“Κριμα.”
Κριτική για: Σαββίκος

Σαββίκος
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: Η ιστορία του παππού Σαββίκου μας ταξιδεύει πίσω στο 1947 όταν τριγύριζε στους δρόμους της πόλης με το πλανόδιο καρότσι του και πουλούσε τα πιο νόστιμα σουβλάκια. Από τότε μέχρι σήμερα άλλαξαν πολλά. Όχι όμως οι προτεραιότητές μας. Άριστη ποιότητα, αναλλοίωτη παραδοσιακή γεύση, σεβασμός στον πελάτη. Τιμώντας τα λόγια του παππού Σαββίκου συνεχίζουμε το όραμά του, διατηρώντας τις παραδοσιακές συνταγές και εμπλουτίζοντας τον κατάλογό μας συνεχώς με νέες. Έτσι, εδώ και πολλές δεκαετίες, η παραδοσιακή αυθεντική γεύση έχει την υπογραφή Σαββίκος.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

3.50ευρω για τυλιχτο μικρό, κρυο και με "περιεργη γεύση".
Το μπιφτεκι σαν κομματια απο οτι ειχε περισσέψει.
Αν θέλετε να ξεκινήσετε δίαιτα, μπορειτε να κανετε εδω την αρχη.
Σε ερωτηση του σερβιτόρου αν ήταν ολα ενταξει,σε αρνητικη απάντηση δεν υπήρχε καμια αντιδραση απολυτως. Αν αυτη ειναι η γραμμή ενος καταστηματος τοσων χρόνων ειναι πολυ λυπηρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 210nj

Η κριτική γράφτηκε 9 Απριλίου 2021

καναμε 13 ευρω παραγγελια και μας εφεραν 4 σουβλακια και 1 μπιφτεκακι που και καλα θα ηταν 120γρ κανονικα ελεγε για καθε ενα σουβλακι και μια μεριδα πατατες και μας εφεραν κυριολεκτκα 8 πατατες μετρημενες .Αντι για 8 σως εφεραν 2 και τελος η πανσετα που πηραμε ηταν απλα αθλια μισι πανσετα λες και περισεψε ... ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Fourkos
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρά μα παρά πολύ αργό delivery. Μετά από εκατοντάδες ευρώ και καλή ποιότητα φαγητού πλέον αργούνε παρά μα πάρα πολύ. Δεν νοείται να κάνει 70 λεπτά να φτάσει ένα Μαρακές. Απαράδεκτοι. Δυστυχώς ήμουν και από τους πρώτους πελάτες που ψώνιζα συγκεκριμένα από εκεί και το σύστημα. Απόσταση μαξ 10 λεπτών από το κατάστημα.

Ευχαριστούμε, tsironisnik
Ο/η SavvikosD, Γενικός Διευθυντής του Σαββίκος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2020

Καλημέρα σας, ευχαριστούμε για την κριτική σας και απολογούμαστε για την καθυστέρηση. Κάνουμε το καλύτερο δυνατό ώστε να ανταποκρινόμαστε άμεσα στις ανάγκες σας, ακόμα και κατά τις ώρες αιχμής. Ευχαριστούμε για το χρόνο σας.

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μάλιστα. Αύγουστος και ο Σαββίκος έχει τό ένα τρίτο των πελατών του. Σήμερα έφαγα ένα γυρλού σάντουιτς κοτόπουλο. Άν αφαιρεθεί οί πατάτες προτιγανισμένες είναι πολύ καλό με πικάντικη σάλτσα. Ενώ η σαλάτα πράσινη με κομμάτια κοτόπουλο επίσης πολύ καλό αν αντί σάλτσα έβαζε ελαιόλαδο. Η εξυπηρέτηση πελατών πολύ καλή και γρήγορη. Ενώ οι τιμές προσιτές. Τουαλέτες στόν όροφο και πάρκινγκ υπάρχει με πληρωμή στά 300μ.

Ευχαριστούμε, apostolys
Ο/η SavvikosD, Γενικός Διευθυντής του Σαββίκος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως όλες μας οι πρώτες ύλες είναι άριστης ποιότητας, τα κρεατικά μας νωπά ελληνικά, και προϊόντα της μαναβικής μας ολόφρεσκα από ντόπιους παραγωγούς, τα αρτοσκευάσματά μας χειροποίητα και φρεσκοψημμένα. Επιπλέον σε όλα μας τα καταστήματα διαθέτουμε πιστοποιήσεις ασφάλειας και υγιεινής τροφίμων HAACP και ISO 22000. Οι άνθρωποι στα καταστήματά μας είναι πάντα πρόθυμοι να σας εξυπηρετήσουν ώστε να επιλέξετε ένα πλήρες γεύμα που να ταιριάζει στις ανάγκες σας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά σε ένα από τα καταστήματά μας. Ευχαριστούμε για το χρόνο σας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020

Το απόλυτο πιάτο του καταστήματος θα έλεγα ότι είναι το γυρνούσα κοτόπουλο. Συνοδεψτε το με με σαλάτα νησιωτικη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, haxhiuniku24

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Είναι μεγάλη ανταμοιβή για εμάς τα θετικά σας σχόλια. Χαιρόμαστε που αναγνωρίζετε την άριστη ποιότητα των προϊόντων μας και που ικανοποιηθήκατε από τις γεύσεις και την εξυπηρέτηση στο κατάστημά μας. Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

Σαββίκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Σαββίκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!