“Pan cake”

Estrella
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν κ ακούσαμε πολλά για τα pan cakes, ήταν αρκετά κάτω απο τις προσδοκίες μας. Ήταν λασπωμενα κ στεγνά. Το κασέρι που γραφει ήταν ανύπαρκτο. Ίσως έτυχε αλλά δεν θα το ξανά προτιμήσω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, georgiosp817

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα το κατάστημα πολύ καλό τα έχουμε επισκεφτεί αρκετές φορές και στην Αθήνα με ωραίο μενού και αρκετές επιλογές αλλά σήμερα πού ήρθαμε που έχει αφόρητη ζέστη ζητησαμε να μας ανοίξουν τον ανεμιστήρα και μας είπαν ότι δεν τον ανοίγουν. Αυτός είναι και ο λόγος πού έκανα το σχόλιο γιατί το να κάθεσαι σε ένα μαγαζί για να φας και να έχει ζεστάρα και να έχουν ανεμιστήρες και να λένε δεν τους ανοίγουμε είναι τραγικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Vorakos
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επισκεφτεί πολλές φορές το Estrella στον Φλοίσβο και πάντα μένω πολύ ικανοποιημένη. Αυτή τη φορά παρήγγειλα ένα burger το οποίο δε με ικανοποίησε, μια και περιελάμβανε μια κρέμα φέτας που είχε κάπως βαριά γεύση. Ο λόγος όμως που γράφω την κριτική είναι η εξαιρετική αντιμετώπιση της Κατερίνας, υπεύθυνης του μαγαζιού, η οποία όχι μόνο ήρθε να συζητήσει μαζί μας το θέμα και μας άλλαξε ταχύτατα το πιάτο, αλλά -μια και τελικά το πήραμε πακέτο- μας παρακάλεσε να την καλέσουμε όταν το φάμε για να της πούμε εντυπώσεις! Της αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για τον επαγγελματισμό της και τον τρόπο που χειρίστηκε το θέμα. Σίγουρα μας κέρδισε και θα ξαναπάμε με μεγάλη χαρά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Tzo_Santo
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όταν ξεκίνησε ήταν πράγματι υπέροχο. (Ξεχώριζα τα pancakes με σοκολάτα και φρούτα του δάσους). Πλέον τεινει από μέτριο στο κακό. Μετά αφου έκανε ονομα, άρχισε να πέφτει πολύ και στην ποιότητα και στην προσπάθεια. Ο κατάλογος φτωχός, οι ποσότητες μικρές ειδικά για την τιμή τους. Πλέον δεν είναι μονοπώλιο που σημαίνει έχει ένα σωρό αντίστοιχες λύσεις πολύ καλύτερες. Θα πρεπε να βελτιωθούν λόγω ανταγωνισμού. Εφόσον δεν το κάνατε σας αξίζει που πέφτετε. Όσο για τη συμπεριφορά και το ύφος του προσωπικού ανεκδιήγητη. Αρκεί να προσθέσει κανείς και το χρόνο αναμονής μέχρι να έρθει η παραγγελία ή το τραπέζι που δε βρίσκεις να κάτσεις εκεί αν θες.
Να σημειώσω ότι την τελευταία φορά βρήκα μια τρίχα μέσα στα pancakes τα γύρισα πισω μου ζήτησαν συγγνώμη μου έφεραν αλλα και πλήρωσα κανονικά. Ούτε καν κέρασαν και τα pancakes και την παραγγελία που δεν ήταν και τίποτα σπουδαίο -ενα ακόμη πράγμα- εφόσον είμαι και πελάτισσα και είναι και αηδία να βρεις τρίχα. Φυσικά και δεν τα άγγιξα. Τραγικοί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, mindtravellerexp
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2020

Παραγγείλαμε στο σπιτι τρια πράγματα. το αγαπημενο μας ηταν γλυκα pancakes με φρούτα του δάσους.λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά νομίζω αξιζει για την ποιότητα που προσφέρουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, G906VFsofias

Estrella: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Estrella: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!