“Εξαιρετικό μαγαζί στο κέντρο”
Κριτική για: Poco Loco

Poco Loco
Κουζίνες: Ευρωπαϊκή
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί στο κέντρο της πόλης. Το προσωπικό απίστευτα εξυπηρετικό και ευγενέστατο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, efpo08

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020

Πανέμορφος χώρος, εξυπηρετικό προσωπικό και πεντανόστιμο brunch. Αξίζει να το επισκεφτεί κανείς για να κάνει ένα ευχάριστο διάλειμμα.

Ευχαριστούμε, Mariaxdpl
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενα χρονο μετα απ την πρωτη μου επισκεψη, το αναζητησα οταν ξαναβρεθηκα στην πολη. Το ντεκορ ειχε αλλαξει τελειως κ ηταν παλι υπεροχο. Ενα κουκλιστικο μικρο μαγαζι, οτι πρεπει για μια ανασα μετα απο ψωνια στο κεντρο. Κανατα δροσερο νερο - αν κ μονη μου- οταν σε αλλο καφε μου εφεραν μεγαλο εμφυαλωμενο χωρις να το ζητησω κ φυσικα το χρεωσαν. Γρηγορος κ ευχαριστος ο σερβιτορος. Αφθονα γλυκακια συνοδευαν τον καφε. Οχι ομως μακαρον, οπως περυσι. Καφες συμπαθητικος, επιδεχεται βελτιωση. Μου αρεσει πολυ και θα ξαναπαω σιγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Tsavoulis
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε ντονατ για την τούρτα της κοπέλας μου και ήταν πολύ νόστιμα τόσο εκείνο το βράδυ όσο και την επόμενη μέρα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
77  Ευχαριστούμε, panagiotiskinnas
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2020

Υπέροχος χώρος, ζεστοί άνθρωποι και πρωτότυπες προτάσεις πιάτων που συναρπάζουν. Μια ατμόσφαιρα που θα σας μείνει αξέχαστη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ΗΛΙΑΣ Κ

Poco Loco: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Poco Loco: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!