“Πολυ καλες κρεπες”
Κριτική για: Mammy's

Mammy's
Περιγραφή: Ένα μικρό, αλλά θαυματουργό μαγαζί με στυλ και άποψη. Όλα μας τα είδη είναι χειροποίητα με αγάπη και φαντασία. Ελάτε να δοκιμάσετε γεύσεις πρωτότυπες και μοναδικές!
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2017

Παραπολυ καλεες κρεπες με σωστα υλικα, είτε γλυκιές είτε αλμυρές. Πλούσιος κατάλογος και τις φέρνουν στο σπίτι. Ότι πρεπει για βραδυ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, marc_assael

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2017

παλιά ήταν από τις αγαπημένες μας, δλδ πριν 1-2 χρόνια γιατί έβαζε ποσότητα υλικών. Πριν από 6 μηνες πήραμε, ήταν λίγο, τους το παμε, ξαναπήραμε, πάλι λίγο και σήμερα η τελευταια απόπειρα. Πολύ κρίμα, στη γειτονιά δεν υπάρχουν άλλες κρεπερί. Η κρεπα με σοκολάτα είχε μόνο στη μεση σοκολάτα, μόλις 1/4 της ποσότητας που θα είχε μια ιδανική κρέπα σοκολάτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, evdiaman
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κατόπιν συμβουλής μιας φίλης αποφασίσαμε να παραγγείλουμε μέσω Internet δύο αλμυρές και μια γλυκιά κρέπα. Μας άρεσε το γεγονός ότι είχε μεγάλη ποικιλία προϊόντων ώστε να διαλέξουμε ότι έχουμε όρεξη. Ήταν Εξαιρετικά νόστιμες αλλά Μικρές και Ακριβές! Αν θέλω να τσιμπήσω κάτι για βράδυ είναι καλά αλλά όχι για παραπάνω... Αυτό που μου έκανε κακή εντύπωση είναι ότι ΔΕΝ ήρθε Απόδειξη, Απαράδεκτο!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, kalaitst78
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2016

Πολύ φιλική εξυπηρέτηση και γευστικότατα. Αξίζει να δοκιμάσετε....τα πάντα. Είναι πραγματικά επιλεγμένα τα προϊόντα τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, GiorgosP434
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαρτίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι πολυ ωραια κρεπερι, με πολλα υλικα και επιλογες. Επισης ο καταλογος σε βοηθαει πολυ να αποφασισεις και εχει ωραιες ιδες με ωραιες ονομασιες! Μπραβο στα παιδια που δουλευουν γιατι ειναι ευγενικα. Τελος σε ωρες αιχμης υπαρχει μια ψιλοκαθυστερηση στις παραγγελιες delivery αλλα χαλαλι!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, Vasiliki K

Mammy's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Mammy's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!