“The Best ”
Κριτική για: Mammy's

Mammy's
Περιγραφή: Ένα μικρό, αλλά θαυματουργό μαγαζί με στυλ και άποψη. Όλα μας τα είδη είναι χειροποίητα με αγάπη και φαντασία. Ελάτε να δοκιμάσετε γεύσεις πρωτότυπες και μοναδικές!
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη κρέπα και βαφλα που υπάρχει στη Θεσσαλονίκη. Μεγάλη ποσότητα τέλειο φύλλο ωραίοι συνδυασμοί και φυσιολογικές τιμές. Ο ντελιβερας ευγενικός και πολύ γρήγορος. Εννοείται πως δεν την αλλάζουμε με καμιά άλλη

Ευχαριστούμε, gwgwmx

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2017

Παραπολυ καλεες κρεπες με σωστα υλικα, είτε γλυκιές είτε αλμυρές. Πλούσιος κατάλογος και τις φέρνουν στο σπίτι. Ότι πρεπει για βραδυ

Ευχαριστούμε, marc_assael
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2017

παλιά ήταν από τις αγαπημένες μας, δλδ πριν 1-2 χρόνια γιατί έβαζε ποσότητα υλικών. Πριν από 6 μηνες πήραμε, ήταν λίγο, τους το παμε, ξαναπήραμε, πάλι λίγο και σήμερα η τελευταια απόπειρα. Πολύ κρίμα, στη γειτονιά δεν υπάρχουν άλλες κρεπερί. Η κρεπα με σοκολάτα είχε μόνο στη μεση σοκολάτα, μόλις 1/4 της ποσότητας που θα είχε μια ιδανική κρέπα σοκολάτα.

Ευχαριστούμε, evdiaman
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κατόπιν συμβουλής μιας φίλης αποφασίσαμε να παραγγείλουμε μέσω Internet δύο αλμυρές και μια γλυκιά κρέπα. Μας άρεσε το γεγονός ότι είχε μεγάλη ποικιλία προϊόντων ώστε να διαλέξουμε ότι έχουμε όρεξη. Ήταν Εξαιρετικά νόστιμες αλλά Μικρές και Ακριβές! Αν θέλω να τσιμπήσω κάτι για βράδυ είναι καλά αλλά όχι για παραπάνω... Αυτό που μου έκανε κακή εντύπωση είναι ότι ΔΕΝ ήρθε Απόδειξη, Απαράδεκτο!!!!

Ευχαριστούμε, kalaitst78
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2016

Πολύ φιλική εξυπηρέτηση και γευστικότατα. Αξίζει να δοκιμάσετε....τα πάντα. Είναι πραγματικά επιλεγμένα τα προϊόντα τους.

Ευχαριστούμε, GiorgosP434

Mammy's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Mammy's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!