“Delivery”
Κριτική για: Pax burgers

Pax burgers
Κουζίνες: Αμερικανική

Το καλύτερο μπέργκερ της ελλάδας πραγματικά όμως το παλικάρι που είχε βάρδια στο τηλέφωνο σήμερα το απόγευμα στις 20 του μήνα έκανε λάθος με την παραγγελία και ξέχασε τα συνοδευτικά άρχισε να ισχυρίζεται πως το λάθος ήταν δικό μας και πως δεν θα λάβω αυτά που ξέχασε ο ίδιος στα επόμενα 45 λεπτά. Εκπαιδευστε αυτούς που σας αντιπροσωπεύουν.Τα συγχαρητήρια μου στην κουζίνα για άλλη μια φορά!!!

Ευχαριστούμε, irininoula
Ο/η PaxBurgersGr, Marketing του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητή Irini R,

Σας ευχαριστούμε για το μήνυμά σας και κυρίως χαιρόμαστε που σας άρεσε το φαγητό μας. Η περιγραφή που μας στείλατε δεν αντιπροσωπεύει σε καμία περίπτωση την εμπειρία που θέλουμε να προσφέρουμε, γι' αυτό και σας παρακαλούμε να θεωρήσετε το περιστατικό μεμονωμένο. Θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγγνώμη και να σας διαβεβαιώσουμε ότι θα ερευνήσουμε το θέμα εσωτερικά και θα φροντίσουμε να μην επαναληφθεί. Αν υπάρχει κάτι παραπάνω που θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας, μπορείτε να μας καλέσετε στο 210 6129933 ή να μας στείλετε ένα τηλέφωνο επικοινωνίας, ώστε να σας καλέσουμε εμείς.

Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2020

Βραδάκι Κυριακής μετά στις 10 και πάμε παρέα 5 άτομα ( 2 ζευγάρια κ 1 σόλο) να τσιμπήσουμε κάτι παίρνοντας το σε πακέτο. Για κάποιο λόγο ενώ δωσαμε παραγγελία ( πελάτες) ο νεαρός του ταμείου στην ερώτηση αν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το wc μας αρνήθηκε με την αφορμή " δυστυχώς δεν επιτρέπεται για λόγους υγιεινής, φανταστείτε τι θα γινόταν αν όλοι οι πελάτες χρησιμοποιούσαν την τουαλέτα"!!!! (1η κίτρινη)Αφότου παραγγείλαμε 5 μπέργκερ- μεγάλο μπιφτέκι ( 200γρ) - συνολικής αξίας περίπου 50€ μας ενημερώνουν πως έχουν μόνο 4 μεγάλα μπιφτέκια και αναγκαστικά ένα από τα πέντε θα γίνει με μικρό!!!""γιατι τελείωσε ο κιμάς??"" ( 2η κίτρινη) εν ολίγοις αν δεν ήταν τα κορίτσια στην παρέα είχαμε ακυρώσει παραγγελία και είχαμε φύγει. Ανοίγοντας τα μπέργκερ στο σπίτι.. κανένα μπιφτέκι δεν ήταν 200γρ!! Δεν είμαστε χθεσινοι. Σε περίεργους καιρούς να σεβόμαστε τον πελάτη που μας επιλέγει και αφήνει τα λεφτά του για κάτι τίμιο και ποιοτικό! Ίσως να ήταν μια άτυχη στιγμή ίσως και όχι.. δύσκολα θα μάθω

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Grini_g_bro
Ο/η PaxBurgersGr, Marketing του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουνίου 2020

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε, να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Λυπόμαστε πολύ για το περισταστικό που περιγράφετε, οφείλουμε να απολογηθούμε ξεκινώντας από την συμπεριφορά του υπαλλήλου αλλά και τις μικρές ποσότητες μπιφτέκι που συμπεριλήφθηκε στο πακέτο μας. Όντας ιδιαίτερα αυστηροί στην ποσότητα του φαγητού που διαθέτουμε σε take away και delivery, θέλουμε να θεωρήσετε το συμβάν τυχαίο και να μας δώσετε την ευκαιρία ξανά να απολαύσετε νόστιμο και χορταστικό φαγητό σε κάποια από τα καταστήματά μας. Αναφορικά με τα θέμα της χρήσης WC, να σας ενημερώσουμε ότι αυτό δεν βρίσκονταν σε λειτουργία την περίοδο που στο κατάστημα λειτουργούσε μόνο η υπηρεσία delivery και take away, προκειμένου να προστατεύσουμε τους πελάτες μας από την πανδημία του κορονοϊού, σύμφωνα με απόφαση του Υπουργείου Υγείας. Να έχετε πάντα υπόψη ότι στα καταστήματά μας θέλουμε να αισθάνεστε ευπρόσδεκτοι και να απολαμβάνετε φαγητό υψηλής ποιότητας. Εάν θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το συμβάν, μπορείτε να μας στείλετε το τηλέφωνό σας για να επικοινωνήσει κάποιος μαζί σας.

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2020

Καλό φαγητό, ευγενικό προσωπικό, ωραίο περιβάλλον. Καλό θα είναι να ρωτάει το προσωπικό, αν ο πελάτης επιθυμεί το μπιφτέκι μέτριο ή καλοψημένο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, argiris77
Ο/η PaxBurgersGr, Μάρκετινγκ του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Μαρτίου 2020

Aγαπητέ argiris77,

Ευχαριστούμε για την κριτική! Εκτιμάμε πάντα τα ειλικρινή σχόλια και πρέπει να παραδεχτούμε ότι οι παρατηρήσεις μας μας βοηθούν να γινόμαστε συνεχώς καλύτεροι. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το φαγητό σας στα καταστήματα μας και σας περιμένουμε για μια ακόμη super PAX Burger εμπειρία.

Η ομάδα των PAX Burgers

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2020

Οοοοοτι καλύτερο υπάρχει σε μπέργκερ μπράβο !!!! Ποιοτικό φαγητό με άψογο ψήσιμο και πολύ ευχαριστημένοι από γεύση

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 627dimitraf
Ο/η PaxBurgersGr, Μάρκετινγκ του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαρτίου 2020

Αγαπητή Dimitra F,

Ευχαριστούμε για την βαθμολογία σας και τα όμορφα σχόλια. Σας περιμένουμε να απολαύσετε ξανά τα PAX Burgers.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σταθερά ίδιο νόστιμο πάντα ευγενικοί και χαμογελαστοί.
The Mexican,The Breakfast, Chickenburger και Coleslaw για αύτα γίνεται η κριτική μου.
Ευχαριστώ πολύ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, cherry382
Ο/η PaxBurgersGr, Μάρκετινγκ του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Φεβρουαρίου 2020

Aγαπητέ cherry382,

The Pax Burgers Team

Pax burgers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Pax burgers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.