“Υπερτιμημενο για τρια (3) αστερια του...”
Κριτική για: Plaza Hotel

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 8 ακόμη ιστότοποι!
Plaza Hotel
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2016

Η αναμονη για μια σουιτα ανταξια της εικονας στο site δεν επαληθευθηκε. Δυστυχως η παλαιοτητα του χωρου ειναι εμφανης και ενοχλητικη. Το μπανιο ειναι επιπεδου rent rooms κατω ραχουλας. Επισης το πατωμα εχει κλιση τοση που οταν αφησεις ενα κραγιον θα κυλησει μονο του ως τον απεναντι τοιχο. Κριμα γιατι το προσωπικο κανει φιλοτιμες προσπαθειες και η θεση του ξενοδοχειο ιδανικη.

Συμβουλή: Σουιτα? Με τιποτα...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Β
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ κ. Γιώργο.
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Plaza hotel για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη. Λυπούμαστε που δεν φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Να σας ενημερώσουμε πως στο ξενοδοχείο γίνονται συνεχείς αναβαθμίσεις στο χώρο και στα έπιπλα και προσπαθούμε να γίνουμε όλο ένα και καλύτεροι για να έχετε μία μοναδική φιλοξενία. Το προσωπικό μας είναι πάντα πρόθυμο να σας εξυπηρετήσει και τα σχόλια σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη από το αρμόδιο τμήμα. Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Μάκης Κουκουλάκης
Γεν. Διευθυντής Philian Hotels & Resorts

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ζέστη υποδοχή , άμεση εξυπηρέτηση , καθαρά και άρκετα άνετα δωμάτια. Μέτριο πρωινο. Η θέρμανση ηταν τέλεια . Πολυ ευγενικό προσωπικό και άψογη συννενόηση.τοποθεσια στο κέντρο με εύκολη πρόσβαση σε ολα...το προτείνουμε ανεπιφύλακτα εμείς θα το προτιμήσουμε σιγουρα ξανα

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Μιχάλης Μ

Αγαπητέ κ.Θωμά
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας και για τα θετικά σας σχόλια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία ευχάριστη διαμονή και μείνατε ικανοπιημένος πο το προσωπικό μας και τις παροχές μας. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα. Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Μάκης Κουκουλάκης
Γεν. Διευθυντής Philian Hotels & Resorts

Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2016

Έκανα κράτηση για ένα βράδυ και έμεινα τέσσερα βράδια.
Αρχικά μας έδωσαν σουίτα μιας και δεν είχε κενό δωμάτιο.
Η σουίτα είναι πάρα πολύ ωραία διακοσμημένη. Όπως ακριβώς είναι και στις φωτογραφίες. το μπάνιο πολύ ωραίο και ευρύχωρο αν και είχε κάποια εμφανές φθορά στο ντους. Καλή ηχομόνωση στη σουίτα σε αντίθεση με το δωμάτιο στο δεύτερο όροφο του ξενοδοχείου.Το απλό δωμάτιο και το μπάνιο του και πάλι πολύ ωραίο.
Το πρωινό του υπερβολικά πολύ κάλο. Εξυπηρετικό όλο το προσωπικό.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, antonis85a
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 11 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ κ. Αντώνη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η συνολική διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν μια ευχάριστη εμπειρία για εσάς. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο μέλλον.
Παρισιάδου Εύα

Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά το μπάνιο τέλειο το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό πλούσιο πρωινό και γευστικό επίσης τέλεια τοποθεσία στο κέντρο στα λαδάδικα το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!! Τα δωμάτια ήταν πολύ ζεστά παρκέ στο πάτωμα και γενικά ο χορός πολύ ζεστός! Με μόλις 5 ευρώ μας έφεραν πρωινό στο δωμάτιο και μπουκάλι κρασί το βράδυ στο δωμάτιο!

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Yiannos G
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 11 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ κ. Γιάννο,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε που είστε ικανοποιημένος από την τοποθεσία, το εξυπηρετικό προσωπικό μας και το πλούσιο πρωινό. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Παρισιάδου Εύα

Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2016

το κατάλυμα βρίσκετε σε καλή περιοχή μέσα στα λαδάδικα. Φτάνοντας στο ξενοδοχείο πήγαμε στο δωμάτιο μας και εκτός ότι ήταν βρόμικο υπήρχαν και κατσαρίδες!!μετά από επικοινωνία με την ρεσεψιόν μας άλλαξαν δωμάτιο το οποίο ήταν το ίδιο αλλά χωρίς κατσαρίδες,αξίζει να σημειωθεί ότι το προσωπικό είναι αρκετά φιλικό.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vasilis S
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θεσσαλονίκη: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
0.8 χλμ μακριά
Hotel Luxembourg
Νο 36 από 58 για: Θεσσαλονίκη
237 κριτικές
Προβολή τιμών

Plaza Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Plaza Hotel

Διεύθυνση: Paggeou 5 Ladadika, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θεσσαλονίκη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σουίτες
Στυλ ξενοδοχείου:
Νο 16 στα Ξενοδοχεία για επαγγελματικά ταξίδια για: Θεσσαλονίκη
Εύρος Τιμών: 48 € - 109 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Plaza Hotel 3*
Αριθμός δωματίων: 35
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, 5viajes2012 S.L. και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Plaza Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Plaza Art Thessaloniki

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;