Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 06/08/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/08/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
ZenHotels.com
Priceline158 $
Hotels.com158 $
getaroom.com159 $
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με πολύ καλό σέρβις, πρόθυμο και ευγενικό προσωπικό και ρεσεψιόν. Μεγάλα και καθαρά δωμάτια. Οταν το επισκεφθήκαμε, είχε χιονίσει στην πόλη, αλλά τα δωμάτια ήταν ζεστά με επιλογή θέρμανσης του δωματίου. Καθημερινή περιποίηση δωματίου με πλήρη εξοπλισμό και άνετα και αναπαυτικά κρεββάτια.
Μόνο μειονέκτημα η μεγάλη, πάνω από 4 χιλιόμετρα, απόσταση από το κέντρο της πόλης που σε υποχρέωνε σε χρήση ταξί, πράγμα που κόστιζε. Βέβαια τις ημέρες εκείνες, λόγω συνεδρίου, είχε μπεί μίνι λεωφορείο που εξυπηρετούσε πολύ, αλλά δεν νομίζω ότι ήταν μόνιμη η προσφορά αν και η διεύθυνση του ξενοδοχείου θα πρέπει να το δεί.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια που βλέπουν μπροστά έχουν καλλίτερη θέα. Τα πλαϊνά είναι πιο ήσυχα.
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Konstantinos I
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Άνετη και ευχάριστη διαμονή, ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό, άνετοι χώροι και λειτουργικοί, πλούσιο και καλής ποιότητας πρωϊνό, δέν μπορώ να το κατατάξω σε πεντάστερο αλλά είναι ένα πολύ καλό ξενοδοχείο.

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, skatsabs
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Πρόκειται για ένα ξενοδοχείο που δεν υπάρχουν λόγια για να χαρακτηριστεί . Τι να πρωτοπεί κανείς για το άψογο προσωπικό και τους υπέροχους χώρους του. Κάλυψε στο 100% τις αναγκες της εταιρειας μου, προσφεροντας με επαγγελματισμό οποιαδήποτε ανάγκη μας δημιουργήθηκε. Εκανε το επαγγελματικό μας ταξίδι να μοιάζει με ταξίδι αναψυχης αφού οι χώροι του συνδύαζαν τη σοβαρότητα των περιστάσεων αλλά παράλληλα δινοντας τη νότα της χαλαρωσης και της αναψυχης.Το συστήνω ανεπιφύλακτα και αδημονώ για την επόμενη φορά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, karnahellas
Ο/η Zacharoula T, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαρτίου 2017

Aγαπητέ πελάτη,

χαιρόμαστε τόσο πολύ όταν διαβάζουμε κριτικές όπως τη δική σας. Στην καρδιά της φιλοσοφίας του ξενοδοχείου μας βρίσκεται ο σεβασμός για τους επισκέπτες μας και σκοπός μας είναι η ποιοτική ικανοποίηση τους σε όλα τα επίπεδα διαμονής και φιλοξενίας. Τα θετικά σας σχόλια είναι η επιβράβευση μας και και λειτουργούν ως πηγή για να αντλήσουμε δύναμη, συνεχίζοντας το έργο μας.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα στο Grand Hotel Palace.

Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο και πολύ καθαρό! Άνετα ευρύχωρα δωμάτια με μια πιο κλασική διακόσμηση! Ευγενέστατο και φιλικό προσωπικό! Πολύ καλό, πλούσιο και ελληνικό πρωινό! Σε καλή τοποθεσία όχι όμως εάν θέλεις να ταξιδέψεις από το αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης. Σίγουρα θα το επέλεγα ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, 10Georgios
Ο/η Zacharoula T, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ 10Georgios,

θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Grand Hotel Palace για την διαμονή σας και για το χρόνο που διαθέσατε για να καταγράψετε τις εμπειρίες σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τη διαμονή σας όπως και το υπέροχο ελληνικό πρωινό μας.

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απέξω φαίνεται μεγαλοπρεπες, όμως μόλις ανοίξεις την πόρτα του δωματίου καταλαβαίνεις ότι δεν πρόκειται για 5στερο ξενοδοχείο πάρα μιας οφλαμαπατης! Πριν μια εβδομάδα το επισκέφτηκα με το σχολείο μου. Το προτίμησαμε λόγω της δήθεν πολυτελείας που κρύβεται πίσω από τα 5 αστέρια! Εκτός από τα ράτζα των δωματίων και τις φτηνές ταπετσαρίες όμως μας περίμενε και ένας μπουφές ο οποίος μας προσβάλε σε πολύ μεγάλο βαθμό! Είναι απαράδεκτο ένα τέτοιο ξενοδοχείο να υποδέχεται τους πελάτες του με αυτόν τον μπουφέ! Κρύα φαγητά, μπαγιατικα, ξεραμενοι πουρέδες καθώς και μισοβρασμενα μακαρόνια ήταν αυτά που ειμασταν ανάγκασμενοι να αντικριζουμε καθημερινά! Τι να πω πραγματικά ελπίζω στους άλλους πελάτες να μην φέρονται έτσι

2  Ευχαριστούμε, Nikiforos T
Ο/η Zacharoula T, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Grand Hotel Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Nikiforos T,

σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε την κριτική σας. Φιλοξενούμε σχολικά groups τα τελευταία 10 χρόνια και είμαστε πολύ περήφανοι καθώς φέτος είχαμε ρεκόρ κρατήσεων από σχολεία. Προφανώς, αυτό σημαίνει πως έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη της συγκεκριμένης κατηγορίας πελατών και η τάση των κρατήσεων είναι αυξητική. Σε καμία περίπτωση δεν κάνουμε διαχωρισμό από τους υπόλοιπους πελάτες του ξενοδοχείου μας, άλλωστε αυτός είναι και ο λόγος που φιλοξενούμε σχολικά groups. Αναφορικά με το φαγητό, την περίοδο που διαμείνατε λάβαμε συγχαρητήρια από όλους τους υπευθύνους των σχολείων για την ποιότητα, την ποσότητα και την οργάνωση των buffets. Κατά τη διάρκεια της παραμονής σας, θα μπορούσατε να ενημερώσετε τον Μaitre του ξενοδοχείου μας πως δεν είστε ικανοποιημένος από την ποιότητα του φαγητού, κάτι το οποίο δεν έγινε. Η προσθήκη του επιπλέον κρεβατιού, το οποίο έχει κανονικές διαστάσεις μονού στρώματος, έγινε έπειτα από ζήτηση του σχολείου σας.

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι κοντά μας και να σας κάνουμε να αναθεωρήσετε την άποψη σας.