Travelocity
Orbitz.com
Agoda.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Επιλέξαμε το ξενοδοχείο για διανομή δύο ημερών ,καθώς έχει καλές προσφορές ,βρίσκεται κοντά στο κέντρο ,έχει συνεργαζόμενο parking και έχει ικανοποιητικές κριτικές.
Παρόλο που το δωμάτιο ήταν στον 1ο όροφο ,η διανομή ήταν ευχάριστη ,το πρωινό πλήρες ,και το προσωπικό σε κέρδιζε με την προθυμία του .Σίγουρα value for money επιλογή.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητείστε δωμάτια σε 7 και 8 όροφο
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, nikos1894
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μας άρεσε πολύ παρότι μείναμε στον ημιοροφο του ξενοδοχείου.ομορφα διακοσμημένα δωματιο,ισως κάπως μικρό για μια 4μέλη οικογένεια,πολύ καθαρό όμως και πολύ ζεστό για τις κρύες μέρες του χειμώνα.το προσωπικό ήταν άψογο και πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρετησει.αυτο που δεν μας άρεσε ήταν το μπάνιο το οποίο θέλει σίγουρα αλλαγές από τη φυσική φθορά του χρόνου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Λ
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολλή καθαρό ξενοδοχείο με καθαρά δωμάτιο και το μπάνιο τέλειο. Η θέα από τον όγδοο όροφο του ξενοδοχείου απίστευτη και μαγική. Το πρωινό τέλειο και πλούσιο είχε τα πάντα δεν έλειπε τίποτε αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ο τραχανάς ήταν το καλυτερότερη για εμένα. Το προσκοπικό άψογο και καλοπροαίρετο πάντα με το χαμόγελο στα χείλια. Το συνιστώ

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, K3736JA_
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, καθαριότητα και καλό πρωινό. Σίγουρα κάποια δωμάτια χρειάζονται ανακαίνιση μπανιών. Εξαιρετική διακόσμηση, καλό στρώμα και μαξιλάρια.Μείον: κάποια δωμάτια είναι χωρίς μπαλκόνια κάτι που δημιουργεί πνιγηρή αίσθηση! Καλή αντιστοίχιση τιμής και παροχών

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το οικογενειακό δωμάτιο δεν είναι προσεγμένο από αποψη διαρρύθμισης.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Maria M
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, διαθέτει συνεργαζόμενο πάρκινγκ, ικανοποιητικό πρωινό. Τα δωμάτια είναι μικρά και κομψά διακοσμημένα. Το προσωπικό είναι φιλικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μικρά δωμάτια, κεντρικό σημείο, διαθέτει συνεργαζόμενο πάρκινγκ με επιπλέον χρέωση
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, spyrosm31