“Πάντα όλα υπέροχα”

Τσαρούχας
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Οσες φορές το επισκεφτήκαμε μαζι με την οικογένεια μου μείναμε ευχαριστημένοι. Συνεχίστε έτσι να προσφέρετε αυτά στον κόσμο.

3  Ευχαριστούμε, GeorgeK4557
Ο/η TSAROUCHAS, Ιδιοκτήτης του Τσαρούχας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Ιουνίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την θετική κριτική σας. Μας κάνει να προσπαθούμε καθημερινά για το καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Έχει τον καλύτερο πατσά στην πόλη. Το έχω επισκεφτεί πολλές φορές αλλά μόνο μετά από ξενύχτι.

Έχουμε φάει υπέροχο πατσά και υπέροχους τσιγεροσαρμάδες.
Αν σας αρέσει ο πατσάς, τότε δεν πρέπει οπωσδήποτε να πάτε!

4  Ευχαριστούμε, ssfio

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και παλιά ήταν πιο cult οι γεύσεις ευτυχώς δεν άλλαξαν. Ο πατσάς σε όλο του το μεγαλείο....αλλά και μαγειρίτσα και μαγειρευτά!

3  Ευχαριστούμε, drpats

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο Τσαρουχας εχει τον καλύτερο πατσα στην Θεσσαλονίκη!! Πολυ ωραιο φαγητό καλη εξυπηρέτηση και λογικές τιμές.. Ειναι Τοπ !!

4  Ευχαριστούμε, Μάριος-Γιώργος Ν

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Πολύ καλό φαγητό, άψογη εξυπηρέτηση. Αν και δεν τρώω πατσά οι φίλοι που είναι λάτρεις το συστήνουν ανεπιφύλακτα. Τα υπόλοιπα φαγητά ήταν καλομαγειρεμένα και πεντανόστιμα.

4  Ευχαριστούμε, Deppy_24

Τσαρούχας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Τσαρούχας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!