Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειμαι πολύ ευχαριστημένος απο το ξενοδοχειο, το προσωπικο ειναι πολυ ευγενικο και πρόθυμο, παντα η καλυτερη εξυπηρέτηση! Τα δωματια πολυ ωραια, ιδιαιτερα τα ανακαινισμενα! Πολλα μπράβο και για τη ποιοτητα του μπουφε στο πρωινό! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, fotis k
Ο/η Vicky Z, Concierge Executive του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2018

Αγαπητέ κ. Φώτη Κ,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Porto Palace Hotel για τη διαμονή σας, όπως επίσης και για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με την παραμονή σας στο ξενοδοχείο μας.

Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς τα όσα αναφέρετε σχετικά με τις υπηρεσίες που προσφέρουμε και ακόμα περισσότερο για το προσωπικό μας. Είναι καθημερινός μας στόχος να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών σε κάθε επισκέπτη μας. Τα λόγια σας μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε τον καλύτερό μας εαυτό.

Ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.

Ζέγου Βασιλική

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2018

Πολύ ανετο δωμάτιο, καθαρό ξενοδοχείο, με πολυτελείς κοινόχρηστους χώρους, ευγενέστατο προσωπικό, πολύ καλό και πλήρες πρωινό. Μου άρεσε ιδιαίτερα η διαμονή και είναι βέβαιο ότι θα το προτιμήσω όταν ξαναβρεθώ Θεσσαλονίκη.

Ευχαριστούμε, Ιωάννα Δ

Αγαπητή κ. Ιωάννα Δ,

Εκ μέρους της ομάδας του Porto Palace Hotel, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μας επιλέξατε για τη διαμονή σας, καθώς και για τον χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε τα τόσο θετικά σας σχόλια με τα μέλη του TripAdvisor.

Είναι ιδιαίτερη τιμή τα όσα αναφέρετε για τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες μας. Μας χαροποιεί το γεγονός ότι είχατε μια άνετη και ευχάριστη διαμονή. Στόχος μας είναι η δική σας καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση.

Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε πολύ σύντομα και να σας εξυπηρετήσουμε σε κάθε επίπεδο.

Ζέγου Βσιλική

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2018

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό , το πρωινό πολύ καλό και το προσωπικό πολύ ευγενικό .
Λίγο δύσκολο στην διαδρομή για το δωμάτιο καθώς είναι πολύ περίεργη εγκατάσταση (λαβύρινθος).
Γενικά η διαμονή είναι ευχάριστη .

Ευχαριστούμε, spidigri
Ο/η Vicky Z, Concierge Executive του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Porto Palace Hotel για τη διαμονή σας, καθώς και για τον χρόνο που διαθέσατε να αφήσετε τα τόσο θετικά σας σχόλια.

Είναι ιδιαίτερη τιμή για εμάς τα όσα αναφέρετε για τις εγκαταστάσεις, τις υπηρεσίες και το προσωπικό μας. Είναι καθημερινός μας στόχος να προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες σε κάθε πελάτη μας. Επιπρόσθετα, θα ήθελα να αναφέρω ότι το Porto Palace Hotel είναι ιδιαίτερης αρχιτεκτονικής και αποτελεί παραδοσιακό διατηρητέο κτίριο της πόλης μας.

Ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα και να σας εξυπηρετήσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Βασιλική Ζέγου

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2018

Η διαμονή στο ξενοδοχείο ήταν πολύ άνετη, το δωμάτιο μεγάλο και πεντακάθαρο. Όχι πολύ μακρυά από το κέντρο,πολύ καλή ιδέα το μικρό βανάκι που σε πάει στο κέντρο, άνετο parking αλλά όχι ασφαλές, το πρωινό τέλειο,πολύ μεγάλος μπουφές! Το προσωπικό πολύ φιλικό! Πρόβλημα για όσους πραγματοποιούν επαγγελματικά ταξίδια το WiFi γιατί το σήμα ήταν σχεδόν ανύπαρκτο και δεν μπορεις να δουλέψεις.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να υπάρξει καλύτερη σήμανση στο εσωτερικό του ξενοδοχείου ως προς την εύρεση των ασανσέρ ή της σκάλας
Ευχαριστούμε, centralgreece

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Εκ μέρους της ομάδας του Porto Palace Hotel, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μας επιλέξατε κατά την παραμονή σας στη Θεσσαλονίκη, καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε να αφήσετε τα θετικά σας σχόλια για το ξενοδοχείο μας.

Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς το γεγονός ότι είχατε μια άνετη διαμονή και που απολαύσατε κάθε υπηρεσία μας. Στόχος μας η δική σας καλύτερη εξυπηρέτηση. Παρόλα αυτά, θα θέλαμε να γνωρίζετε ότι έχουμε λάβει πολύ σοβαρά τα σχόλιά σας σχετικά με τις υπηρεσίες διαδικτύου και τον χώρου του parking, παίρνοντας δραστικά μέτρα.

Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά και να σας εξυπηρετήσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Βασιλική Ζέγου

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2018

Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για την δεξίωση ενός γάμου. Το πάρκινγκ του όμως, παρά το γεγονός ότι φαινόταν ασφαλές (ήταν περιφραγμένο και με φωτισμό) δεν είχε ΚΑΜΙΑ απολύτως φύλαξη, με αποτέλεσμα να διαρρήξουν στο χώρο του κατά την διάρκεια της (ίδιας) δεξίωσης περίπου 20 αυτοκίνητα, μεταξύ των οποίων και το δικό μας... Γεγονός που θα μπορούσε να αποφευχθεί πολύ εύκολα, αν απλώς υπήρχε κάποιος φύλακας να ελέγχει την κίνηση στο χώρο του πάρκινγκ..

Ευχαριστούμε, dimitra277

Αγαπητή κ. Δήμητρα 277,

Μας λυπεί ιδιαίτερα το άτυχο γεγονός που συνέβη στο parking του ξενοδοχείου μας και που επιβάρυνε εσάς και άλλους 6 από τους επισκέπτες μας σε 2 γαμήλιες δεξιώσεις, παρά τις συστηματικές περιπολίες μας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως επιπρόσθετα μέτρα έχουν ληφθεί και πως σε κάθε περίπτωση το προσωπικό μας θα είναι πάντα στη διάθεσή σας για την καλύτερη δική σας εξυπηρέτηση.

Σας ευχαριστούμε που διαθέσατε λίγο από τον χρόνο σας να μοιραστείτε την εμπειρία σας, παραμένουμε στη διάθεσή σας.

Ζέγου Βασιλική