Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Είναι πολύ όμορφο ξενοδοχείο με ιδιαίτερο στύλ, τόσο εξωτερικά, όσο και εξωτερικά. Τα δωμάτια είναι άνετα, πολύ καθαρά, και διαθέτουν ικανοποιητικό ασύρματο internet. Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και εξυπρετικό. Αρνητικό σημείο είναι η στάθμευση. Ο υπαίθριος χώρος που διατίθεται δεν εποπτέυεται επαρκώς.

Συμβουλή: Τα δωμάτια στους υψηλότερους ορόφους, έχουν καλύτερη θέα και προτείνονται.
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, thanospantazis
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ thanospantazis,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το Grand Hotel Palace με την κοινότητα του Tripadvisor.

Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος από την διακόσμηση, το στυλ του ξενοδοχείου, την υπηρεσία της χωρίς χρέωσης πρόσβασης στο διαδίκτυο καθώς επίσης και από την άνεση και την καθαριότητα των δωματίων μας. Επιπλέον, είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση που λάβατε από το άρτια καταρτισμένο και με επαγγελματική συμπεριφορά ανθρώπινο δυναμικό του ξενοδοχείου μας. Στην καρδιά της φιλοσοφίας του ξενοδοχείου μας βρίσκεται ο σεβασμός για τους επισκέπτες μας και σκοπός μας είναι η ποιοτική ικανοποίηση τους σε όλα τα επίπεδα διαμονής και φιλοξενίας. Τα θετικά σας σχόλια είναι η επιβράβευση μας και και λειτουργούν ως πηγή για να αντλήσουμε δύναμη, συνεχίζοντας το έργο μας προσφέροντας υψηλής ποιότητας υπηρεσιών.

Λυπούμαστε πολύ που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας σχετικά με την εποπτεία του χώρου στάθμευσης των οχημάτων και σας διαβεβαιώ πως το σχόλιο σας θα το μοιραστούμε και με τα υπόλοιπα στελέχη του ξενοδοχείου έτσι ώστε να εντοπίσουμε τυχόν λάθη ή παραλείψεις. Σε περίπτωση που θα θέλατε να μοιραστείτε μαζί μας περισσότερες πληροφορίες ή λεπτομέρειες από την εμπειρία σας παρακαλώ, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο email: guestrelations@grandhotelpalace.gr

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο ξενοδοχείο μας ώστε να αποκαταστήσουμε κάθε είδους αρνητικής εμπειρίας που αποκομίσατε από την προηγούμενη επίσκεψη σας και να έχουμε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε και πάλι τις υπηρεσίες μας στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Μείναμε για ένα βράδυ στο ξενοδοχείο. Όλο το ξενοδοχείο είναι φτιαγμένο για να θυμίζει παλιά εποχή. Από τις στολές των καμαριέρων μέχρι τη διακόσμηση του lobby και του δωματίου. Υπέροχη μουσική υπόκρουση στους διαδρόμους. Πεντακάθαρο δωμάτιο και χαμογελαστό προσωπικό. Το φαγητό επίσης ικανοποιητικό. Ωραία η εμπειρία στην εσωτερική πισίνα και στο spa. Ιδιαίτερο μπράβο στην Αλίκη από το Spa για τις υπηρεσίες της.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Thanos P
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Thanos P,

Σας ευχαριστούμε που μας εμπιστευτήκατε για τη διαμονή σας κατά την επίσκεψη σας στη Θεσσαλονίκη και το χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε τις εμπειρίες σας!

Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος από την καθαριότητα των δωματίων και που απολαύσατε τη διακόσμηση, τη μουσική καθώς και την ενδυμασία του προσωπικού της υπηρεσίας καθαριότητας και που μας δώσατε να την ευκαιρία να σας ταξιδέψουμε στην εποχή του νεοκλασικισμού. Το Grand Hotel Palace συνδυάζει τη νεοκλασική κομψότητα με την άνεση, τη διαχρονική πολυτέλεια με τη λειτουργικότητα καθώς και τη φινέτσα με την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών.

Επιπλέον, οφείλω να ομολογήσω πως η αναφορά σας στο χαμογελαστό προσωπικό μας και ιδιαίτερα στην Αλίκη από την υπηρεσία Spa μας χαροποιεί ιδιαίτερα καθώς μας κάνει να αισθανόμαστε υπερήφανοι για την ποιότητα των υπηρεσιών μας που παρέχουμε σε όλους τους επισκέπτες μας. Στην καρδιά της φιλοσοφίας του ξενοδοχείου μας βρίσκεται ο σεβασμός για τους επισκέπτες μας και σκοπός μας είναι η ποιοτική ικανοποίηση τους σε όλα τα επίπεδα διαμονής και φιλοξενίας.

Χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες μιας ευχάριστης και ξεκούραστης διαμονής και θα χαρούμε περισσότερο να έχουμε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε και πάλι τις υπηρεσίες μας στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο ξενοδοχείο τόσο εξωτερικά όσο και εσωτερικά. Πολύ καθαρά δωμάτια. Το προσωπικό όλο ευγενέστατο και χαμογελαστό. Πολύ πλούσιο πρωινό με πολλές επιλογές σε αλμυρά και γλυκά. Το μόνο αρνητικό του ξενοδοχείου που ειναι η τοποθεσία του (καθόσον δε βρίσκεται στο κέντρο κέντρο της πόλης, και σε όχι μια απο τις πιο ωραίες περιοχές της) αντιμετωπίστηκε από το βαν που μας μετέφερε στο κέντρο και το οποίο είχε ωριαία δρομολόγια μέχρι το βραδυ. Συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό! Εάν ξαναέρθω στην όμορφη πόλη σας θα είστε η πρώτη μου επιλογή!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, AwolfA2
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ/ή Awolf A,

Είναι πραγματικά μεγάλη μας χαρά να διαβάζουμε ότι μείνατε ικανοποιημένος/η από τους χώρους, την καθαριότητα των δωματίων, τον υπέροχο ελληνικό μπουφέ του πρωινού και την εξυπηρέτηση από το κατάλληλα εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό μας.Τα θετικά σας σχόλια είναι η επιβράβευση μας και λειτουργούν ως πηγή για να αντλήσουμε δύναμη, συνεχίζοντας το έργο μας. Όσον αφορά την τοποθεσία, είναι η πιο κοντινή περιοχή που θα μπορούσε να κατασκευαστεί μια τόσο μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα. Επιπρόσθετα, η δωρεάν υπηρεσία του shuttle bus, εξυπηρετεί τους διαμένοντες του ξενοδοχείου δωρεάν ανα μία ώρα από τις 09:00 εως τις 23:00.

Χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες μιας ευχάριστης και ξεκούραστης διαμονής και θα χαρούμε περισσότερο να έχουμε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε και πάλι τις υπηρεσίες μας στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ τη guest relations manager κ Ελένη Λεονταρίδου για την υπέροχη ξενάγηση στις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου καθώς και όλο το προσωπικό για την άψογη υποδοχή.Πολύ καθαρό και οργανωμένο ξενοδοχείο. με υψηλές παροχές που θα κάνουν τη διαμονή σας ακόμα πιο άνετη.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, afr0dhth
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή afr0dhth,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Grand Hotel Palace για την επίσκεψη σας και για το χρόνο που διαθέσατε για να καταγράψετε τις εμπειρίες σας.

Χαιρόμαστε που απολαύσατε την ξενάγηση, τις εγκαταστάσεις και κυρίως την εξυπηρέτηση που λάβατε από τους συναδέλφους μας.

Σας ευχαριστώ και προσωπικά για τα καλά σας λόγια και ελπίζω να έχω την ευκαιρία εγώ και οι συνάδελφοι μου να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο Grand Hotel Palace!

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018

Ένα πολυτελές ξενοδοχείο 10 λεπτά από το κέντρο της Θεσσαλονίκης το οποίο διαθέτει υπέροχες αίθουσες για διοργάνωση εκδηλώσεων όπου έλαβε χώρα και ο δικός μας καθιερωμένος αποκριάτικος χορός του Ορφανοτροφείου Θηλέων Θεσσαλονίκης "Η ΜΕΛΙΣΣΑ". Ευχαριστούμε θερμά τη διεύθυνση για την άψογη διοργάνωση, τον πλούσιο μπουφέ και το πολύ εξυπηρετικό προσωπικό! Όλοι οι καλεσμένοι έμειναν με τις καλύτερες εντυπώσεις!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, idrimel
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ idrimel,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε και εμπιστευτήκατε το Grand Hotel Palace για την διεξαγωγή του αποκριάτικου πάρτυ του Ορφανοτροφείου Θηλέων Θεσσαλονίκη "Η ΜΕΛΙΣΣΑ".
Είμαστε πραγματικά ενθουσιασμένοι όταν διαβάζουμε τα σχόλια σας σχετικά με την ποιότητα των υπηρεσιών μας αλλά και ιδιαίτερα για την εξυπηρέτηση που λάβατε από το προσωπικό μας . Χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν γνωρίζουμε πως οι προσπάθειές μας αναγνωρίζονται και πως καταφέραμε να σας προσφέρουμε μία εμπειρία αντάξια των προσδοκιών σας.

Η διεύθυνση αλλά και όλη η ομάδα του ξενοδοχείου μας, σας ευχαριστούμε θερμά!

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας!