Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό προσωπικο και υψηλου επιπεδου εξυπηρετηση, σε οτι αφορα τη διοργανωση συνεδριου. Μεγάλα, όμορφα δωμάτια. Ωραίοι χώροι με μοναδική χωρητικότητα για εκδηλώσεις. Μόνο μικρό μειονέκτημα η απόσταση απο το κέντρο και η «βιομηχανικού» τύπου θέα.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ãéáííçó Ê
Ο/η Ivana M, Concierge Executive του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,
Εκ μέρους όλης της ομάδας του Porto Palace Hotel & Conference Center, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που διαθέσατε να μεταφέρετε τις θετικές εντυπώσεις σας.
Είναι μεγάλη χαρά όλων μας το γεγονός ότι απολαύσατε τη διαμονή σας.

Ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά.

Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο,το προσωπικο του ειναι εξυπηρετικοτατο,υπηρεσίες spa-μασάζ και δυνατότητα γυμναστηρίου θα το ξανά προτίμησω σίγουρα .Ανετο Πάρκιν και σε πολυ καλο σημείο μολις 5 λέπτα με το αυτοκινητο.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Aleksadros T
Ο/η Ivana M, other του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Aleksadros T,
Εκ μέρους όλης της ομάδας του Porto Palace Hotel, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που διαθέσατε να μεταφέρετε τις πιο θετικές εντυπώσεις σας.

Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Απ΄όπου κι αν έρχεσαι στην πόλη ,
η θέση του είναι στρατηγική .
Πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό .
Πολύ άνετο πάρκινγκ για μεγάλα οχήματα , ακόμα και μεγάλα λεωφορεία .
Ήσυχα και καθαρά τα δωμάτια .
Πλούσιο το πρωινό !

• Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
2  Ευχαριστούμε, Γεωργιος Π

Αγαπητέ Γεώργιε Π,
σας ευχαριστούμε θερμά για το πιο θετικό σχόλιο σας.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που σας άρεσε η τοποθεσία μας, το προσωπικό και τα δωμάτια μας.

Σας ευχαριστούμε, επίσης, που αναφέρατε και το πρωινό μας, το οποίο πάντα φροντίζουμε να είναι το καλύτερο στην πόλη.

Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018

Το ξενοδοχείο ξεχωρίζει για την άμεση και επαγγελματική εξυπηρέτηση που προσφέρει το προσωπικό. Καθαροί χώροι, μεγάλα δωμάτια και μικρά μπάνια. Πλούσιο το πρωινό. Κοντά στην πόλη, πηγαίνεις και με τα πόδια. Έχει άνετο parking αλλά δεν είναι κλειστό.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, YiannisKak

Αγαπητέ YiannisKak,
σας ευχαριστούμε θερμά για το πιο θετικό σχόλιο σας.

Τα λόγια σαν δικά σας μας δίνουν δύναμη να μπορούμε καθημερινά να προσφέρουμε υπηρεσίες φιλοξενίας κορυφαίας ποιότητας στους επισκέπτες μας.

Σας ευχαριστούμε πολύ και θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά.

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Το ξενοδοχείο είναι πολύ περιποιημένο και καθαρό. Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Είναι κοντά στην πλατεία Αριστοτέλους οπότε είναι σε καλή τοποθεσία. Έχει μεγάλο πάρκινγκ. Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα και σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά στην επόμενη επίσκεψη μας.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, MariaK8348

Αγαπητή Maria K,
σας ευχαριστούμε θερμά που διαθέσατε το χρόνο να γράψετε την πιο θετική κριτική σας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια άνετη και ζεστή διαμονή.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά!