“Απαράδεκτο μαγαζί”

Estrella
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε στο μαγαζί μας έφεραν για αρχή νερό εμφιαλωμένο ζεστό με θερμοκρασία έξω 35 βαθμούς γιατί δεν είχαν κρύο. Στη χαρτοπετσέτα που μας έφεραν τα μαχαιροπιρουνα είχε μια μαύρη τρίχα. Οι σερβιτορες περιφέρονταν άσκοπα ,τις φωνάξαμε 2 φορές για να πληρώσουμε.Το φαγητό τίποτα το ιδιαίτερο. Τελικά όλα είναι θέμα διαφήμισης.

2  Ευχαριστούμε, _O4224RD

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

Νορμάλ τιμές, ωραία pancakes. Συμπαθητικό προσωπικό και μου έδωσε την αίσθηση ότι τηρεί σωστά τα μέτρα του covid. Το μόνο που δεν μαρέσει είναι η ροζ μαγιονέζα (έχει παντζάρι και δεν μαρέσει) και οι πατάτες είχαν υπερβολικά πολύ αλάτι. Οπότε για pancakes το προτείνω άφοβα πολύ ωραία και φρέσκα.

Ευχαριστούμε, 520vikingc
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Απορώ για πιο λόγο έχει αποκτήσει"ονομα" αυτό το μαγαζί! Τίποτα από όσα φάγαμε δεν μας άρεσε, ούτε καν οι τηγανιτές πατάτες! Πανάκριβο και υπερεκτιμημένο!

Ευχαριστούμε, ΑΡΓΥΡΩ Ν
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα το πρωί επισκεφτήκαμε 3 άτομα το συγκεκριμένο μαγαζί. Τα εξωτερικά τραπεζοκαθίσματα ήταν γεμάτα και ρωτήσαμε έναν σερβιτόρο εάν θα μπορούσε να μας βολέψει κάπου. Σε καιρό κορονοϊού, η μάσκα του σερβιτόρου ήταν σχεδόν κατεβασμένη και ακολούθησε η παρακάτω συνομιλία. Ήθελε να μας βάλει σε ένα τραπέζι που χωρούσαν 6 άτομα αλλά καθόταν ήδη κάποιος εκεί, με αποτέλεσμα να καθόμαστε δίπλα σε έναν ξένο και εννοείται δεν θα υπήρχε καμία απόσταση 1,5 μέτρων μεταξύ μας! Τον ρωτάω πως θα κάτσουμε εδώ, θα έχουμε 1,5 μέτρο απόσταση; Και μου απαντάει με θρασος, γιατί βλέπεις κάποιον εδώ μέσα να έχει 1,5 μέτρο απόσταση κει του απαντάω δεν θα έπρεπε και απαντάει ένα εεε και φεύγει. Και εννοείται φύγαμε και εμείς.

2  Ευχαριστούμε, marinela121117
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020

15 Λεπτά μέσα στο κέντρο του μαγαζιου! Με 5 τραπέζια σύνολο...δεν ήρθε ποτέ κανείς ούτε καν να μας φέρει κατάλογο ούτε ένα νερό.. Αδιανόητα απαράδεκτοι!!

1  Ευχαριστούμε, 140kostasd

Estrella: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Estrella: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!