“καλη επιλογη προτιμουσαμε το προηγουμενο μαγαζι.”
Κριτική για: Τα λόγια της πλωρης

Τα λόγια της πλωρης

το ξερουμε σαν μαγαζι απο την προηγουμενη εδρα του.δυστηχως κατα την γνμωμη μου δεν ειναι το ιδιο πέον. απρολα αυτα παραμενη με σχετικα καλη επιλογη για φαγητο.

Ευχαριστούμε, ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Υπέροχο φαγητο!, ευχάριστο και πολύ ευγενικό προσωπικό.. ήταν μια πολύ ευχάριστη πρώτη γνωριμία με το μαγαζί.σιγουρα θα το ξανά προτιμήσουμε.
Να δοκιμάσετε σίγουρα το χταπόδι και τον σολωμό!

Ευχαριστούμε, Βάσω Κ
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2020

ωραίος ζεστός χώρος , γρήγορο σέρβις και νόστιμα πιάτα , η ορχήστρα του μαγαζιού εξαιρετική ανέβασε την διάθεση όλων .

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, kastrini
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2019

Άψογο σέρβις καταπληκτικό φαγητό ζεστό περιβάλλον. Ένα φιλικά περιβάλλον που θα σας κάνει να ευχαριστηθείτε τις γαστρονομικές γεύσεις

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 805kostasa
Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τα λόγια της πλώρης εμένα προσωπικά με αρμενισαν σε αισθήματα θλίψης κι απογοήτευσης. Η προσωπικότητα του κάθε πελάτη είναι μοναδική. Και εξηγούμαι. Πήγα βραδάκι Σαββάτου να πιω ένα ποτό ..ν ακούσω μουσική χωρίς φαγητό.Ο φίλος από την παρέα μαζί με το ποτό παρήγγειλε πιάτο αλλαντικών .Ένα μαγαζί που σέβεται τον εαυτό του, θα βγάλει χρήματα από την αρχοντιά, την καθώς πρέπει εξυπηρέτηση, και θ αποφύγει τις αρπαχτες!!!!Το πιάτο λοιπόν αλλαντικών το χρέωσαν 10,80και περιελάμβανε, 3χοντροκομμενες φέτος μπέικον,μια ψευτοφετα λουκάνικο, και τριών ειδών ψιλοκομμένες φετουλες τυριων. ΝΤΡΟΠΗ. ΧΟΝΤΡΑΔΑ.ΑΡΠΑΧΤΗ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.Μια φέτα μόνο της προκοπής θα ήταν αρκετή για να σωθεί στα δικά μου μάτια η αξιοπρέπεια της πολιτικής αυτών των μαγαζιών.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ΣΟΝΙΑ Σ
Ο/η ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α, Ιδιοκτήτης του Τα λόγια της πλωρης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Νοεμβρίου 2019

Καλησπέρα σας! Ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας στον χώρο μας! Θα ήθελα να αναφέρω πως το βράδυ του Σαββάτου που επισκεφτήκατε το εστιατόριο μας έτυχε να δώσουμε μόνο ένα πλατό αλλαντικών-τυριών και γι αυτό θυμάμαι ακριβώς τι είχε μέσα το πλατό επειδή εγώ ο ίδιος το έφτιαξα! Θέλω να σας πω πως εάν θεωρείται 2 ολόκληρες μερίδες τυριών και μια ικανοποιητική ποσότητα σε αλλαντικά που στο συγκεκριμένο πλατό είχε σύγκλινο και μπέικον η τιμή των 10,8€ είναι υπερβολική έτσι ώστε να την χαρακτηρίζεται αρπαχτή λυπάμαι αλλά προφανώς δεν έχετε εικόνα τις αξίας των προϊόντων! Αν θεωρείται πως τα 20,10€ που δώσατε για 2 μπουκάλια μπίρες 1 ποτήρι κόκκινο κρασί και το πλατό είναι αρπαχτή τότε ναι το σχόλιο σας είναι εύστοχο, σε κάθε άλλη περίπτωση θεωρώ πως είναι προσβλητικό και δεν έχει καμία σχέση με την εικόνα του μαγαζιού!

Τα λόγια της πλωρης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέοι Επιβάτες, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Τα λόγια της πλωρης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!