Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2020

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Θεσσαλονίκης!Άριστη εξυπηρέτηση, πεντακάθαρο το δωμάτιο. Το πρωινό άξιζε πάρα πολύ!Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Χρειάζεται κανείς αυτοκίνητο για να μετακινηθεί προς το κέντρο, αλλιώς υπάρχουν και τα λεωφορεία ή ταξί.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Ισμήνη Μ
Ο/η Maria Chatziparaschi, Guest Services / Front Office του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Ισμήνη Μ,
Χαιρόμαστε που βρισκόμαστε στην τόσο ευχάριστη θέση να απαντάμε στην πρώτη αξιολόγηση μετά από πολύ καιρό. Είμαστε ακόμα πιο χαρούμενοι που περάσατε όμορφα στο ξενοδοχείο μας κι ευχαριστηθήκατε τις υπηρεσίες μας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο άμεσο μέλλον και μέχρι τότε σας ευχόμαστε να παραμείνετε ασφαλής κι αισιόδοξη.
Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Θεσσαλονίκης.Εντυπωσιακές οι κτιριακές εγκαταστάσεις τόσο στους εξωτερικούς του χώρους όσο και στο εσωτερικό του. Τα δωμάτια άνετα και καθαρά με κλασική επίπλωση και διαθέτουν μίνι μπαρ και βραστήρα. Το μπάνιο αρκετά μεγάλο , καθαρό με ποιοτικά προϊόντα περιποίησης. Η ρεσεψιόν ,η αίθουσα πρωινού και το εστιατόριο πολυτελέστα.Πολύ καλό πρωινό με πολύ μεγάλη ποικιλία .Το ξενοδοχείο έχει πισίνα και γυμναστήριο που τηρούν στο ακέραιο τις συνθήκες υγιεινής. Σε όλους τους χώρους υπάρχει free wifi. Ακόμα το ξενοδοχείο διαθέτει mini bus για την δωρεάν μεταφορικά από και προς το κέντρο της πόλης. Το προσωπικό σε όλο το ξενοδοχείο ευγενέστερο! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, Giota L
Ο/η M_Chatziparaschi, Guest Relations Manager του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Μαρτίου 2020

Αγαπητή Γιώτα,
Είναι χαρά μας που η εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας ήταν τόσο ευχάριστη. Τα λόγια σας είναι μια νότα αισιοδοξίας αυτές τις δύσκολες ημέρες.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσπυμε και πάλι όταν οι υγειονομικές συνθήκεςεπιτρέψουν στα ξενοδοχεία να ανοίξουμε και πάλι τις πόρτες μας στους επισκέπτες μας!
Μέχρι τότε μείνετε ασφαλής και δυνατή.
Με εγκάρδιους χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2020

φιλοξένηθηκαμε τέλος Φεβρουαρίου'20 στο 316 με κοινωνικό τουρισμό.ζευγαρι με 2ανηλικα...πεντακάθαρο..τέλειες παροχές...ήσυχο.. φανταστικό προσωπικό,άψογη εξυπηρέτηση από το mini van όλοι οι οδηγοί ευγενικοτατοι κ εξυπηρετηκοι,υπέροχος μπουφές πρωινού.στα μείον υπερβολική ζέστη στο δωματιο χειμώνας κ φορούσαμε καλοκαιρινά κ κοιμομασταν ξεσκέπαστοι.σας ευχαριστούμε που συμβαλατε να χαρούμε λίγο παραπάνω την όμορφη Θεσσαλονίκη

1  Ευχαριστούμε, Mariagkot
Ο/η M_Chatziparaschi, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Μαρτίου 2020

Αγαπητοί μας ειπισκέπτες,
Σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική σας αξιολόγηση τόσο για τους χώρους μας, τις υπηρεσίες όσο και για τους ανθρώπους μας. Χαιρόμαστε που ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας. Είναι γεγονός ότι τα δωμάτιά μας είναι ιδιαίτερα ζεστά ακόμα και χωρίς θέρμανση, ειδικά σε μέρες που η θερμοκρασία είναι υψηλή σε σχέση με την εποχή. Λυπούμαστε για την αναστάτωση αυτή.
Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στο μέλλον.
Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έκανα μια διανυκτέρευση στο δωμάτιο 304 του ξενοδοχείου και η απογοήτευση μου ήταν τεράστια όταν άνοιξα την πόρτα του δωματίου..ο χρόνος είχε έντονα τα σημάδια του παντού κ απορώ πως κρατάει η επιχείρηση το διακριτικό των 5*...
Η παρουσίαση των δωματίων στο site του ξενοδοχείου δεν έχει σχέση με την πραγματική τους εικόνα και η τιμή της διανυκτέρευσης ήταν υπερβολική για τις παροχές κ την πραγματική εικόνα του δωματίου.
Στα θετικά οι υπάλληλοι της ρεσεψιόν που ήταν πρόθυμοι κ γελαστοί να εξυπηρετήσουν!

Ευχαριστούμε, despina_KEL
Ο/η EleniL296, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ Ddimxar_8889168,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας από το Grand Hotel Palace.

Λυπούμαστε πολύ που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας κατά την διάρκεια της διαμονής σας στην Θεσσαλονίκη. Παρόλα αυτά θα ήθελα να σας ενημερώσω πως το προηγούμενο καλοκαίρι πραγματοποιήσαμε ανακαίνιση σε 61 δωμάτια του ξενοδοχείου μας δημιουργώντας μοντέρνους και σύγχρονους χώρους διαμονής. Περισσότερες λεπτομέρειες και πληροφορίες θα μπορέσετε να βρείτε και στην ιστοσελίδα του ξενοδοχείου μας όπου υπάρχουν όλοι οι τύποι δωματίων.

Κατά την επόμενη σας επίσκεψη, μην διστάσετε να πραγματοποιήσετε την διαμονή σας σε ένα από τα μοντέρνα δωμάτια του ξενοδοχείου μας. Η Smart Tv, η Mirror Τv στο μπάνιο καθώς η όμορφη και σύγχρονη διακόσμηση των δωματίων, είναι κάποιες από τις παροχές που είμαι σίγουρη ότι θα σας καταπλήξουν!

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο ξενοδοχείο μας και να έχουμε την ευκαιρία να αποκαταστήσουμε την αρνητική σας εμπειρία!

Ελένη Λεονταρίδου

Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2020

Εξαιρετικό , βρίσκεται σε πολυ ήσυχη περιοχή εξω απο την πόλη της Θεσσαλονίκης. Πολυ κοντα υπαρχει πιάτσα ταξί και ο κεντρικός σταθμών των λεωφορείων προς εξυπηρέτηση. Μεταφορά στο κέντρο γίνεται και με ιδιωτικό πούλμαν του ξενοδοχείου σε τακτές ωρες.
Το προσωπικό ειναι ευγενέστατο πάντα χαμογελαστό , υπέροχοι άνθρωποι
Οι χώροι ειναι πεντακάθαροι
Το δωματιο ήταν εξαιρετικό με υπέροχη διακόσμηση.
Ιδανικό , το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, THANASSIS Z
Ο/η EleniL296, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ THANASSIS Z,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την κριτική σας στο Tripadvisor.
Είμαστε πραγματικά ενθουσιασμένοι να διαβάζουμε τα σχόλια σας σχετικά με την ποιότητα των υπηρεσιών μας αλλά ιδιαίτερα για την εξυπηρέτησή σας από το προσωπικό μας. Τα σχόλιά σας θα τα μοιραστούμε με όλη μας την ομάδα ως επιβράβευση των προσπαθειών μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Grand Hotel Palace!

Ελένη Λεονταρίδου