Plaza Hotel
Astoria Hotel(Θεσσαλονίκη)
  • Εστιατόριο
Capsis Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel El Greco Superior(Θεσσαλονίκη)
Priceline
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Grand Hotel Palace Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Δωρεάν στάθμευση
The Excelsior(Θεσσαλονίκη)
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2016

Άριστες εντυπώσεις. Πεντακάθαρο δωμάτιο, άνετο. Κατάλληλο και για οικογένειες με παιδιά. Είναι το πρώτο ξενοδοχείο που πήγαμε, που έβαλαν πετσέτα και για το ενάμιση χρονών παιδί μας. Πολύ φιλικό προσωπικό. Το πρωινό καταπληκτικό, δεν ξέρεις τι να πρωτοφάς.

• Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Anthousa Y
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιουνίου 2016

Αγαπητή κα. Ανθούσα,
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Plaza Hotel για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη. και για τα θετικά σας σχόλια. Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Συμπαθητικό ξενοδοχείο σε μια θορυβώδη περιοχή.Έχει παραπάνω παροχές από την κατηγορία του και ένα πρωινό... υπερπαραγωγή για τα δεδομένα του.Ειναι καθαρό και ασφαλές.Η θέση του ευνοεί κάθε είδους μετακίνηση.

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, pavlos c

Αγαπητέ κε Παύλο,
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Plaza Hotel για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη και για τα θετικά σας σχόλια. Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα όμορφο ξενοδοχείο στα λαδαδικα υπέροχο για να μείνεις! Αλλα θέλω να εστιασω στο πρωινό που διαθέτει το ξενοδοχείο! Είναι απλα υπέροχο! Υπάρχει μια τεράστια ποικιλία απο δεκάδες εδέσματα,γλυκα αλλά και αλμυρά που μπορείς να επιλέξεις σε αφθονία! Ολα φρεσκοτατα και πεντανοστιμα!Μειναμε πλήρως ευχαριστημενοι!! Θα το ξαναεπισκεφθουμε σύντομα!!

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Elena M
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Μαΐου 2016

Αγαπητή κα. Έλενα,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Plaza Hotel για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που βρήκατε την διαμονή σας ευχάριστη.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

καθότι κάτοικος Θεσσαλονίκης θα αναφερθώ στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο αποκλειστικά ως πελάτης που επισκέφτηκε το χώρο για πρωινό. Ένας πλούσιος μπουφές που περιελάμβανε σπιτικά εδέσματα για όλα τα γούστα. Πάρα πολύ νόστιμη γλυκιά μπουγάτσα , όλοφρεσκη ζέστη πίτσα πεινιρλη και κρουασάν, ζουμερα brownies και πολύ νόστιμη ομελέτα ήταν κάποια από αυτά που ξεχωρισα. Αναλογία τιμής με ποιότητας ποικιλίας πολύ καλή διότι το κόστος είναι 5€. Θα ξαναπηγαινα για ένα πρωινό πριν αρχίσω τη μέρα μου στο κέντρο της πόλης

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Syna G
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Plaza Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Μαΐου 2016

Ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια για το πρωινό του ξενοδοχείου μας. Ελπίζουμε κάποια στιγμή να βιώσετε και την φιλοξενία του Plaza Hotel.
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική γράφτηκε 27 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ήμασταν 2 ζευγάρια φίλοι και:
1. μας χωρισαν σε δυο κτήρια...δεν πειραζει ας ειναι...
2. Των φιλων έδωσαν ενα δωμάτιο στο κυριως κτηριο , τελευταίο δωματιο στην ταρατσα, κακασχημο, ουτε υπηρεσίας να ήταν! Μαρτιος και ψηνωσουνα μεσα...πρεπει να ειχε τσιγκους απο πανω...
3. Εμας μας πηραν στο διπλανο κτήριο οπου υπαρχει βιοτεχνία η οποια ξεκινούσε τα μηχανηματα της απ τις 7 το πρωι... Ηταν πολυ ενοχλητικό και δεν κανει αν θες λιγο υπνο και ησυχία παραπάνω.
4. Τελευταία μας νυκτα και φαρμακερη...Επετρεψαν αν ειναι δυνατον σε καποιο Ρωσσο να κανει παρτυ με φιλους του και 3 πορνες, τις ειδαμε την ωρα που εμπαιναν στο κτηριο με συνοδεια του υπαλληλου του ξενοδοχειου. Τα ακουγαμε ολα, φανταστειτε τι...καναμε παραπονο κατα τος 2πμ και το διελυσαν στις 3:30...

Δεν ξαναπαμε ουτε το συστήνουμε

Διαμονή: Μάρτιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Marios S

Αγαπητέ κ.Μάριε,
Λυπούμαστε ιδιαίτερα για τον θόρυβο της περιοχής και που δεν μπορέσατε να απολαύσετε τον ύπνο σας. Καταλαβαίνουμε για την αναστάτωση που προκλήθηκε από την διασκέδαση άλλου φιλοξενούμενου στο ξενοδοχείο μας.
Να σας ενημερώσουμε πως το συγκεκριμένο γεγονός δεν είναι σύνηθες σε εμάς και να είστε σίγουρος πως τα σχόλια σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη από την διεύθυνση του ξενοδοχείου μας.
Δυστυχώς δεν μπορέσαμε να ανταπεξέλθουμε στις απαιτήσεις σας, παρόλα αυτά θα θέλαμε να μας δώσετε μία δεύτερη ευκαιρία έτσι ώστε να φροντίσουμε να σας εξυπηρετήσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα.