“Τζαμπα λεφτα”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 8 ακόμη ιστότοποι!
Plaza Hotel
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ετυχε οταν εκανα check in, ενας κυριος να ρωταει για ΗΜΙΔΙΑΜΟΝΗ, και η απαντηση ηταν ΘΕΤΙΚΗ...Ανεβαινοντας στο δωματιο, ηταν πολυ καθαρο αλλα δεν αξιζε τα λεφτα του γιατι ηταν αρκετα παλιο. Το κτιριο χρηζει ανακαινισης γιατι το μπανιο ειχε μουχλα. Το προσωπικο ηταν πολυ εξυπηρετικο και ευγενικο και το πρωινο πολυ ωραιο αλλα δεν δικαιολογειται η τοσο υψηλη τιμη. Το ασανσερ μικρο και ο χωρος της υποδοχης μικρος χωρις να κλιματιζεται σε περιοδο καλοκαιριου.

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, worldparty89
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Plaza Hotel για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη. Το προσωπικό μας είναι πάντα διαθέσιμο να εξυπηρετήσει τους επισκέπτες μας και κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να έχετε μία όμορφη διαμονή. Το τμήμα διοίκησης φροντίζει για την τμηματική ανακαίνιση των χώρων και των δωματίων και υπάρχει κλιματισμός σε όλους τους κοινόχρηστους χώρους για ψύξη και θέρμανση αντίστοιχα. Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από την καθημερινή καθαριότητα και το φιλικό προσωπικό μας. Τα σχόλια σας είναι πολύ σημαντικά για εμάς γιατί μας βοηθάνε να βελτιώσουμε τις παροχές και υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Γεν. Διευθυντής
Philian Hotels & Resorts

Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2016

Είναι η 2η φορά που μένω σε αυτό το ξενοδοχείο μέσα σε 1,5 χρόνο. Κλείσαμε μια luxury suite με θέα θάλασσα στον 7ο όροφο...καμία σχέση με luxury ..η ευρυχωρία ήταν το ζητούμενο και για αυτό έκλεισα αυτόν τον τύπο δωματίου καθώς έχω 2 μικρά παιδιά. Όταν ανέβηκα στο δωμάτιο , απογοητεύτηκα. Ήταν 2 δωμάτια παλιά , ενωμένα σε ένα , με παλιό μπάνιο και καμία απολύτως σχέση με τις φωτογραφίες του site.Πήγα στην reception και τους το ανέφερα και μας άλλαξαν δωμάτιο:αυτό ήταν όπως της φωτογραφίας λίγο παλιό βέβαια αλλά δεν μας πείραζε σε σχέση με το προηγούμενο.Το σίγουρο είναι πως πρέπει να αφαιρεθεί η λέξη luxury ..Το δεύτερο που θα ήθελα να πω είναι πως είμαι μέλος των Philian hotels αλλά δεν είδα κάτι από αυτά που υποτίθεται ότι έχουν τα μέλη όπως late check out, μπουρνούζια, κρασί, καφέ της αρεσκείας μας από το μπαρ..παρόλο που το ανέφερα και αυτό στην νreception και μου είπαν ότι θα το κοιτάξουν , ακόμα το κοιτάζουν μάλον...Εάν ψάχνεις λεπτομέρειες ή ακρίβεια σε αυτό που φαίνεται με αυτό που πραγματικά είναι , καλύτερα να μείνεις αλλού..!~

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ioanna31
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητή κ. Ιωάννα,
Λυπούμαστε πολύ που δεν μείνατε ευχαριστημένη από τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Οι φωτογραφίες στο site είναι αντιπροσωπευτικές των δωματίων μας και γίνεται συνεχόμενη προσπάθεια για την αποκατάσταση της φθοράς του χρόνου στα μπάνια και γενικότερα στα δωμάτια. Υπάρχουν διαφορετικοί τύποι δωματίων και το προσωπικό μας είναι πάντα διαθέσιμο να σας εξυπηρετήσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Τα μέλη του Philian Hotels έχουν προνόμια και ειδικές προσφορές ανάλογα με την κατηγορία στην οποία ανήκουν. Σας επιβεβαιώνουμε πως στην επόμενη επίσκεψη σας θα είμαστε πιο προσεκτικοί έτσι ώστε να απολαύσετε όλες μας τις παροχές. Τα σχόλια σας είναι πολύ σημαντικά για εμάς γιατί με αυτόν τον τρόπο γινόμαστε καλύτεροι. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη μας.
Γενικός Διευθυντής
Philian Hotels & Resorts

