Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης!
Μείναμε 6 ημέρες οικογενειακώς με τη γυναίκα μου και τη μικρή μας κόρη, με την ευκαιρία ιατρικού συνεδρίου συνδυάζοντας το με αναψυχή.
Ήταν η πρώτη μας διαμονή και πραγματικά μείναμε εντυπωσιασμένοι!
Εκπληκτικό design, μέσα και έξω, σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου. Το δωμάτιο ήταν executive στον 5ο όροφο και η θέα στο Θερμαικό μας άφησε απλά άφωνους! Έχεις την αίσθηση ότι πετάς στα κύματα...!
Υπέροχο και άνετο δωμάτιο, φοβερό κρεβάτι και υπνόστρωμα, ιδιαίτερο design στο μπάνιο με διακριτικές λεπτομέρειες ξύλου σε διάφορα σημεία.
Επαγγελματισμός και άψογη συμπεριφορά από όλο το προσωπικό.
Το πρωινό υπερπλήρες και ποιοτικό, όλα φρέσκα και πεντανόστιμα!
Πραγματικά δεν βρήκαμε κανένα ψεγάδι!
Μπράβο σε όλους!
Ανυπομονούμε για το επόμενο ταξίδι όπου και πάλι θα επιλέξουμε το ίδιο ξενοδοχείο, χωρίς δεύτερη σκέψη!

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
2  Ευχαριστούμε, dimitriosdoc
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2017

Πολυ καλο ξενοδοχειο.Εχει υπεροχη θεα στην παραλια της πολης.Τα δωματια ηταν ανετα,καθαρα.Εντυπωση μου εκανε το καθημερινο απογ.γλυκακι που σου εφερναν και οτι μπορουσες να παρεις οτι ηθελες απο το ψυγειακι του δωματιου χωρις επιπροσθετη χρεωση.Το προσωπικο ηταν ευγενεστατο κ πολυ εξυπηρετικο.Επισης πολυ καλο ηταν οτι το πρωινο τα Σ/ΚΑ ηταν μεχρι τις 11.Γενικα θα ξαναεμενα με μεγαλη χαρα.

Συμβουλή: Επιλογη δωματιου σε υψηλοτερους οροφους για να μην υπαρχει εντονος θορυβος.
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, 123.456.203
Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας απίστευτος χώρος στην καρδιά της Θεσσαλονίκης με μοντέρνα στοιχεία και απίστευτη (προς τη θαλλασα) θέα!
Η εξυπηρέτηση άψογη , η ηχομόνωση όπως πρέπει και το πρωινό του απλα απίστευτο.
Αν είχε πισίνα θα άγγιζε το τέλειο.!

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Dimitris T
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αν και μονο για μια διανυκτέρευση, η φιλοξενία ηταν καταπληκτικη. Το δωματιο πολυ ωραια διακοσμημενο, ανετο και πεντακαθαρο, το breakfast απλα super! Η τοποθεσία μας βοηθησε να ευχαροστηθουμε τις λιγες ωρες που είχαμε στη διάθεσή μας!

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Niki H
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο στην καρδιά της πολης με καταπληκτική θέα προς τον Θερμαϊκό και τον λευκό Πύργο! Το δωμάτιο υοεροχο!!! Άριστο σέρβις ευγενέστατο προσωπικό και χαμογελαστό πρόθυμο να σας ευχαριστήσει.Μειναμε όλοι μας ικανοποιημένοι και με το φαγητό τους υπέροχο!!!

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Harileny P