“Υψηλός επαγγελματισμός”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 9 ακόμη ιστότοποι!
Porto Palace Hotel
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2017

Το αδικεί μόνο η περιοχή, που δεν έχει την κατάληλη "εικόνα". Ως ξενοδοχείο είναι εξαιρετικό και το προσωπικό διακρίνεται για τον υψηλό επαγγελματισμό του προσωπικού του. Ιδανικό για συνέδρια και παρουσιάσεις στους εξαιρετικούς χώρους του.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Κώστας Υ
Ο/η Ivana M, Concierge Executive του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Νοεμβρίου 2017

Εκ μέρους όλης της ομάδας του Porto Palace Hotel & Conference Center,
θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που διαθέσατε να μεταφέρετε τις πιο θετικές εντυπώσεις σας.

Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στα πλαίσια Συνεδρίου επισκεφθήκαμε πάλι την Θεσσαλονίκη.Μείναμε στο ίδιο ξενοδοχείο με το υπέροχο πρωινό τ εξυπηρετικο προσωπικό και τούς υπέροχους κοινόχρηστους χώρους.Ειδικά ο σεφ αξίζει συγχαρητήρια

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Achilleas S

Αγαπητέ επισκέπτη,
σας ευχαριστούμε ολόθερμα για την θετική κριτική σας.

Χαιρόμαστε που είστε ικανοποιημένος από το πρωινό μας το οποίο o Chef μας φτιάχνει καθημερινά επιλέγοντας υλικά εξαιρετικής ποιότητας για τους επισκέπτες μας.

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο κοντινό μέλλον προσφέροντας σας μια ακόμη ωραία εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017

Η απόσταση από το κέντρο δεν καλύπτεται εύκολα με τα πόδια. Το ξενοδοχείο διαθέτει χώρο στάθμευσης, γυμναστήριο, σάουνα κι ένα roof garden με πισίνες, καφέ, εστιατόριο και θέα στο εμπορικό λιμάνι, όσο ο καιρός το επιτρέπει. Τα περιμετρικά δωμάτια είναι άνετα. Το προσωπικό ευγενικό κι εξυπηρετικό. Πρωινό ικανοποιητικά πλούσιο.

Συμβουλή: ήσυχα τα δωμάτια αλλά καλύτερα τα εξωτερικά
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Yannis D
Ο/η Ivana M, Concierge Executive του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Νοεμβρίου 2017

Εκ μέρους όλης της ομάδας του Porto Palace Hotel & Conference Center,
θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που διαθέσατε να μεταφέρετε τις θετικές εντυπώσεις σας.

Επιπλέον θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι, για καλύτερη εξυπηρέτηση, στους πελάτες μας προσφέρουμε δωρεάν μεταφορά από και προς το κέντρο της πόλης.

Ακόμη μια φορά σας ευχαριστούμε πολύ, και θα χαρώ πολύ στην επόμενη επίσκεψη σας να σας ενημερώσω για όλες τις υπηρεσίες που προσφέρει το ξενοδοχείο μας.

Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά.

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η αλήθεια είναι πως το περιμέναμε λίγο καλύτερο από ότι μπορεί να φανταστεί καποιος ακούγοντας ότι είναι ένα πεντάστερο ξενοδοχείο.
Φοβερό πρόβλημα με την ηχομόνωση στο δωμάτιο που μένουνε, ήρθαμε από Αθηνα με αυτοκίνητο και το μόνο που θέλαμε το μεσημέρι ήταν να ξαπλώσουμε λίγο. Ε, εκείνη την ώρα (16:00) περίπου αποφάσισε η υπηρεσία καθαριότητας να βάλει ηλεκτρική σκούπα στους κοινόχρηστους χώρους.
Επίσης λόγω γάμου στο roof garden, συνέχεια θόρυβοι από το ταβάνι του δωματίου.
Η έκπληξη ήταν η ''πισίνα'' του ξενοδοχείου, η οποία είναι πραγματικά 2 γούρνες που χωράνε 3 άτομα απλά να κοιτιουνται.
Αδιανόητο για εμένα να μην υπάρχει κανένα δωμάτιο που να έχει ένα μπαλκονάκι.
Στα συν το προσωπικό, ευγενέστατοι όλοι.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, nikolakio
Ο/η Athanasios P, Γενικός Διευθυντής του Porto Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μας αφήσετε τα πολύτιμα για εμάς σχόλια σας.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη το σχόλιό σας για το θόρυβο, και σας ευχαριστούμε για θετικό σας σχόλιο για το προσωπικό μας.

Ελπίζουμε να παραμείνουμε η επιλογή σας για διαμονή στην πόλη μας και να σας έχουμε σύντομα κοντά μας.

Αθανάσιος Πανταζής
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν υπέροχα καθαριότητα κ φρεσκάδα παντού. Καλή Σύνδεση στο διαδίκτυο κ στα δωμάτια αλλά κ στους χώρους του ξενοδοχείου. Καταπληκτικό πρωινό, εξαίρετο προσωπικό πρόθυμο να εξυπηρετήσει με χαμόγελο. Το δωμάτιο μας ήταν πλήρως ανακαινισμένο (οπως ενημερωθήκαμε) συνεπώς μείναμε ικανοποιημένοι κ από αυτό.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα από όλες τις πλευρές !!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Lovekrk

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Τα θετικά σας σχόλια μας δίνουν ιδιαίτερη χαρά και όρεξη να προσπαθήσουμε ακόμη περισσότερο ώστε να παρέχουμε υψηλών προδιαγραφών υπηρεσίες.

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα και σας περιμένουμε σύντομα και πάλι κοντά μας

Αθανάσιος Ν. Πανταζής
Γενικός Διευθυντής

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θεσσαλονίκη: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
0,9 χλμ μακριά
Makedonia Palace
Νο 5 από 58 για: Θεσσαλονίκη
1.011 κριτικές
Προβολή τιμών

Porto Palace Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Porto Palace Hotel

Διεύθυνση: 65 26th Octovriou Avenue, Port, Θεσσαλονίκη 546 28, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θεσσαλονίκη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής Σουίτες Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
13 από 58 ξενοδοχεία για: Θεσσαλονίκη
Εύρος Τιμών: 94 € - 198 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — Porto Palace Hotel 5*
Αριθμός δωματίων: 178
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Bookgreece.com, 5viajes2012 S.L., Expedia, Hotels.com και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Porto Palace Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;