Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Οι πιο πρόσφατες κριτικές. Οι χαμηλότερες τιμές. Το ιδανικό μέρος για να βρείτε ξενοδοχεία και να κάνετε κράτηση.

“Υπερτιμημενο για τρια (3) αστερια του...” 3 από 5 κύκλους
Κριτική για: Plaza Hotel

Οι καλύτερες τιμές για το διάστημα  -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 2 ακόμη ιστότοποι!
Plaza Hotel
Ηράκλειο, Ελλάδα
52 κριτικές
15 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 16 χρήσιμες ψήφοι
“Υπερτιμημενο για τρια (3) αστερια του...”
3 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2016

Η αναμονη για μια σουιτα ανταξια της εικονας στο site δεν επαληθευθηκε. Δυστυχως η παλαιοτητα του χωρου ειναι εμφανης και ενοχλητικη. Το μπανιο ειναι επιπεδου rent rooms κατω ραχουλας. Επισης το πατωμα εχει κλιση τοση που οταν αφησεις ενα κραγιον θα κυλησει μονο του ως τον απεναντι τοιχο. Κριμα γιατι το προσωπικο κανει φιλοτιμες προσπαθειες και η θεση του ξενοδοχειο ιδανικη.

Συμβουλή: Σουιτα? Με τιποτα...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Έμεινε: Δεκέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
      Αξία
      Καθαριότητα
    • 4 από 5 κύκλους
Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Β
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 27 Ιανουαρίου 2017
Αγαπητέ κ. Γιώργο.
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Plaza hotel για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη. Λυπούμαστε που δεν φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Να σας ενημερώσουμε πως στο ξενοδοχείο γίνονται συνεχείς αναβαθμίσεις στο χώρο και στα έπιπλα και προσπαθούμε να γίνουμε όλο ένα και καλύτεροι για να έχετε μία μοναδική φιλοξενία. Το προσωπικό μας είναι πάντα πρόθυμο να σας εξυπηρετήσει και τα σχόλια σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη από το αρμόδιο τμήμα. Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Μάκης Κουκουλάκης

Σύνοψη βαθμολογίας
    4,5 από 5 κύκλους
    3,5 από 5 κύκλους
    4 από 5 κύκλους
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (24)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα ρωσικά
  • Πρώτα σερβικά
  • Πρώτα τουρκικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
2 κριτικές
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 χρήσιμη ψήφος
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ζέστη υποδοχή , άμεση εξυπηρέτηση , καθαρά και άρκετα άνετα δωμάτια. Μέτριο πρωινο. Η θέρμανση ηταν τέλεια . Πολυ ευγενικό προσωπικό και άψογη συννενόηση.τοποθεσια στο κέντρο με εύκολη πρόσβαση σε ολα...το προτείνουμε ανεπιφύλακτα εμείς θα το προτιμήσουμε σιγουρα ξανα

Έμεινε: Δεκέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
1 Ευχαριστούμε, Μιχάλης Μ
Αγαπητέ κ.Θωμά
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας και για τα θετικά σας σχόλια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία ευχάριστη διαμονή και μείνατε ικανοπιημένος πο το προσωπικό μας και τις παροχές μας. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα. Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Μάκης Κουκουλάκης
Γεν. Διευθυντής Philian Hotels & Resorts
Ρόδος, Ελλάδα
20 κριτικές
9 κριτικές για ξενοδοχεία
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016

Έκανα κράτηση για ένα βράδυ και έμεινα τέσσερα βράδια.
Αρχικά μας έδωσαν σουίτα μιας και δεν είχε κενό δωμάτιο.
Η σουίτα είναι πάρα πολύ ωραία διακοσμημένη. Όπως ακριβώς είναι και στις φωτογραφίες. το μπάνιο πολύ ωραίο και ευρύχωρο αν και είχε κάποια εμφανές φθορά στο ντους. Καλή ηχομόνωση στη σουίτα σε αντίθεση με το δωμάτιο στο δεύτερο όροφο του ξενοδοχείου.Το απλό δωμάτιο και το μπάνιο του και πάλι πολύ ωραίο.
Το πρωινό του υπερβολικά πολύ κάλο. Εξυπηρετικό όλο το προσωπικό.

• Έμεινε: Δεκέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
    • 5 από 5 κύκλους
      Αξία
    • 4 από 5 κύκλους
      Δωμάτια
    • 5 από 5 κύκλους
Ευχαριστούμε, antonis85a
Ο/η , Front Office Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 11 Φεβρουαρίου 2017
Αγαπητέ κ. Αντώνη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η συνολική διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν μια ευχάριστη εμπειρία για εσάς. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο μέλλον.
Παρισιάδου Εύα
2 κριτικές
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά το μπάνιο τέλειο το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό πλούσιο πρωινό και γευστικό επίσης τέλεια τοποθεσία στο κέντρο στα λαδάδικα το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!! Τα δωμάτια ήταν πολύ ζεστά παρκέ στο πάτωμα και γενικά ο χορός πολύ ζεστός! Με μόλις 5 ευρώ μας έφεραν πρωινό στο δωμάτιο και μπουκάλι κρασί το βράδυ στο δωμάτιο!

Έμεινε: Νοέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
Ευχαριστούμε, Yiannos G
Αγαπητέ κ. Γιάννο,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε που είστε ικανοποιημένος από την τοποθεσία, το εξυπηρετικό προσωπικό μας και το πλούσιο πρωινό. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Παρισιάδου Εύα
Ρόδος, Ελλάδα
5 κριτικές
4 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 χρήσιμες ψήφοι
2 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 23 Νοεμβρίου 2016

το κατάλυμα βρίσκετε σε καλή περιοχή μέσα στα λαδάδικα. Φτάνοντας στο ξενοδοχείο πήγαμε στο δωμάτιο μας και εκτός ότι ήταν βρόμικο υπήρχαν και κατσαρίδες!!μετά από επικοινωνία με την ρεσεψιόν μας άλλαξαν δωμάτιο το οποίο ήταν το ίδιο αλλά χωρίς κατσαρίδες,αξίζει να σημειωθεί ότι το προσωπικό είναι αρκετά φιλικό.

• Έμεινε: Νοέμβριο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
      Τοποθεσία
    • 1 από 5 κύκλους
      Καθαριότητα
Ευχαριστούμε, Vasilis S
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θεσσαλονίκη: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
0.1 χλμ μακριά
Hotel El Greco Superior
#23 από 60 για: Θεσσαλονίκη
3.5 από 5 κύκλους 481 κριτικές
Προβολή τιμών

Plaza Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Plaza Hotel

Επιχείρηση: Plaza Hotel
Διεύθυνση: Paggeou 5 Ladadika, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θεσσαλονίκη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σουίτες
Στυλ ξενοδοχείου:
Νο 17 στα Ξενοδοχεία για επαγγελματικά ταξίδια για: Θεσσαλονίκη
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 51 € - 103 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Plaza Hotel 3*
Αριθμός δωματίων: 35
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Expedia, HostelWorld και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Plaza Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Plaza Art Thessaloniki

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;