Plaza Hotel
Egnatia Hotel(Θεσσαλονίκη)
  • Υπηρεσία δωματίου
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2016

Έκανα κράτηση για ένα βράδυ και έμεινα τέσσερα βράδια.
Αρχικά μας έδωσαν σουίτα μιας και δεν είχε κενό δωμάτιο.
Η σουίτα είναι πάρα πολύ ωραία διακοσμημένη. Όπως ακριβώς είναι και στις φωτογραφίες. το μπάνιο πολύ ωραίο και ευρύχωρο αν και είχε κάποια εμφανές φθορά στο ντους. Καλή ηχομόνωση στη σουίτα σε αντίθεση με το δωμάτιο στο δεύτερο όροφο του ξενοδοχείου.Το απλό δωμάτιο και το μπάνιο του και πάλι πολύ ωραίο.
Το πρωινό του υπερβολικά πολύ κάλο. Εξυπηρετικό όλο το προσωπικό.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, antonis85a
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 11 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ κ. Αντώνη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η συνολική διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν μια ευχάριστη εμπειρία για εσάς. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο μέλλον.
Παρισιάδου Εύα

Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά το μπάνιο τέλειο το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό πλούσιο πρωινό και γευστικό επίσης τέλεια τοποθεσία στο κέντρο στα λαδάδικα το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!! Τα δωμάτια ήταν πολύ ζεστά παρκέ στο πάτωμα και γενικά ο χορός πολύ ζεστός! Με μόλις 5 ευρώ μας έφεραν πρωινό στο δωμάτιο και μπουκάλι κρασί το βράδυ στο δωμάτιο!

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Yiannos G
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 11 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ κ. Γιάννο,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε που είστε ικανοποιημένος από την τοποθεσία, το εξυπηρετικό προσωπικό μας και το πλούσιο πρωινό. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Παρισιάδου Εύα

Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2016

το κατάλυμα βρίσκετε σε καλή περιοχή μέσα στα λαδάδικα. Φτάνοντας στο ξενοδοχείο πήγαμε στο δωμάτιο μας και εκτός ότι ήταν βρόμικο υπήρχαν και κατσαρίδες!!μετά από επικοινωνία με την ρεσεψιόν μας άλλαξαν δωμάτιο το οποίο ήταν το ίδιο αλλά χωρίς κατσαρίδες,αξίζει να σημειωθεί ότι το προσωπικό είναι αρκετά φιλικό.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vasilis S
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά όμορφο δωμάτιο. Καθαρό. Εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό. Προνομιακή τοποθεσία κοντά στο κέντρο.
Μικρές λεπτομέρειες που ενόχλησαν: οι καμαριέρες που κάνουν την καθημερινή καθαριότητα κάνουν απίστευτη φασαρία και δεν τους νοιάζει αν κοιμάται κανεις στον όροφο!
Για μια 1-2 νύχτες ειναι μια χαρά.

Διαμονή: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, xenmak
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

έμεινα για ένα βράδυ. καλό πρωινό για να συνεχίσεις τη μέρα σου. 15 ευρώ για το πάρκινγκ. δωμάτιο απλό και καλό διπλο κρεβάτι με σχετικά άνετο στρωμα παλιές εγκαταστασεις πληρωνεις την περιοχή. . τιμή αρκετά πάνω για την ποιότητα. δεν θα το προτιμούσα ξανά

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι σόλο
1  Ευχαριστούμε, Xristos X