“όμορφο”
Κριτική για: Μπαχτσές

Μπαχτσές
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018

Ζεστή ατμόσφαιρα,καλό ποιοτικό φαγητό,νορμαλ μερίδες ,καλές τιμές, καλή εξυπηρέτηση,έχω μείνει ικανοποιημένος όποτε έχω πάει..

Ευχαριστούμε, giorgos_ana6

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2018

Καλό περιβάλλον, μεγάλη ποικιλία στο μενού, γενικά καλό φαγητο, καλές τιμες, φτωχό επιδόρπιο χωρις ενδιαφέρον. Εξυπηρέτηση από τους σερβιτόρους..

Ευχαριστούμε, sarigiko
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε πολύ όμορφα! Είχαν ταυτόχρονα κλεισμένο τραπέζι για γάμο, παρολαυτα μας εξυπηρέτησαν γρήγορα, πολύ νόστιμα φαγητά, φρέσκα και πολύ ευγενικό προσωπικό! Πολύ όμορφος χώρος! Κάθε μέρα περνούσα από κει και δεν ήξερα ότι είναι τόσο όμορφα διαμορφωμένο στο βάθος!

Ευχαριστούμε, Stelina A
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρειστικο μαγαζί, πολλες επιλογές στο μενού,ότι παραγγείλαμε ήταν εξαιρετικό. Γρήγορο σέρβις, ο Ματθαιος πολυ εξυπηρετικος και ευγενικος! Αυγα με πατάτες και κεφαλοτύρι προτείνω ανεπιφλυλακτα!!!!!

Ευχαριστούμε, Roula R
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2018

Είναι η δεύτερη φορά που πήγαμε και μείναμε και πάλι κατάπληκτοι από το ωραίο περιβάλλον, την υπέροχη φιλοξενία, τα νόστιμα φαγητά τους και την εξυπηρέτηση τους. Η χοιρινή μπριζόλα τα μελωμένα φιλετάκια το κεμπάπ καθώς και οι διάφορες σαλάτες πεντανόστιμα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα .Οι τιμές πολύ καλές ,η δε σερβιτόροι σαν επαγγελματίες φιλικοί και γρήγοροι.

Ευχαριστούμε, 46mik

Μπαχτσές: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μπαχτσές: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!