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα αξιοπρεπές ξενοδοχείο σε ένα υπέροχο σημείο.
Οι ρεσεψιονίστ (και οι τρις του), ήταν εξερετικοι!! Ευγενέστατοι, με διάθεση και με ένα χαμόγελο πάντα!!
Το μόνο αρνητικό ήταν ότι στην μπανιέρα το σύστημα τζακούζι δεν λειτουργούσε αλλα προσωπικά μικρό το κακό!! Συγουρα το πάρκινγκ είναι σοβαρό θέμα, αφού πρέπει να ψάχνεσαι πολύ για να βρεις κάπου μιας και τα επίσημα είναι πανάκριβα, στο οποίο το ξενοδοχείο δεν ευθύνεται...
Φυσικά και είναι η πρώτη επιλογή για Θεσσαλονίκη!!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Panagiotis T

Αγαπητέ κ. Παναγιώτη,
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Plaza hotel για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από το εξυπηρετικό προσωπικό μας και είχατε μία όμορφη φιλοξενία. Το τμήμα συντήρησης ενημερώθηκε άμεσα για την αποκατάσταση της λειτουργίας του Τζακούζι. Να σας ενημερώσουμε πως υπάρχει συνεργαζόμενο πάρκινγκ με ειδικές τιμές για τους επισκέπτες μας σε πολύ μικρή απόσταση από το ξενοδοχείο μας. Θ ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά και πάντα είμαστε στη διάθεση σας για την καλύτερη εξυπηρέτηση σας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2016

Η αναμονη για μια σουιτα ανταξια της εικονας στο site δεν επαληθευθηκε. Δυστυχως η παλαιοτητα του χωρου ειναι εμφανης και ενοχλητικη. Το μπανιο ειναι επιπεδου rent rooms κατω ραχουλας. Επισης το πατωμα εχει κλιση τοση που οταν αφησεις ενα κραγιον θα κυλησει μονο του ως τον απεναντι τοιχο. Κριμα γιατι το προσωπικο κανει φιλοτιμες προσπαθειες και η θεση του ξενοδοχειο ιδανικη.

Συμβουλή: Σουιτα? Με τιποτα...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Β

Αγαπητέ κ. Γιώργο.
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Plaza hotel για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη. Λυπούμαστε που δεν φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Να σας ενημερώσουμε πως στο ξενοδοχείο γίνονται συνεχείς αναβαθμίσεις στο χώρο και στα έπιπλα και προσπαθούμε να γίνουμε όλο ένα και καλύτεροι για να έχετε μία μοναδική φιλοξενία. Το προσωπικό μας είναι πάντα πρόθυμο να σας εξυπηρετήσει και τα σχόλια σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη από το αρμόδιο τμήμα. Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ζέστη υποδοχή , άμεση εξυπηρέτηση , καθαρά και άρκετα άνετα δωμάτια. Μέτριο πρωινο. Η θέρμανση ηταν τέλεια . Πολυ ευγενικό προσωπικό και άψογη συννενόηση.τοποθεσια στο κέντρο με εύκολη πρόσβαση σε ολα...το προτείνουμε ανεπιφύλακτα εμείς θα το προτιμήσουμε σιγουρα ξανα

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Μιχάλης Μ

Αγαπητέ κ.Θωμά
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας και για τα θετικά σας σχόλια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία ευχάριστη διαμονή και μείνατε ικανοπιημένος πο το προσωπικό μας και τις παροχές μας. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα. Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Γεν. Διευθυντής Philian Hotels & Resorts

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θεσσαλονίκη: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
Park Hotel
Ξενοδοχείο Ανατόλια
Νο 8 από 58 για: Θεσσαλονίκη
500 κριτικές
Προβολή τιμών

Plaza Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Plaza Hotel

Διεύθυνση: Paggeou 5 Ladadika, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θεσσαλονίκη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σουίτες
Στυλ ξενοδοχείου:
Νο 16 στα Ξενοδοχεία για επαγγελματικά ταξίδια για: Θεσσαλονίκη
Εύρος Τιμών: 41 € - 100 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Plaza Hotel 3*
Αριθμός δωματίων: 35
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com και 5viajes2012 S.L.. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Plaza Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Plaza Art Thessaloniki

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;