Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στα πλαίσια Συνεδρίου επισκεφθήκαμε πάλι την Θεσσαλονίκη.Μείναμε στο ίδιο ξενοδοχείο με το υπέροχο πρωινό τ εξυπηρετικο προσωπικό και τούς υπέροχους κοινόχρηστους χώρους.Ειδικά ο σεφ αξίζει συγχαρητήρια

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Achilleas S
Ο/η Ivana M, Concierge Executive του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
σας ευχαριστούμε ολόθερμα για την θετική κριτική σας.

Χαιρόμαστε που είστε ικανοποιημένος από το πρωινό μας το οποίο o Chef μας φτιάχνει καθημερινά επιλέγοντας υλικά εξαιρετικής ποιότητας για τους επισκέπτες μας.

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο κοντινό μέλλον προσφέροντας σας μια ακόμη ωραία εμπειρία.

Ivana Moracevic
Concierge Executive

Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017

Η απόσταση από το κέντρο δεν καλύπτεται εύκολα με τα πόδια. Το ξενοδοχείο διαθέτει χώρο στάθμευσης, γυμναστήριο, σάουνα κι ένα roof garden με πισίνες, καφέ, εστιατόριο και θέα στο εμπορικό λιμάνι, όσο ο καιρός το επιτρέπει. Τα περιμετρικά δωμάτια είναι άνετα. Το προσωπικό ευγενικό κι εξυπηρετικό. Πρωινό ικανοποιητικά πλούσιο.

Συμβουλή: ήσυχα τα δωμάτια αλλά καλύτερα τα εξωτερικά
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Yannis D
Ο/η Ivana M, Concierge Executive του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Εκ μέρους όλης της ομάδας του Porto Palace Hotel & Conference Center,
θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που διαθέσατε να μεταφέρετε τις θετικές εντυπώσεις σας.

Επιπλέον θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι, για καλύτερη εξυπηρέτηση, στους πελάτες μας προσφέρουμε δωρεάν μεταφορά από και προς το κέντρο της πόλης.

Ακόμη μια φορά σας ευχαριστούμε πολύ, και θα χαρώ πολύ στην επόμενη επίσκεψη σας να σας ενημερώσω για όλες τις υπηρεσίες που προσφέρει το ξενοδοχείο μας.

Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά.

Ivana Moracevic
Concierge Executive

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η αλήθεια είναι πως το περιμέναμε λίγο καλύτερο από ότι μπορεί να φανταστεί καποιος ακούγοντας ότι είναι ένα πεντάστερο ξενοδοχείο.
Φοβερό πρόβλημα με την ηχομόνωση στο δωμάτιο που μένουνε, ήρθαμε από Αθηνα με αυτοκίνητο και το μόνο που θέλαμε το μεσημέρι ήταν να ξαπλώσουμε λίγο. Ε, εκείνη την ώρα (16:00) περίπου αποφάσισε η υπηρεσία καθαριότητας να βάλει ηλεκτρική σκούπα στους κοινόχρηστους χώρους.
Επίσης λόγω γάμου στο roof garden, συνέχεια θόρυβοι από το ταβάνι του δωματίου.
Η έκπληξη ήταν η ''πισίνα'' του ξενοδοχείου, η οποία είναι πραγματικά 2 γούρνες που χωράνε 3 άτομα απλά να κοιτιουνται.
Αδιανόητο για εμένα να μην υπάρχει κανένα δωμάτιο που να έχει ένα μπαλκονάκι.
Στα συν το προσωπικό, ευγενέστατοι όλοι.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, nikolakio
Ο/η Athanasios P, Γενικός Διευθυντής του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μας αφήσετε τα πολύτιμα για εμάς σχόλια σας.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη το σχόλιό σας για το θόρυβο, και σας ευχαριστούμε για θετικό σας σχόλιο για το προσωπικό μας.

Ελπίζουμε να παραμείνουμε η επιλογή σας για διαμονή στην πόλη μας και να σας έχουμε σύντομα κοντά μας.

Αθανάσιος Πανταζής

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν υπέροχα καθαριότητα κ φρεσκάδα παντού. Καλή Σύνδεση στο διαδίκτυο κ στα δωμάτια αλλά κ στους χώρους του ξενοδοχείου. Καταπληκτικό πρωινό, εξαίρετο προσωπικό πρόθυμο να εξυπηρετήσει με χαμόγελο. Το δωμάτιο μας ήταν πλήρως ανακαινισμένο (οπως ενημερωθήκαμε) συνεπώς μείναμε ικανοποιημένοι κ από αυτό.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα από όλες τις πλευρές !!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Lovekrk

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Τα θετικά σας σχόλια μας δίνουν ιδιαίτερη χαρά και όρεξη να προσπαθήσουμε ακόμη περισσότερο ώστε να παρέχουμε υψηλών προδιαγραφών υπηρεσίες.

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα και σας περιμένουμε σύντομα και πάλι κοντά μας

Αθανάσιος Ν. Πανταζής

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είμαστε Σ ένα γάμο , εξαιρετικό σέρβις , ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό , πολύ καλή κουζίνα , ιδανικό για βράδυ με θέα τον Θερμαϊκό φωτισμένο , το μόνο μπεμόλ είναι η περιοχή που είναι ακόμα υποβαθμισμένη .

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Pierredegrece

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μας αφήσετε το θετικό σχόλιό σας, και θα ήθελα να σας προκαλέσω να επισκεφθήτε το χώρο μας που λειτουργεί καθημερινά τους καλοκαιρινούς μήνες τις πρωινές ώρες για καφέ και δροσιά στο refreshing area αλλά και να δοκιμάσετε τη κουζίνα μας και μοναδικά cocktails τις βραδινές ώρες.

Αθανάσιος Ν. Πανταζής