“Business or Pleasure”
Κριτική για: Navona

Navona
Περιγραφή: Έχει πάρει το όνομά του από τη διασημότερη πλατεία της Ρώμης, όπου και μας ταξιδεύει καθημερινά, φέρνοντας αυθεντικές ιταλικές γεύσεις στο πιάτο μας! Το Navona, έχει γίνει τα τελευταία χρόνια ο προορισμός όσων αγαπούν την υψηλή γαστρονομία αλλά και τη θάλασσα, καθώς το ολοστρόγγυλο κτίριο στον υπαίθριο χώρο του εμβληματικού Makedonia Palace, ατενίζει την πιο όμορφη θέα στον Θερμαϊκό, μέσα από την περιμετρική τζαμαρία. Πρωινός espresso και cappuccino στην ηλιόλουστη αυλή, μοναδικές μεσογειακές συνταγές aperitivo, αυθεντική pasta και pizza, signature cocktails στο φωτισμένο μπαρ, μουσικές βραδιές με θέα το ηλιοβασίλεμα... Όλα συνθέτουν μια ωδή στην ιταλική κουλτούρα και γαστρονομία! Παρακολουθήστε το παραδοσιακό πέταγμα της “ζύμης” στην ανοιχτή κουζίνα και “ταξιδέψτε” στις μικρές pizzerie της Piazza Navona. Δοκιμάσετε τοπικές γεύσεις από διαφορετικά μέρη της Ιταλίας, από το Μιλάνο μέχρι τη Νάπολι και από τα Cinque Terre μέχρι τη Βενετία, όπως λαχταριστά ζυμαρικά, παραδοσιακά τυριά, ακαταμάχητες πίτσες και αυθεντικά ιταλικά ορεκτικά. Διασκεδάστε με τις live μουσικές εμφανίσεις αγαπημένων καλλιτεχνών, με τα DJ parties, τις ποικίλες θεματικές βραδιές και τα events γευσιγνωσίας.
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Μαγική τοποθεσία με Θέα στο θερμαϊκό και στο λιμάνι της πόλης. Για καφέ ή ποτό, χειμώνα ή καλύτερα καλοκαίρι στον εξωτερικό χώρο. Πας και για το ηλιοβασίλεμα!

Ευχαριστούμε, dimitris363
Ο/η PapazianA, Διευθυντής του Navona, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Δημήτρη,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Navona για την πρόσφατη επίσκεψή σας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κοινοποίηση των σχολίων σας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που διαβάζουμε ότι απολαύσατε την μαγική τοποθεσία του εστιατορίου μας με θέα στο Θερμαϊκό και στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης.

Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους του εστιατορίου μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Navona.

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στην παραλία με άπλετη θέα. Ιταλικό φαγητό, ευγενέστατο και γρήγορο service, με χώρους για καπνιστές. Καλή ποιότητα σε λίγο τσουχτερές τιμές

Ευχαριστούμε, drpats
Ο/η PapazianA, Διευθυντής του Navona, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα να διαβάζουμε ότι απολαύσατε την θέα του εστιατορίου, το ιταλικό φαγητό που προσφέρουμε καθώς και το ευγενέστατο και γρήγορο service από το προσωπικό μας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018

Ένα όμορφο μαγαζί πάνω στην παραλία, δυστυχώς με αγενές προσωπικό. Τα σαββατοκύριακα περιμένεις αρκετη ώρα για να εξυπηρετηθείς. Το φαγητό μέτριο και αρκετά ανεβασμένο κάθως και οι τιμές από τα ροφήματα, συγκριτικά με την ποιότητα.

1  Ευχαριστούμε, maria m
Ο/η PapazianA, Διευθυντής του Navona, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή Μαρία,

Αρχικά σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να κοινοποιήσετε τα σχόλια σας μετά την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Navona.

Λυπούμαστε πολύ για το μεμονωμένο περιστατικό που προέκυψε για το οποίο έχει γίνει και έρευνα.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το τμήμα του εστιατορίου μας έχει ενημερωθεί για το συμβάν και έχουμε προχωρήσει στα απαραίτητα μέτρα έχοντας ως στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών μας.

Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Navona.

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο μαγαζί πάνω στη παραλία, όμορφοι χώροι και εξυπηρετικό προσωπικό, οι τιμές είναι λίγο ανεβασμένες αλλά δικαιολογούνται

3  Ευχαριστούμε, Antouli
Ο/η PapazianA, Διευθυντής του Navona, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Navona για την πρόσφατη επίσκεψή σας καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε να κοινοποιήσετε τα σχόλια σας.

Χαιρόμαστε πολύ που διαβάζουμε θετικά σχόλια για τον όμορφο χώρου του εστιατορίου μας καθώς και για το εξυπηρετικό προσωπικό μας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσία, δίπλα στο ξενοδοχείο Makedonia Palace, πολύ καλό φαγητό,πολύ καλή εξυπηρέτηση, ευγενικό προσωπικό, και καλές τιμές σε σχέση με την ποιότητα. Θα ξαναπάω ευχαρίστως.

Ευχαριστούμε, Nikitas O

Αγαπητέ Νικήτα,

Σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να κοινοποιήσετε τα σχόλια σας μετά την επίσκεψή σας στο Navona.

Χαιρόμαστε πολύ που διαβάζουμε θετικά σχόλια για το πολύ καλό φαγητό που προσφέρει το εστιατόριο μας καθώς και για την εξυπηρέτηση που λαμβάνεται από το ευγενικό προσωπικό μας.

Υπεύθυνος Καταστήματος

Navona: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Navona: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!