Lol.travel
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2017

Έμεινα για ένα βράδυ στο ξενοδοχείο και έμεινα ευχαριστημένος. Το ταξίδι μου ήταν επαγγελματικό και σύντομο . Ήθελα ένα λιτό hotel με καλή θέση στο κέντρο της πόλης.
Καθαριότητα , ευγένεια , WiFi με καλό σήμα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Nureyef
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2017

Διαλέξαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο λόγω τοποθεσίας επειδή είναι στο κέντρο της πόλης και κοντά στα πάντα. Τα ξενοδοχεία αυτής της περιοχής επιλέγουμε πάντα όταν ανεβαίνουμε Θεσσαλονίκη.
Στα θετικά στοιχεία του είναι η καλή θέση όπως προαναφέραμε, το καλό πρωινό και η θέση πάρκινγκ που χρησιμοποιήσαμε έξω από το ξενοδοχείο.
Στα αρνητικά του, ο υπερβολικά χαμηλός φωτισμός του δωματίου και η παλαιότητα της μοκέτας η οποία από την φθορά της είχε χάσει το χρώμα και τα σχέδια του μοτίβου.
Το χειρότερο όμως ήταν η εκνευριστικά αδιάφορη συμπεριφορά των υπευθύνων της ρεσεψιόν, οι οποίες δεν σου ανταπέδιδαν ούτε την καλημέρα, πράγμα απαράδεκτο. Ιδίως δε, η πιο μεγάλη σε ηλικία κυρία η οποία σε κοιτούσε με ένα βλέμμα άγριο και επικριτικό (!!!). Και αυτό, εν αντιθέσει με τις υπεύθυνες καθαρισμού οι οποίες ήταν ευγενέστατες. Είναι κρίμα από τέτοια απλά πράγματα να χαλάει τόσο πολύ η εικόνα ενός ξενοδοχείου.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Panos_Elsa
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2016

Χίλιες φορές σε μικρό ξενοδοχείο σαν κι αυτό που σου συμπεριφέρονται άριστα με το χαμόγελο στα χείλη, παρά στα τεράστια απρόσωπα! Ειμαι κατενθουσιασμένος από τη διαμονή μου! Πολύ προσιτές τιμές! Ευχαριστώ πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, amvr0si0st
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2016

Λυπάμαι πραγματικά που χρειάστηκε να μείνω στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο.
Τα στρώμα παλιό με λακκούβες, το πρωινό κάκιστο και αν χρειαστεί να αναχωρήσεις νωρίτερα από την προγραμματισμένη ώρα δεν υπάρχει ένα υποτυπώδες πρωινό.
Το δωμάτιο μου που ήταν στον 1ο ήταν απαράδεκτο, παλιό .

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα μπροστινά δωμάτια είναι εφιάλτης λόγω πολύ θορύβου.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β
Ο/η fotini k, Διευθυντής του Hotel Kinissi Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2016

Αγαπητή,
Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση καθώς λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη τη γνώμη των πελατών μας στην προσπάθεια να βελτιωνόμαστε και να παρέχουμε όσο το δυνατόν καλύτερη φιλοξενία στους πελάτες μας. Λυπούμαστε που δε μείνατε ευχαριστημένη, θα είχαμε κάνει ό,τι καλύτερο μπορούσαμε για να μείνετε ευχαριστημένη εάν μας είχετε επικοινωνήσει τα παράπονα σας όσο μένατε στο ξενοδοχείο. Το προσωπικό μας βρίσκεται σε 24ώρη βάση στο ξενοδοχείο για να εξυπηρετεί τους πελάτες. Σχετικά όμως με το πρωινό σε αναχώρηση σε ώρα πριν την έναρξη του πρωινού, σαφέστατα και υπάρχει πρόβλεψη, εφόσον ο πελάτης ενημερώσει από την προηγούμενη μέρα για την επιθυμία του να πάρει μαζί του πακέτο, πράγμα που δεν έγινε. Ελπίζουμε να περάσατε όμορφα στη Θεσσαλονίκη και σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι! Με εκτίμηση, Φωτεινή Κωφίδου

Η κριτική έγινε: 26 Απριλίου 2016

Στην γνωστότερη οδό της Θεσσαλονίκης, στο κέντρο της πόλης πολύ κοντά στα Λαδάδικα, άνετο ξενοδοχείο, πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, καλό πρωινό, έχει θόρυβο αλλά η τοποθεσία του τον δικαιολογεί πλήρως..

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα