγαζί απο όλες τις πλευρές. Το περιβάλλον πολύ ζεστό και ευχάριστο. Το προσωπικό εξαιρετικό. Το φαγητό άψογο, απλά πηγαίνετε να δοκιμάσετε. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Pandora N
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ο Γυρος Της Ελλαδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για αυτή σας την κριτική! Επίσης να σας ευχαριστήσουμε που επισκεφτήκατε το κατάστημα μας και σας περιμένουμε την επόμενη φορά που θας επισκεφτείτε να δοκιμάσετε πιάτα και μερίδες που δεν δοκιμάσατε κάποια άλλη φορά!!

Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπορείς να το εντάξεις στα ακαπνα μαγαζιά, μιας και ο κλασικός ελληναρας καπνίζει ενω στο τραπέζι κάθονται τα ίδια του τα παιδιά ( πολυτέλεια είναι τα μαγαζιά που σέΒονται και προσφέρουν καθαρή ατΜόσφαιρα)
Αλλά και η συμπεριφορα του υπευθύνου σερβιτόρου για τις παραγγελίες ( Λευτέρης) προς τα μικρά μας παιδια τουλάχιστον εχθρική. Να θέλει να πάρει τις οδοντογλυφίδες από το τραπέζι που ήταν μέσα σε ζελατίνα για να μην τις ρίξουν κάτω!!!!

Και φυσικά στην πληρωμή ακολουθούν την ελληνική κατεργαρια, αντί απόδειξης Δελτίο παραγγελίας, πληρωσαμε και περιμέναμε την απόδειξη μάταια, μέχρι που την ζητησαμε.

Οι μερίδες ικανοποιητικές, οι τιμές λίγο τσιμπιμενες αλλά δίκαιες με την ποσότητα ΑΛΛΑ η συμπεριφορά προς οικογένειες με παιδιά δημιουργούν δυσάρεστη εμπειρία.

1  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ο Γυρος Της Ελλαδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιανουαρίου 2018

Καλησπέρα σας.
Αρχικά να σας ευχαριστήσουμε που παρευρεθήκατε στο χώρο μας και δοκιμάσατε το φαγητό μας. Από τα λεγόμενα σας, σας άρεσε και είμαστε χαρούμενοι γιαυτό. Όσο αφορά το θέμα που σας έκανε να μην έχετε και την καλύτερη εμπειρία στον χώρο μας απολογούμαστε και το οφείλουμε καθαρά σε μια άσχημη στιγμή διότι σε καμία περίπτωση δεν θέλαμε ένα τέτοιο αποτέλεσμα και το όνομα που έχουμε χτίσει μέχρι σήμερα το έχουμε καταφέρει με την άψογη εξυπηρέτηση και το φαγητό που προσφέρουμε. Μια άσχημη στιγμή δεν μπορεί να βρεθεί εμπόδιο σε όλο αυτό το καλό όνομα που έχουμε χτίσει απέναντι στον κόσμο και ελπίζουμε να συμφωνείτε και να αλλάξετε γνώμη στην επόμενη επίσκεψη σας.
Σας ευχαριστούμε!

Ο Γυρος Της Ελλαδος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ο Γυρος Της Ελλαδος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!