ZenHotels.com
Hotels.com68 $
Priceline72 $
Travelocity68 $
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017

Αν διάλεγαν καλύτερα το προσωπικό τους ώστε να μην βουτάνε πράγματα που δεν τους ανήκουν! Μου έκλεψαν το ρολόι και μας χάλασαν όλη τη διάθεση και όλες τις καλές εντυπώσεις που είχαμε αποκομίσει από αυτό το ταξίδι. Το ρολόι το είχα βγάλει στο δωμάτιο την πρώτη μέρα που μπήκαμε μέσα και δεν το ξανα φόρεσα για όσο καιρό μείναμε στη Θεσσαλονίκη (3 μέρες συνολικά). Απλά το λάθος μας ήταν ότι δεν πιστέψαμε σε ένα τέτοιο σενάριο και την τελευταία μέρα κάναμε το δωμάτιο και τα πράγματα μας φύλλο και φτερό (3 φορές) και εννοείται δεν βρέθηκε ποτέ. Το επιχείρημά τους όταν τους το είπαμε ήταν ότι το ξενοδοχείο λειτουργεί από το 70...

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε το μόνο αν βάλετε λουκέτο σε όλα σας τα πράγματα
Ευχαριστούμε, stellina202
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016

Πολυ καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό.
Η καθαριότητα στο μεγαλείο της.
Αρκετά ευρύχωρο το δωμάτιο με μοντέρνο σχεδιασμό.
Η μόνη άλλα τεράστια διάφορα είναι το πρωινό.
Πρέπει οπωσδήποτε να γίνουν κάποιες τεράστιες αλλαγές και κυριότερα ως προς την ποιότητα.

Ευχαριστούμε, antonis85a
Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης άψογη συμπεριφορά προσωπικού και πολύ ευγενική, τα δωμάτια πεντακάθαρα αν και θα μπορούσαν να είναι λίγο μεγαλύτερα, πολύ ικανοποιημενος από την διαμονή μου. Θα το ξαναπροτιμησω.

Ευχαριστούμε, V_Germa
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ μικρό δωμάτιο (στο συγκεκριμένο που είμασταν εμείς).
Το wifi δεν πιάνει με τίποτα. Το κρεβάτι ήταν παρά πολύ άβολο και έτριζε.
Το δωμάτιο ήταν αρκετά κρύο όταν μπήκαμε με αποτέλεσμα να περιμένουνε κοντά μια ώρα να ζεσταθεί (κλιματιστικό). Το θετικό που μπορώ μόνο να σκεφτώ, ήταν η τοποθεσια.

1  Ευχαριστούμε, Labrini K
Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρισκεται σε πολυ καλο σημειο στη πολη της Θεσσαλονίκης ,διπλα απ τον Αγιο Δημήτριο.Τα δωματια δεν ηταν κατι ιδιατερο τα δίκλινα,ενω τα τρίκλινο ηταν πολυ στενόχωρα .Τα δωματια ηταν καθαρά ομως .Το πρωινο πολυ φτωχό ,περιμέναμε να ειχε περισσότερη ποικιλια. Στη ρεσεψιόν ηταν ενας κύριος ο οποιος δεν ηταν καθολου εξυπηρετικός,δυσανασχετούσε να απαντήσει στις ερωτήσεις μας. Δεν ειμαι σιγουρη αν θα επέλεγα ξανα αυτο το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, AgapiKar